Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

No ja przyznam , ze sie troche zawiodlem... Nie tyle na wynikach Ati , ile na samym 3dm...

 

Myslalem , ze tylko Proxycon powtorza a tu widze 2 testy takie same z powrzucanymi HDR-ami itp... Dodana jakas jedna nowa scena w Proxycon i lipna jak na pierwszy rzut oka "zima" :?

 

Ciekawe czy jak przelacze w 3dm05 na 1280 to bede mial podobny wynik jak w 3dm06...

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa chłopaki z futuremark zrobili lifting 3dmarkowi05 i nazwali go 06

Będę miał ponad 1000 w 1280x1024 :), liczyłem na to

 

http://www.pcper.com/images/reviews/199/versioncompare.gif

 

i będę mógł sobie nawet pograć :)

 

edit.

przypuszczalna waga nowego zawodnika to 590,731KB

 

edit

bardzo ciekawy test :) można w nim wyczytać wiele ciekawych informacji

http://diy.yesky.com/vga/336/2278336.shtml

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jarhead

Nadal żadnych konkretów ;]

 

A wogóle to powinien wyjść 3dmark 2007 żeby były te 2 lata przerwy (w nazwie oczywiście) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche lipa ten nowy mark. Chyba się przeliczylismy. A gdzie jest to chińskie miasto nad wodą??? Nigdzie nie widzę screenów. :|

 

Co do samej wydajności to trochę mnie to zastanawia. Zawsze ATI było szybsze w SM2.0 a tu nagle taka różnica na korzyść NV? :) To teraz moim radkiem nie podskocze do GF5900! :] A może napisali go w OpenGL??? :) hehe. Ok. Poważniej to poczekamy i zobaczymy co będzie.

 

Pozdro dla czekających. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ile da sli? 30% czy moze 50% wzrost ,a moze mniej :? Swoja droga gdzie sie podziala scenka arena (czy cos w tym stylu) ,bo jak juz kojak_ct napisal nigdzie jej nie ma :? A moze byl to taki chwyt aby wzbudzic zainteresowanie konkretnie odgrzewanego kotleta :lol2: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co zbyt wielkich różnic to ja nie widzę w tych samych testach co 3DM05 np. Proxycon czy test ze statkiem. Może lepsze cienie i oświetlenie. I to jest wyznacznik nowych gier? :| Ale skomentuję resztę jak to zobaczę.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wlasnie zobaczylem :) nie no loooooll...proxycoon zostaje, firefly tez, canyon tez tylko dodali zime...parodia panowie...posiedzieli nad kodem z 2 dni, dopisali obsluge shaderow, hdr itp..i proooosze oto nowy cudowny 3dmark..po prostu lol...nie wiem po co??

 

czy nie mogli wypuscic patcha do 2005?? przeciez tak robili z 2001 o ile pamietam z obsluga shaderów 2.0...no ale pewnie kasa kasa od tych co kupuja fulla marka sie liczy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ile da sli? 30% czy moze 50% wzrost ,a moze mniej :?

znowu qrcze zalezny od proca :( im wolniejsze karty tym sli daje wiecej - na 6800gs prawie 70%, na gtx512 przy tym samym procu juz tylko 40%. no ale obadamy

odnosnie wplywu proca - przykladowe wyniki z gtx512

p4ee 3.46 - 4081

fx55 2.6 - 4670

a64x2 2.6 - 5552

spora rozbieznosc :blink:

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu qrcze zalezny od proca

Co sie dziwisz, jest okazja aby masochisci zaczeli swirowac juz nie tylko na pukcie karty grafiki ale i procesora. Znowu ludzie zaczna zmieniac sprzet dla nowego 3DMarka, bo pewnie takie jest ogolne zalozenie futuremark i jego partnerow technologicznych. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Futuremark się skompromitował wydając takie coś... Faktycznie mogli patch wydać, a nie 3DM2006 ! I do tego ten nowy standard rozdzielczości... To dla graczy ma byc czy dla NASA ?

Teraz to dopiero się twórcy gier rozleniwią! Nie wiem jak wy, ale ja zbieram juz na jakąś konsole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Haha Nightstalker popieram zdanie i zamiast czekać na nową generacje kart czekam na Xbox360 z chipami. :lol:

...Parodia szkoda tylko, że naszym kosztem :wink:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wiekszosci sie z Wami zgadzam, ale co do nowego standartu rozdzielczosci to tutaj wydaje mi sie to uzasadnione, rozdzielczosc 1024x768 to juz naprawde relikt, tym bardziej ze coraz wiecej uzytkownikow uzywa juz paneli LCD pracujacych w 1280x1024 jako norma, i wlaczanie aplikacji 3d na tych panelach w mniejszych rozdzielczosciach pogarsza obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko co wtedy, jak ktoś ma jak ja notebooka z rozdzielczością 1280/800 i stacjonarny LCD w rozdzielczośći 1280/768? Wersja free wogóle się nie odpali? :|

 

PS- traktuję 3D marki wyłącznie jako test stabilności. Nie za nosi się, żebym uzyskał nawet te liche 1000 punktów ;P

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...