Skocz do zawartości
kucyk

Alan Wake (c) Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do emulacji XBOXa na Vistcie to znalazlem tylko, ze

Ale chodzi o emulka xboxa a nie xboxa 360 :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3: Alan Wake wyłącznie na Xbox 360 i Vistę

 

Microsoft oficjalnie potwierdził wydanie psychologicznego thrillera Alan Wake ekskluzywnie na dwie platformy – Xbox’a 360 oraz Windows Vista.

 

Twór studia Remedy pozwoli graczom wcielić się w tytułową postać, jaką jest znany autor książek powracający do małego miasteczka w poszukiwaniu wyjaśnienia tajemniczego zniknięcia jego narzeczonej. Tytuł prócz wciągającej i przerażającej fabuły ma przyciągać swoją oprawą wizualną, która stoi na bardzo wysokim poziomie.

Nie ma już KOMPUTER PC, teraz panuje nowa platforma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Mam nadzieje,ze to bedzie na peceta :D Patrzac na screeny sa naprawde fajne,ale uwazam,ze dzisiejsze pecety z palcem poradza sobie z taka grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na platforme vista :lol: ;]]]]]]

 

Ta firma chyba Maxa Payne'a zrobila co nie?

Fajne tytuly swoich gier maja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak... ale glownie sama prezentacja polegala na mowieniu jaki to kilku rdzeniowy procek (intela) jest fajny i ze zwykle 1 rdzeniowe wymiekaja przy nim... a o samej grze dowiedizelismy sie bardzo malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc obejrzałem i... nie wiem co powiedzieć poza tym, że nieco niska jakość tego filmu :P Ale na poważnie to prezentacja ta zrobiła na mnie nie mniejsze wrażenie niż Crysis naprawdę wygląda to wspaniale, te tornado ehh pięknie to wygląda ale mnie akurat fizyka nie kręci (btw ciekawe co na to fajni ludzie z ageią za 1k zł :P) najważniejszy jest tutaj klimat i pomimo, iż zaledwie strzępek rozgrywki pokazano tutaj to rokuje to na przyszłość wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak bez 4 rdzeniowego conroła na 3,7 Ghz nie ruszy tak ze nie zobaczysz tornada bez wypasionego spsientu :mrgreen: zbieraj kaske na nowy hicior i spsient :]

- tyle sie dowiedziałem z tej prezentacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnych ludzi od photoshopa mają :]

:lol2: widziałeś poprzednie dzieła Remedy ??

Ci ludzie są Bogami w tym co robią :D

Alan Wake tak jak Max Payne(swego czasu) wygląda obłędnie :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna masakra :) I gdzie tu w Polsce pracować w takim studio z takimi technologiami :[. Uśmiałem się z :

 

"Overclocking is allowed here" ;]]]]]]]]].

 

Jeden z cpu quad'a tam mówi koleś że całą scene przygotowuje w backgroundzie następną, żeby grafa mogła sobie szybciej wyrenderować :]. Czapki z głów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik widziałem... to nie był gameplay... przygotowana scenka... tak żeby potem były ochy i achy... dopóki nie zobaczę filmu z prawdziwego gameplaya full wersji to w pełni wierzyć nie będę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmik widziałem... to nie był gameplay... przygotowana scenka... tak żeby potem były ochy i achy... dopóki nie zobaczę filmu z prawdziwego gameplaya full wersji to w pełni wierzyć nie będę...

tak tak, to render, żeby pokazać jaki intel jest fajny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co mam myśleć. Z jednej strony można by powiedzieć, że to bełkot marketingowy (o tych 4 rdzeniach i że nie da się tego zrobić na jednym...no pewnie na jednym to i nie ale np. na dwóch?). Z innej strony gra robiona jest na X360 również a on ma 3 rdzenie więc teoretycznie (i pewnie praktycznie) poradzi sobie z tym z palcem w nosie. Ciekawe czy pomiędzy wersją PC a X360 będą jakieś znaczące różnice np. w grafie. Ogólnie to jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Ale i tak mam wrażenie że programiści przywiązują za małą wagę do optymalizowania kodu. Po co się męczyć? Przecież Intel (czy AMD) wypuści swojego 4 rdzeniowego potwora i nagle wszytko da się zrobić (do następnej gry, która pewnie będzie wymagała 8 rdzeni :lol:...just kidding ;)...do czasu ). Identycznie z kartami graficznym...Zaczyna mnie to irytować. Może dlatego że na super hiper kompa mnie nie stać i pewnie nigdy nie będzie mnie stać ale też nie wierzę żeby osoby które są w stanie sobie pozwolić na częste upgrade'y nie widziały że naszych pieniedzy po prostu się nie szanuje....Ale mniejsza z tym. Tak czy inaczej robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc co to jest niby za "gameplay" na filmiku ktory podal Nierealny ?? przeciez to wystko co tam pokazali mogli wyrenderowac wczesniej, wziac jakiegos gostka z ulicy, dac mu pada do reki i niech udaje na scenie ze cos tam rusza padem. przeciez gra nie umozliwi "przewijania" czasu co widzielismy na filmiku, troche to przykombinowane, a ramu chyba musieli miec ze 4gb zeby przy takich polaciach terenu nic nie chaczylo (biorac pod uwage jakos i roznorodnosc tekstur). na razie w to nie wierze. bedzie sie zblizala premiera to powymyslaja bajki ze dla dobra klientow musieli powycinac "pare efektow" bo za duze wymagania i taki tam belkot...i dostaniemy jak zwykle gierke z przecietna grafika i z malym pokryciem wczesniejszych slow na temat gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...