Skocz do zawartości
Gość Overclocked

Wszystko O Dfi Infinity S.939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupic DFI nF4 INFINITY i do tego semprona 3000+ czy ktos sprawdzal czy normalnie ten procek chodzi na tym mobo. Czy ktos nie mial z tym mobo zadnych problemow z pamieciami?? A i ostatnie pytanie do tych co maja te mobo czy macie zasilacze z koncowka 20 pinowa i wsadzilisice do tej 24 pinowej bo ja mam taka i nie wiem czy kupowac przejsciowke. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Witam mam zamiar kupic DFI nF4 INFINITY i do tego semprona 3000+ czy ktos sprawdzal czy normalnie ten procek chodzi na tym mobo. Czy ktos nie mial z tym mobo zadnych problemow z pamieciami?? A i ostatnie pytanie do tych co maja te mobo czy macie zasilacze z koncowka 20 pinowa i wsadzilisice do tej 24 pinowej bo ja mam taka i nie wiem czy kupowac przejsciowke. Pozdro.

tak działa bez problemów

 

przejściówki nie kupuj bo nie ma po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Kompa opartego na sempron 3000+ i dfi infinity zlozylem doslownie przed paroma godzinami i wszystko jest ok

Narazie nic nie krecilem(swięta) wiec nie moge powiedziec jak sie sprawuje w stresie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Wiec wolne maja byc gniazdka o nr. 11, 12 ,23, 24 a czy dobrze bedize chodzil bez tych napiec (3.3V 12V 5V)

wtyczka pasuje tylko w jeden sposób

 

przypatrz sie uważnie na te schematy co wkleiłeś:

przecież 24pin to wykapane 20pin + 4 dodatkowe piny służące do lepszego ustabilizowania napięć (12V, 5V, 3,3V i masa)

 

nie ma sensu stosować przejściówki 20-24 bo rozdzielasz te same linie napięć nie wpływając lub ewentualnie pogarszając tylko stabilność a samo założenie ATX 2.0 przewiduje jej zwiększeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam pytanie czy ta plyta ma duzo szlabsze mozliwosci O/C niz LanParty!? Bo w najblszym czasie bede stal przed dylematem Infinity,sempron 3000 64 Venice,GF6800Gt Lub LanParty,Athlon 3000 64 Venice,GF6800GS i niewiem co wybrac zalezy mi na jak najlepszym O/C!! Rozwicie moje watpliwosci!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zobaczylem!! a w ktorym topicu umiescisz te wyniki?!

w dziale NVIDIA jest temat o 6800GS i o wynikach tych kart -> poszukaj. Ja dziś pewnie tez wrzuce coś tam (mam teraz 2sztuki - moja i brata) -> semp 2500MHz + 500/1260 a jutro opteron 2600/2700Mhz + GS (?/? - nie miałem czasu potestować drugiej sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostame sempka 3000+ i DFI nf4 INFINITY :D patrzac w ksiazce zobaczylem ze minimum to zasilacz 400W :blink: czy moj fortron z podpisu pociagnie to mobo i do tego w przyszlosci np 6600gt/x800gt?? A i nie wiem jak sie ekreci bo dopiero jutro bede mial chlodzoenie i tridenta :mur: wiec nawet nie wiem czy dzial;] a i rzeczywisice wtyczka od zasilacza wchodzi tylko w jeden sposob;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Własnie dostame sempka 3000+ i DFI nf4 INFINITY :D patrzac w ksiazce zobaczylem ze minimum to zasilacz 400W :blink: czy moj fortron z podpisu pociagnie to mobo i do tego w przyszlosci np 6600gt/x800gt?? A i nie wiem jak sie ekreci bo dopiero jutro bede mial chlodzoenie i tridenta :mur: wiec nawet nie wiem czy dzial;] a i rzeczywisice wtyczka od zasilacza wchodzi tylko w jeden sposob;]

spokojnie

taki Fortron to bardzo mocna zasiłka

ciągnął ponoć A64@3GHz i 7800GT :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...