Skocz do zawartości
elizkaw1

Mysz Mx 1000 Czy Mx 900

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie chodzi mi o to czy wybrać Logitech diNovo Media Desktop 2.0, czy Logitech diNovo Laser Media Desktop jaka jest różnica między tymi myszami, bo między cenami tych zestwów jest spora. Proszę dobrze mi doradzić. Narazie posiadam mysz A4TECH Nawigator Opto-radio 810 (RBW-5) Comfort i nie jestem zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica miedzy tymi myszami jest taka ze jedna jest z laserowym sensorem (mx1000) a druga to jeszcze klasyczny optyk. Generalnie zalezy na czym ci zalezy :wink: Tzn ceny np na allegro tego zestawu z mx900 sa ZNACZNIE nizsze, na tyle ze moznaby nawet DOKUPIC do calego zestawu mx1000 i jeszcze bylibysmy do przodu (a mx900 mozna sprzedac) wiec ceny mowia same za siebie. Chyba ze nie patrzysz na kase i nie interesuje cie zabawa w sprzedawanie np.

Wg mnie z myszy bezprzewodowych, ktorych celem poza nielicznymi wyjatkami jest poprawienie komfotru pracy statystcznym userom (nie graczom), roznice miedzy mx900 a mx1000 trudno bedzie odzczuc. Oczywiscie to rozne myszy nie tylko technologia jak i ksztaltem, ale wydaje nie sadze aby bylo to warte dokladanie takiej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mx900 łaczy się za pomocą bluetooth. Ja nigdy takiej myszki nie miałem ale zdania nie są na ten temat zbyt pochlebne. I myślę, że tu głownie leży różnica. Czemu nie którzy pieprzą aby pieprzyć :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mx900 łaczy się za pomocą bluetooth. Ja nigdy takiej myszki nie miałem ale zdania nie są na ten temat zbyt pochlebne. I myślę, że tu głownie leży różnica. Czemu nie którzy pieprzą aby pieprzyć :unsure:

To bylo do mnie?

Twoja pseudoocena bardziej okresla twoje zachowanie w postaci tego posta.

Nie po to odpisuje na pytanie zeby jakis newb mnie bezpodstawnie i bezkarnie obrazal.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo do mnie?

Twoja pseudoocena bardziej okresla twoje zachowanie w postaci tego posta.

Nie po to odpisuje na pytanie zeby jakis newb mnie bezpodstawnie i bezkarnie obrazal.

Panowie!!! tu chodziło o doradzenie, nie o przepychanki słowne. Zależy mi na szczerym porównaniu tych zastawów. W poniedziałek mam zakupić droższy zestaw, ale nie wiem czy robie dobrze bo być może tanszy mi wystarczy? ale ta mysz mx 1000 bardzo mnie pociąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg pociaga powiadasz? :D zalezy do czego chcesz myszki :) mx1000 to super gryzon do windy, netu, pracy ale do gier sie imho totalnie nie nadaje (nie chodzi o to ze sie gubi czy cos, tylko o jej ciezar). Wiec jak nie zalezy ci na powazniejszym graniu i cenie to dobry wybór. Co do mx900 sie nie wypowiadam, bo jej nie mialem w lapkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg pociaga powiadasz? :D zalezy do czego chcesz myszki :) mx1000 to super gryzon do windy, netu, pracy ale do gier sie imho totalnie nie nadaje (nie chodzi o to ze sie gubi czy cos, tylko o jej ciezar). Wiec jak nie zalezy ci na powazniejszym graniu i cenie to dobry wybór. Co do mx900 sie nie wypowiadam, bo jej nie mialem w lapkach :)

 

to trza wiecej chleba jesc jak jest za ciezka , mi pasuje idealnie do reki, w grach spisuje sie bardzo dobrze, jestem z niej (mx1000) bardzo ale to bardzo zadowoolony...

 

 

pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trza wiecej chleba jesc jak jest za ciezka , mi pasuje idealnie do reki, w grach spisuje sie bardzo dobrze, jestem z niej (mx1000) bardzo ale to bardzo zadowoolony...

pozdRo

Dzięki, chyba jednak zdecyduje się na droższy zestaw bo widzę MX 1000 jest wart tego żeby za zesyawik zapłacić stówkę więcej

Pozdrawiam Eliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że mx 1000 będzie Ci się świetnie sprawować. Tak jak napisał Blue- nie wiem jakim trzeba być chuchrem, żeby nie potrafić sprawnie wywijać mx1000? A dokupując odpowiednie ślizgi i dobry pad kwestia ciężaru marginalizuje się zupełnie (naturalnie, to tylko moje zdanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wypowiem się z perspektywy używania najpierw przez półtora roku DiNovo zwykłego, teraz w wersji Laser.

 

MX1000 to lepsza myszka, wręcz dziwnie długo działa na wbudowanym akumulatorku, i ma zdecydowanie przyjemniejsze kółeczko.

 

Sam zestaw - hub BT był wbudowany w podstawkę/ładowarkę przy zestawie z MX900 - i był to lepszy pomysł.

 

Niestety w nowym mini BT jest w formie kluczyka USB i kiepsko to się sprawowało - musiałem na krótkim przedłużaczu podłączyć, bo WiFi zakłócało i myszka chodziła gorzej niż culcowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię trochę temat,a jak wam się sprawuje ta mysz w CS:S? Dodam że siły mi nie brakuje i ciężar mi nie przeszkadza. (Chodzi o MX1000 oczywiście)

Dla mnie mx1000 to totalna klapa jesli chodzi o cs...Co prawda ja gralem nia w 1.6 (tak wiem juz wiele razy pisalem posta o tej tresci ,ale jak ktos sie pyta chetnie sluze radą i "ciepłym" słowem na temat tej myszki ;) ).Zaczynamy :

 

-mysz jak dla mnie zbyt cięzka (nie chodzi oto,ze jej uniesc nie moge ,ale jak dla mnie to jest duzy minus)

-chac sie szybko obrocic - poprostu nie moglem - mysz wariowala,dopiero po łagodnym i delikatnym obrocie mysz działala prawdiłowo i nie była to kwestia złego podloza (everglide ricochet).

 

ustawienia : sens w windowsie "3",w cs "1.6",mousefix in da hałz ;)

 

Osobiscie do grania tej myszy nie polecam.W windzie nie było zadnych problemow,wielu uzytkownikow i graczy (w tym ja) wychodzi z tego zalozenia ,ze mysz do gamingu = mysz z kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba jednak zdecyduje się na droższy zestaw bo widzę MX 1000 jest wart tego żeby za zesyawik zapłacić stówkę więcej

Pozdrawiam Eliza

Ja bym Ci polecał MX 1000 mam ją prawie rok i sprawuje się idealnie nietylko w normalnej pracy ale i w grach poprostu jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...