Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Sulaco, sam sobie w piętę strzeliłeś ;) Wykręcony gt jest równy gtx512MB? No coś nie halo z tym 3Dmarkiem, bo nawet jakby mnie na tortury brali, to bym nie zamienił Twojego gtx'a (de facto stock gtx512MB) na podkręconego gt :lol:. Sam widzisz, że odrobinę wszyscy się zbytnio tu gorczączkują, bo ja racjonalnego przełożenia tych wyników na aktualne osiągi w grach (no, oprócz AoE3 ;)) nie widzę. Ty tak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco, sam sobie w piętę strzeliłeś ;) Wykręcony gt jest równy gtx512MB?

zalezy jak wykrecony :P

 

No coś nie halo z tym 3Dmarkiem, bo nawet jakby mnie na tortury brali, to bym nie zamienił Twojego gtx'a (de facto stock gtx512MB) na podkręconego gt :lol:. Sam widzisz, że odrobinę wszyscy się zbytnio tu gorczączkują, bo ja racjonalnego przełożenia tych wyników na aktualne osiągi w grach (no, oprócz AoE3 ;)) nie widzę. Ty tak? ;)

dla mnie 3dm03/3dm05 byl jakims wyznacznikiem dla tytulow sm2.x i starszych, nowy mark bedzie takim samym wyznacznikiem dla tytulow sm3.0/hdr(FP16blending), i jezeli nowa gra wykorzystujaca podobne efekty jak nowy mark, pokazuje podabna zaleznosc w framerate, to wybacz, ale imho nic dobrego to nie wrozy dla konkretnego ukladu. i nie wazne czy to uklad ati czy nv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

tak ale 3dmark nie jest elastyczny i nie można wyłaczyć jakiegoś efektu żeby zobaczyć , jaki jest wzrost fps to wyłączeniu danego efektu a gry są elastyczne wystarczy wyłączyć jakąś funkcje lub minimalnie obniżyć detale( praktycznie bez straty na jakości grafiki) i można grać na znacznie słabszym sprzęcie

 

No i w tym caly problem

powinni to przeczytac wszyscy ktorzy placza ze maja niski wynik w najnowszym 3d smarku ktory ustawiony jest na testowanie najwiekszej ilosci efektow w najwyzszych rozdzialkach + najwyzsze detale

 

zreszta nawet wczesniej ktos napisal ze do dzisiaj gra na swoim radku 9800 w medium i high detalach

majac wylaczone niektore prawie niezauwazalne efekty

 

wsio na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnosnie ati i nowego marka - pomijajac juz wydajnosc, ale jezeli ktos pisze, ze "SM3.0 done right", a jakis test w nowym marku nie robi sie z powodu braku wlasnie funkcji bedacej standardem SM3.0 (chodzi o test Shader Particles i VTF) , no to ja przepraszam, ale chyba cos tu jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AXP @ 2800, 512DDR, 6200 @ 6600

1024x768 - 1900pkt

1280x1024 - 1500pkt

 

Sadze, ze na to muzeum to niezle. Nie wiem tylko dlaczego test CPU tak obciaza procka ?

Co on ma symulowac ? Emulator PS2 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AXP @ 2800, 512DDR, 6200 @ 6600

1024x768 - 1900pkt

1280x1024 - 1500pkt

 

Sadze, ze na to muzeum to niezle. Nie wiem tylko dlaczego test CPU tak obciaza procka ?

Co on ma symulowac ? Emulator PS2 ? :)

Daj linka do orb'a.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, przed chwilą oficjalnie 3DM06 opuścił mój dysk :D ; na końcu 2 reflekcje nie wiem czemu ale u mnie test proca za każdym razem pokazywał inny wynik- 420/431/460 nie wiem czym to jest spowodowane bo każdy test przebiegał w takich samych warunkach; ani razu nie mogłem wrzucić wyniku na orb'a- zawsze pokazywało jakiś błąd miał ktos taką sytuację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maniak GeForce FX

ha ahahha <_< ja w demie 2006

mam 179pkt. :mur: przez tegop zeusa 5500 głupiego

Edytowane przez maniak GeForce FX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki. Sciagałem 3 razy i w każdej instalce inny błąd. W dwóch crc error a w trzeciej krytyczny. Zawsze przy instalowaniu pliku 3DMark06.dat. Jaką on ma u was wielkość?

 

ps. kumpel tez sciagnał z 5-go źrodła i to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy sciagałem instalkę, z 2 różnych źródeł 3dmarka06. Podczas instalowania przy samym końcu pokazywało sie okienko

 

post-106925-1139450216_thumb.jpg

 

brałem ignoruj i mogłem ukończyćinstalkę. Ggy odpalałem program on nie odpalał sie wogóle.

 

Zauważyłem ze w obu instalkach plik 3dmark06.dat ma różną wielkość. W pierwszym miał 1 320 871 272 a w drugim 1 320 816 568. Jaką wielkośc ten plik ma u was i czy komuś sie ten komunikat pokazuje.

Nawet system przeinstalowałem i nic z tego. Kumpel tez dwa razy próbował bezskutecznie

 

 

Sprawa rozwiazana. Wersja 1.71 flashgeta jest zrypana i sciaga z bledami crc. Zainstalowałem wersje 1.70 i jest wszystko znów ok.

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO więc, mam taki problem, iż niestety nie moge włączyć CPU TESTU gdyż wyskakuje nastepujacy błąd.

ZAwsze mi działalo a po formacie taki zonk. WIem,ze jakis trojan mi sie dostal do kompa , przez pomylke otworzylem jakis spyware. Moze to mieć wpływ na ten błąd? CZy wina lezy gdzie indziej?

KOmp odkrecalem i dalej to samo. Reinstalka tak samo nie daje nic. W czym moze lezec wina?

PRzed formatem bylo ok

 

Dołączona grafika

Edytowane przez sewsew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...