Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Też się cieszę, bo na marka05 już patrzeć nie mogę- ostatnie benche z nową vga znudziły mi go już zupełnie (jakbym wcześniej go na pamięć nie znał :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie dwa x1900 i tylko 30 FPS :-| No ale w grach np. Unreal 3 to pewnie zupelnie inaczej bedzie wypadac, wiec nie ma sie co zbytnio przejmowac.W 3DMark 06 grac nie bede :) i pewnie bede mial max 700 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a mnie się maży 3dMark oparty na autentycznych silnikach gier: sorce, doom3, ut2007 itp. tak jak to było jeszcze w smarku 2001. Wtedy ilość smarków przekładała się na osiągi w grach, teraz to już tylko syntetyczne teściki, które nie mierzą nic, poza wydajnością karty i jej sterowników w samym smarku :?

 

ale pokaz slajdów jaki mi zaprezentuje obecny komp (o ile go wcześniej nie zmienię) z przyjemnością pooglądam, teściki zawsze fajnie wyglądały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym laboratorium mamy już nowego 3DMarka i na Athlonie 64 FX-60 i Radeonie X1800 XT nieźle się tnie :D

 

Obowiązuje nas umowa poufności, więc nie możemy na razie zdradzać żadnych wyników ani pokazywać screenów. Ale już za kilka dni premiera programu!

Mam nadzieję że będzie można pobrać skądś HI-RES filmik bo coś czuję że zbyt wielu slajdów na mojej padace nie pooglądam :ploom: Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w środę, 18 nastąpi dzień zagłady! :D

 

"Wednesday, January 18, 2005"

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

DirectX® 9 3D game performance benchmark

 

Includes separate graphics card and CPU benchmarks

 

Produces workloads that simulate next generation 3D gaming requirements

 

Advanced 3D game engine supports HDR Rendering with SM3.0 Shaders, in addition to SM2.0 Shaders

 

Includes two HDR/SM3.0 game tests and two SM2.0 game tests

 

CPU performance testing via AI and physics workloads for both single core systems and multi-threaded, multi-core and multiple processor environments

 

3D graphics feature tests include Fill Rate, Pixel Shader, Vertex Shader, SM3.0 tests, and Batch Size tests

http://www.gamespot.com/promos/2006/3dmark06/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DirectX® 9 3D game performance benchmark

 

Includes separate graphics card and CPU benchmarks

 

Produces workloads that simulate next generation 3D gaming requirements

 

Advanced 3D game engine supports HDR Rendering with SM3.0 Shaders, in addition to SM2.0 Shaders

 

Includes two HDR/SM3.0 game tests and two SM2.0 game tests

 

CPU performance testing via AI and physics workloads for both single core systems and multi-threaded, multi-core and multiple processor environments

 

3D graphics feature tests include Fill Rate, Pixel Shader, Vertex Shader, SM3.0 tests, and Batch Size tests

Nie wiem czy dobrze to zrozumialem , ale czy z tego tekstu wynika iz w koncu bedzie "wsparcie" dla platform wieloprocesorowych ? (nie chodzi mi tu o dualcore czy HT , tylko systemy z wieloma procesorami... :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w środę, 18 nastąpi dzień zagłady! :D

 

"Wednesday, January 18, 2005"

 

 

http://www.gamespot.com/promos/2006/3dmark06/index.html

o boze znowu te proxycon?? (1 screen) ..juz by sobie darowali :? ile to razy mozna wałkowac to samo :?

 

co do screenow..proxycon wyglada tak samo jak w 2005..ten obrazek w zimie nic nie zachwyca..jedynie ostatni screen jest ładny...a wymagania?? pewnie bede mial z 1000 punktów na moim gf7800gt (oby wogole tyle :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze to zrozumialem , ale czy z tego tekstu wynika iz w koncu bedzie "wsparcie" dla platform wieloprocesorowych ? (nie chodzi mi tu o dualcore czy HT , tylko systemy z wieloma procesorami... :wink: )

Z tego kawałka wynika, że będzie i dla HT, i dla wielojajecznych, i dla multiprocesorowych. Jeżeli futuremark ze swoim produktem będzie tak proroczy, jak dotąd, może to oznaczać powolne przejście enginów graficznych na wsparcie dla smp. No i xbox - nie opyla się na dłuższą metę tworzyć engine osobno dla PC i x'a. Nie wróży to dobrze dla grania na kompie dla mniej zasobnych, oj nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętaj że 3dmark zawsze wyznaczał trendy w przyszłość i jego proroctwa spełnią się dopiero za ok. 2 lata :), a wtedy procki 2u procesorowe będą w cenie dzisiejszego jednojajowa ;)

ja się cieszę że nie ma Troll's Lair :) debilny test

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jarhead

ale pamiętaj że 3dmark zawsze wyznaczał trendy w przyszłość i jego proroctwa spełnią się dopiero za ok. 2 lata :), a wtedy procki 2u procesorowe będą w cenie dzisiejszego jednojajowa ;)

ja się cieszę że nie ma Troll's Lair :) debilny test

No ;] Te trole też mnie wkurzały :D (teraz troche mniej ;P ale jak miałem gf2 mx to dość że głupie to jeszcze pokaz slajdów hehe:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ;] Te trole też mnie wkurzały :D (teraz troche mniej ;P ale jak miałem gf2 mx to dość że głupie to jeszcze pokaz slajdów hehe:P)

Ee, chyba coś Ci się pomyliło jarhead.

jak mogłeś oglądać trolle na gf 2 mx ? :blink:

Dokładnie :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ;] Te trole też mnie wkurzały :D (teraz troche mniej ;P ale jak miałem gf2 mx to dość że głupie to jeszcze pokaz slajdów hehe:P)

trole to chyba najgorszy tescior jaki zrobili :? proxykon zresztą też jest nie za ciekawy szczególnie ten z 05.

mogli by zrobić smoka z 01 :) lub Max Payna w nowej odsłonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trole to chyba najgorszy tescior jaki zrobili :? proxykon zresztą też jest nie za ciekawy szczególnie ten z 05.

mogli by zrobić smoka z 01 :) lub Max Payna w nowej odsłonie :D

Napiszmy do nich petycję, niech zrobią to w 07 albo w 08. To byłby wypas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jarhead

Napiszmy do nich petycję, niech zrobią to w 07 albo w 08. To byłby wypas :D

No :)

 

Ciekawe kto pierwszy zamieści swoje wyniki na tweak'u ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ten "Matrix" z 2001 roku wymiata :D z roku na rok coraz to nudniejsze są te benchamrki ;/

Mogli by też dać coś interaktywnego jak ta gierka co sie jezdziło monstertruckiem bo przy czekaniu na punkty przy 5 FPSach można sie zanudzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No :)

 

Ciekawe kto pierwszy zamieści swoje wyniki na tweak'u ;D

Napewno osoba z szybszym łączem i dużym szcześciem ;]

 

Trudno będzie dobić się to serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...