Skocz do zawartości
sideband

Kolejny 3dmark

Rekomendowane odpowiedzi

Ugotuję termos kawy, narobię kanapek i może do rana dotrwam by zobaczyć jak test się zakończy...na X300 :))))

Spyliłem swojego x800xl i teraz bida nastała. Trza czekac na coś nowego....

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam recke na www.Pclab.pl

Pujdą 2 pierwsze testy bo wymagają minimum P.s 2.0

No i pojechali.

Identycznie niemal jak poprzednia wersja tylko z bajerami HDR i lepszymi teksturami.

Najwazniejsze, ze jest demonstracja w podobno swietnej oprawie muzycznej :)

Lubie czasami sobie zapuscic demko 3dm jako wygaszacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem test na pclab i powiem szczerze, że test nr 3 zrobił na mnie ogromne wrażenie :blink: ale nie mogę odpuscić komentatrza, że futuremark poszedł po najniższej lini oporu upiększając testy z 2oo5, jak dla mnie to jedna wielka kpina :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha

ale radki dostaja po [gluteus maximus] :) Mówiłem zeby brac 6800GS a nie jakies tam GTO@XT. W piety wam poszło :P

 

PS. O cholera ja też mam w lapie radka.

Edytowane przez guziq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha

ale radki dostaja po [gluteus maximus] :) Mówiłem zeby brac 6800GS a nie jakies tam GTO@XT. W piety wam poszło :P

 

PS. O cholera ja też mam w lapie radka.

wole pograć w gry niż w 3dmarka :)

3dmark to nie wszystko :D

 

edit.

jak GeForce 7800 GTXSLI ma 9026 3DMarks to ja podziękuje :), myślałem że nowy mark wystarczy na trochę dłużej, a tu już dzisiaj padnie granica 10k

 

edit.

Karas ja to wiem :)

 

edit.

Pinki gratuluje szybkiego neta :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha jakbys wiedzial to GS ma wyzszy wynik tylko dlatego ze sie zlicza do niego wynik z SM3 a jak wiadomo w X800 nie ma SM3 i wynik jest o polowe mniejszy niz powinien. Zreszta who cares. To tylko smarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1900 wytnie konkurencję - to praktycznie pewne. Taki X1600 XT jest w testach na poziomie 6800 GS/ GT i to tylko dzięki 12 Vertex/Pixel Shaderom O_o

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie wysoki wynik :blink: 9k na jednym jest to nie mozliwe nawet na 2xGTX512MB to wynik baaaardzo wysoki. Moze fake :rolleyes: pozdrawiam

 

EDIT

Po zlukaniu ORB'a mysle ze wynik jest taki wysoki przez procek ,jak widac test zalezny od procka...powrot do przeszlosci (3dmark2001) ,imho dobrze ,bo w nowych grach dwa jaja sie przydadza :)

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeanalizujcie wyniki , 9026 ma x2 nadrobił pkt prockiem , gościu z wynikiem nie całe 8tyś ma więcej pkt za sm2 i sm3 ale słabszy procek , troche przekombinowali z tym wliczaniem pkt za procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze z tym prockiem zrobili. Bo kupi sobie taki ludź dobrą kartę do celka 2.6 (nie D) - tak jak ja kiedyś zrobiłem :P - i myśli, że ma super sprzęt. Zobaczcie jaki trzeba mieć procesor do np. Far Cry, żeby mieć cały czas te 45 - 60 fps, szczególnie na początku misji FORT i po wyjściu z budynku w misji TRAINING... Tak samo HL2 dość dużo korzysta z procesora, ale już chyba trochę mniej. Jedyną grą jaką znam, która wydaje się korzystać w ogromnej większości z kart graf., jest FEAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz zrobilem test..ale dlugie to to :? testy CPU sie ciagną i ciągna..caly czas mialem 0FPS :?

 

ale do rzeczy..na sprzecie z podpisu mam 3941 pktow :) ciekawi mnie jak bedzie gdy sie go przestawi na tryb 1024x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...