Skocz do zawartości
quard

Sprzedac Plyte+proc I Kupic Plyte+proc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W związku z tym ze juz dawno nie bylo mnie na tym forum to wypadlem troszke z tematu :oops:

 

i teraz mam problem. Chcialbym kupic sobie plytke i proca 64bit, ale prawie nic o tym nie wiem ( zaraz biore sie za czytanie artów :wink: )

 

po pierwsze to nie wiem ile to wyjdzie cenowo, a to najwazniejsze. Obecnie mam Epoxa 8rda3+ i A2600+ (powinno byc w podpisie) - mozna by to sprzedac. ale za ile ???

 

Nio i jaką plyte polecacie i jaki procek? Zalezy mi na dobrej wydajnosci w grafice ( NIE W GRACH ) np. w 3ds max itp.

Aktualnie mam DDR400 - wystarczą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak .... zasilacz :) mam szefa 302-df - ogolnie to jest oki... tylko za cholere nie jestem pewny ile to ma W :unsure: chyba 360... jak znajde pudelko albo jak wylacze kompa to zerkne dokladnie...

 

a kasa... im mniej tym lepiej... zalezy tez od tego ile dostane za stara plyte z procem. mysle ze to co dostane plus cos ponad 400-500zl

Edytowane przez quard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

athlon 64 3000 czy moze sempron 3000 ? ... z tego co wiem to athlon64 3000 sam w sobie kosztuje z 850 :blink:

 

update: oki... juz widze ze nie sempron :) a proc kosztuje 400 :)

Edytowane przez quard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio.. to mam juz jedną propozycja za ok 880 czyli asus a8ne + A3000 ...

czekam na wiecej :) moze cos tanszego, a moze inną plyte... nie wiem jak tam teraz z asusami

 

a jak wyglada sprawa z Epoxami z gniazdem 939 ??? jest cos fajnego? a moze jakis abit?

 

... i co do tego asusa i a3000 to Ty chyba zerknoles na zlego procka... patrzyles na wersje pod 754 a plyta ma 939 i ja zreszta tez wole 939.. tylko procki na 939 sa drozsze <_< ... taki np 3000 pod 939 to cena 575zl z tym ze to BOX [ a w komputroniku wersja bulk za 589 :huh: ] to wyjdze troszke za drogo .... :cry:

 

update: zapomnialem wczessniej napisac ze port LPT i 2xLAN są prawie konieczne

 

a jakby tak wziąsc DFI LanParty UT NF4 Ultra-D za 530zl i oszczedzic na procku ??? tylko gdzie ja sobie wloze karte na agp :mur:

 

UPDATE 2: Nastąpiła zmiana na lepsze :D Teraz jet taka opcja ze nie sprzedaje starych czesci, a mam na wydanie ok 2000zl :D i chcialbym kupic plyte + proc + gpu. myslalem tez o grafice typowo do zastosowan profesjonalnych ... zna sie ktos na tym ???

Edytowane przez quard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...