Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Wszystko O Dfi Infinity S.939

Rekomendowane odpowiedzi

zgodnie z oczekiwaniami padla plyta glowna :)moze dzis, gora jutro oddam ja do sklepu. ciekawe ile bede czekal na nowa

 

Tak jak myslalem. Pewnie poczekasz 9-10 dni.

Kurcze moze te plyty padaja bo maja jakies wady. To raczej nie jest przypadek zeby w ciagu tygodnia padly 3-4 plyty na forum. To jest cos dziwnego. Ehhhhhhhh licze ze z serwisu dostane nowke i wtedy zamienie na LP. Mam juz dosc tej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myslalem. Pewnie poczekasz 9-10 dni.

Kurcze moze te plyty padaja bo maja jakies wady. To raczej nie jest przypadek zeby w ciagu tygodnia padly 3-4 plyty na forum. To jest cos dziwnego. Ehhhhhhhh licze ze z serwisu dostane nowke i wtedy zamienie na LP. Mam juz dosc tej plyty.

a ja zostane przy tej mobo, mi wystarcza :) oczywiscie wystarcza tylko wtedy kiedy jest w pelni sprawna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zostane przy tej mobo, mi wystarcza :) oczywiscie wystarcza tylko wtedy kiedy jest w pelni sprawna :)

Mi w sumie tez...................no ale jest bardzo awaryjna. No moze brak SATA2 jest malym utrudnieniem no ale mozna sie bez tego obejsc. Ni do tego niezle OC :DDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie tez...................no ale jest bardzo awaryjna. No moze brak SATA2 jest malym utrudnieniem no ale mozna sie bez tego obejsc. Ni do tego niezle OC :DDDD

Sata II podobno mozna odblowac ale jeszcze nikt na tym forum tego nie odowodnil :-) Jest NCQ, ale za to brakuje dzielnika 180 - no moze gdybym musial doplacic nie wiecej niz 50zl to bym sie skusil ale tak to nierealne raczej :) oby to byl jednostkowy wypadek tej mojej mobo ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sata II podobno mozna odblowac ale jeszcze nikt na tym forum tego nie odowodnil :-) Jest NCQ, ale za to brakuje dzielnika 180 - no moze gdybym musial doplacic nie wiecej niz 50zl to bym sie skusil ale tak to nierealne raczej :) oby to byl jednostkowy wypadek tej mojej mobo ;-)

Ja doplace do lp nastawielm sie na to juz :> Niestety nie moge sobie pozwolic na brak kompa (dyplomik).

Hmmmmmm a co do odblokowywania to jednak Sata2 by sie przydalo jednak 1 troche mi hdd ogranicza. Wlasnie ten cholerny dzilenik brakuje go i to bardzo. 166 jest za male a 200 za duze. Przy htt 280 pamiatki maja za malo 233 to malo. A robia spokojnie 260-280.

 

26.09.2006

No i w koncu mam plyte. Jest to LP tak jak chcialem. Opuszczam Was. No ale bede zagladal co jakis czas.

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Teraz czas na mnie, zaczely sie problemy u mnie, opisuje nizej...

Moze ktos z was pomoze, sadze iz winowajca jets wlasnie mobo, dziwne zachowanie diody power, podejrzane, zapraszam do lektury :) Chodzi ofkoz o infinity 939 ;)

 

 

 

W wakacje mialem awarie komputera. Okazalo sie wtedy ze karta graficzna ulegla uszkodzeniu, nie dzialala na innych komputerach. Karta zostala wymieniona na nowa i tydzien temu dotarla do mnie. O tyle o ile plyta glowna dzialala z karta pod zwykle PCI(jaki ATI 1 megowy) to teraz jak wsadzilem grafe pod PCI-E zaczely sie problemy :(

Na dzien dobry przy instalacji sterownikow komp sie zawiesil i kolory sie popierniczyly, obraz zmienil rozmiary, jakies paseczki zielone, fioletowe etc.

No to reset i jazda od nowa, zaskoczylo i juz smigalo. Wlaczylem jakis tam program do testowania i obciazania grafy i niby wszystko ok.

Jakis dzien lub dwa pozniej komputer sie zawiesil(wczesniej byl ultra stabilny) wiec reset i juz jest dobrze ;) Jednak wczoraj po zajeciach mialem ochote sobie na chwilke zagrac.

Wlaczylem gre i tutaj problem, znowu zawiech i kolory zaczely szalec jak na poczatku :(

 

Od tego momentu nie dalo sie juz komputera uruchomic, obraz sie pierniczy nawet przy self tescie i ogolnie system nie startuje bo przy ladowaniu windowsa wyskakuje zrzut systemu i restart. No to sie wnerwilem i wsadzilem na powrot mojego starego ATI pod PCI i smiga elegancko :o Stabilnie tylko wiadomo, bez jakiejkolwiek wydajnosci...

 

 

Teraz pytanie, jest mozliwe ze cos stalo sie z portem PCI-E wtedy jak grafa padla??

Juz nie mam sily i mnie juz cos bierze, bo ilez mozna znosic fochy tego kompa :mad: :lol:

dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez Xytras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co dokladnie stalo sie z karta ktora poszla na gware. Prawdopodobnie moglo pojsc spore przepiecie na port i dlatego port zdechl. Plyta na gware niestety.

 

 

Ps mi ostatnio kolesie ze sklepu w opisie wmowili ze ubilem karte wkladajac ja do portu AGP. Karta byla martwa a potr nadal chodzi!!! Dziwne co nie?? <_<

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pierun wi co z grafa, byla martwa sztywna jak pniak baobabu :lol:

Wymienili nowke bo widocznie nie bylo co naprawiac, wogole obrazu nie wyswietlala i komp nie ruszal ;)

 

Oczywiscie mowa o 6600gt bez dodatkowego zasilania.

 

Ja po zachowaniu tej diody sygnalizacyjnej juz widze ze z nia jest cos nie teges, no ale wypadaloby zapytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pierun wi co z grafa, byla martwa sztywna jak pniak baobabu :lol:

Wymienili nowke bo widocznie nie bylo co naprawiac, wogole obrazu nie wyswietlala i komp nie ruszal ;)

 

Oczywiscie mowa o 6600gt bez dodatkowego zasilania.

 

Ja po zachowaniu tej diody sygnalizacyjnej juz widze ze z nia jest cos nie teges, no ale wypadaloby zapytac ;)

 

Pewnie port padl. Skoro karta bez zasilania dodatkowego to ciagnie z PCI-e. Plyta na serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili mi w końcu płytę główną z serwisu :) Nówka :)

 

Pytanie: jaką macie rewizję? Ja mam rev. B - właśnie nie pamiętam jaką miałem poprzednio.

Nic nowego. DFI zawsze daje nowki sztuki. A co do rewizji to juz kiedys pisalem pare stron wczesniej. Od dluzszego czasu jest rev B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. wysylac z calym zestawem jak z fabryki?? Bo gosc od ktorego to kupilem wymienial te plyte chyba z 3 razy i za kazdym razem chcieli calosc...

w sklepie oddalem calosc(pudelko, [ciach!]ly i mobo) ale facet ze sklepu mowil ze wysylal tylko sama plytye glowna, bez pudelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

własnie stałem się szczęsliwym :lol: posiadaczem dfi infinity nf4 sli

płytka przyszła z biosem CK8LD727 z 27.07.2005r.

niestety pod tym biosem nie można było podkręcać nic.

wgrałem najnowszy bios CKLD410 z 10.04.2006 r. i tu już idzie

 

mam kilka pytań:

1. jakie macie biosy? czy ten najnowszy jest okey?

2. jak poustawiać dobrze dzielnik pamięci, timingi żeby śmigało to dobrze ?

 

pamieć mam 2 x 256 ram 400mhz CL3 goodram dual

zasilacz modecom mc350

procek a64 3000

 

prosze o podpowiedzi

 

pozdrawiam

Edytowane przez Toma$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, odnosnie mojego problemu co wyzej pisalem niezle jaja wyszly..

 

Dzisiaj wsadzilem tego 6600GT do innej plyty i te same jajka, wniosek z tego jest jeden, przyslali mi z gwarancji nową/uszkodzona karte :o

No chyba ze te Infinity mi pali grafy...

 

 

 

Btw. jak sadzicie, zdazylo mi sie w tyg. ze karta sieciowa na plycie mi sie zawiesila kilka razy, zazwyczaj po restarcie sie poprawialo, czego to moze byc wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...