Skocz do zawartości
kucyk

Alan Wake (c) Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

i się zgodzę z przedmówcą :] dopóki twórcy na swojej www nie napiszą oficjalnie, że to jest gameplay (zresztą, w tej prezentacji intela ktoś powiedział, że to jest gameplay?) to nie będę w pełni wierzył w to co pokazują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak, to render, żeby pokazać jaki intel jest fajny :lol:

nie no sory kucyku ale co to według ciebie było ? :lol:

 

bo imo poprostu filmik a w rzeczywistości to w budzie mogło być cokolwiek co odtworzy ten filmik a nie czterordzeniowy intel,

a tak btw to ja nie wiem co wy widzicie w tym filmiku :] np. animacja mordy jest biedna a zajmują się pierdołami typu wolumetryczne światła wszędzie i z wszystkich stron - tak jest poprostu łatwiej :] dowalić swiecidełek i nie narobić się :D a przy okazji przypodobać się producentom sprzętu :D

 

@LPKorn3324 - niepotrzebny sarkazm - drętwa animacja prędzej mnie zniecheca niż brak voulometric lighs czy soft shadows, jak innych - nie wiem 8==c

Edytowane przez 3si3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no sory kucyku ale co to według ciebie było ? :lol:

 

bo imo poprostu filmik a w rzeczywistości to w budzie mogło być cokolwiek co odtworzy ten filmik a nie czterordzeniowy intel,

a tak btw to ja nie wiem co wy widzicie w tym filmiku :] np. animacja mordy jest biedna a zajmują się pierdołami typu wolumetryczne światła wszędzie i z wszystkich stron - tak jest poprostu łatwiej :] dowalić swiecidełek i nie narobić się :D a przy okazji przypodobać się producentom sprzętu :D

 

dokładnie, ja też bym się skupił na animacji twarzy, którą to widzę z bliska przez jakąś minutę całej gry, podobnie zająłbym się animacją wyginania się podeszwy butów bo to niezwykle ważny dla klimatu i akcji element bo po co komu jakieś tam oświetlenie, szejdery i takei tam [ciach!]ły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dobrze ta gra wygląda żeby wyjść w przyszłym roku!! będę czekał :D gra zapowiada się super tak samo jak max payne na którym się nie zawiodłem!!

max peyne 2 jeszcze bardziej ugruntował pozycję remedy :D wiadomo przynajmniej że gra będzie dopracowana.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez poprawke na propagande, to raz. A dwa, w XO nie siedzi zasobozerna Vista, a i optymalizacja kodu bedzie pewnie lepsza.

Biore także pod uwage to że duża cześć gier obecnych na rynku zwalnia :lol:

Wiec nie wiem co bedzie AW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

nie no sory kucyku ale co to według ciebie było ? :lol:

 

bo imo poprostu filmik a w rzeczywistości to w budzie mogło być cokolwiek co odtworzy ten filmik a nie czterordzeniowy intel,

a tak btw to ja nie wiem co wy widzicie w tym filmiku :] np. animacja mordy jest biedna a zajmują się pierdołami typu wolumetryczne światła wszędzie i z wszystkich stron - tak jest poprostu łatwiej :] dowalić swiecidełek i nie narobić się :D a przy okazji przypodobać się producentom sprzętu :D

 

@LPKorn3324 - niepotrzebny sarkazm - drętwa animacja prędzej mnie zniecheca niż brak voulometric lighs czy soft shadows, jak innych - nie wiem 8==c

 

btw jednak wyglad twarzy juz na wczesnym filmie wyglada lepiej na wersji pc niz x360.dx 10 daje po sobie poznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

ta, fajnie, możesz mi pokazać te dwa filmiki skoro porównałeś ich jakość, rozumiem, że są to takie same filmiki z różnych platform tak?

tak, jedno z wersji na pc, drugie z x360.ALe musze wpierw poszukac, kiedys zapodalem na boardzie frazpc.pl.Jak znajde dam linka.

 

"No ja tam niewiem

 

ale wersja alan wake na pc wyglada troche lepiej niz na x360

jesli to wersja pc

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=3381

w porównaniu do wersji x360

http://www.xboxyde.com/leech_2581_en.html.

Zwróćcie uwagę na rysy twarzy głównego bohatera w gdzies w 3/4 filmu."

 

tylko niestety link do wersji pc juz tylko przez sms . gryonline nieste tak ma;)

Edytowane przez jura_22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

A ja się wstawię za tym złym kucykiem. Jura nie wiem czym mogą się różnić modele i tekstury raczej będą te same więc bohater ma te same rysy twarzy. Może inna jakość filmików? Może autosugestia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ta gra ma jeszcze tyle czasu do premiery wiec ja na serio tych wszystkich filmikow bym nie bral.

 

Poza tym nie macie sie o co klocic? Co jest z wami ludzie, przechwalac sie gdzie rysy twarzy sa lepsze a gdzie nie...oO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

Ta gra ma jeszcze tyle czasu do premiery wiec ja na serio tych wszystkich filmikow bym nie bral.

 

Poza tym nie macie sie o co klocic? Co jest z wami ludzie, przechwalac sie gdzie rysy twarzy sa lepsze a gdzie nie...oO

ja sie nie kloce tylko wnioskuje ze lepiej wygaldac bedzie na pc.

 

ps. piaskoon ? ten sam co z fraza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

ja sie nie kloce tylko wnioskuje ze lepiej wygaldac bedzie na pc.

 

ps. piaskoon ? ten sam co z fraza ?

Jak lubisz wróżyć to otwórz namiot i bierz za to pięć dych ja radzę zachować zdrowy rozsądek i zobaczyć jak to wyjdzie w praniu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

..

mam nadzieję że przed DNF...:|

 

żeby się nie skończyło jak z Maxem...(zaczęli go w 1996roku tworzyć - wydali w 2001)...:|

 

ale myślę że będą się sprężać, żeby pokazać grę zaraz po premierze xpudła360...

Skad masz niby to info ze zaczeli gre robic w 1996 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze doniesienia ochy i achy w Secret Service pokazaly sie juz w 1996 roku. Polecam starenki benchmark final reality, ktory ukazal sie na poczatku 1997, w przelocie nad mistem doskonale widac znajomego Maxa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...