Skocz do zawartości
sebamart

Nowy Komp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przepraszam za banalne pytania... ale nigdy tego nie robiłem i nie wiem co i jak.

Otóż chodzi mi o tożże złożyłem kompa z nowych części i nie wiem co dalej.... czy najpierw instalka windowsa offica czy sterowniki na podzespoły.... pomocy.

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.... jakoś do tej pory tego nie robiłem i nie wiem.

Jakby ktoś mógł mi napisać krótką instrukcję to będę wdzięczy, dodam że mam do dyspozycji win XP Profesional i Home edytion 2002 oraz Office Small busines 2003.

ozdr i czekam na info- dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wejdź do biosa, i wybierz opcje żeby wszystko ustawił na default settings, potem ustaw sobie date i godzine. jeśli masz nowy dysk twardy, to bedziesz musiał na nim pozakładać partycje, bez tego system ci sie nie zainstaluje. w instalatorze widny xp bedziesz miał menadżera zakładania partycji, jeśli masz system po polsku powinieneś sobie poradzić. najlepiej zrób więcej niz jedną partycje, lepiej 2, nawet 3. No i potem to samo co już napisał Ispider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek poustawiaj wszystko w biosie, potem XP, SP2, sterowniki mobo i inne. Następnie instalujesz potrzebne Ci programy.

Nie radze oistalowac SP2,ale jak kto woli.

 

zainstaluj najpierw offica a potem windowsa :-) hehehe

;) oj nie dabijaj sie z chłopaka, tez kiedys nie wiedziałes :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...