Skocz do zawartości
-weS-

Neostrada A Gniazdo Telefoniczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamowilem sobie neostrade, dzis przyszla, wiec spoko, biore sie za podlaczanie. Look w instrukcje, bo nie znam sie na tym. No spoko, kabel do PC, a telefoniczne do gniazda telefonicznego. Ale coz to... gdzie to podlaczyc do tego gniazda i gdzie jest to gniazdo?. Ok, znalazlem. Ale ***** tam nie ma wejscia na wtyk od kabla. Nie ma zadnego wejscia :mur: Jest jakas kostka, lezy sobie na ziemii. Do niej wchodza kable bezposrednio od telefonu / telefonow, ale nie ma zadnego wejscia. rozkrecilem ta kostke i te kable w srodku sa przylutowane czy jakos przykrecone... o co chodzi ? Co ja mam zrobic zeby podlaczyc te je**** neo ? :mur:

 

Moze nie ta kostke znalazlem? Bo to sie robi malo zabawne, taka prosta czynnosc, a ja mam jakies dziwne problemy. Need HELP Fast Pls :P. Thx za pomoc z gory. No parodia jakas :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze zrozumialem to musisz isc do sklepu z artykulalami telekomunikacyjnymi (TP lub jakis sklep RTV) i kupic taka wtyczke : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70989129 najlepiej z dwoma wtykami (nie musisz wowczas uzywac rozdzielacza sygnalu). W jeden wkladasz telefon podlaczony przez mikrofiltr ktory jest w zestawie instalacyjnym neostrady, a w drugi kabel od Neostrady . Jesli masz podaczony kabel od telefonu na stale do wtyczki to jeszcze musisz kupic zwykly kabel telefoniczny z obu stron zakonczony wtyczka pasujaca do takiego gniazda ktore ci podalem. Tu masz caly zestaw instalacyjny ktory bez wzgledu na rodzaj modemu powinienies miec: http://www.tp.pl/dom/modemy/zestawy_instal...em_sagem800.php

Edytowane przez cris22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie.

Prościej będzie kupić nowe gniazdko telefoniczne, mające dwa wyjścia: stare i nowe. Do starego podłaczysz telefon ze starym wtykiem (lub bezpośrednio podłaczając kabelki do kostki w środku, bo o ile zrozumiałem to tak masz podłaczone w tej chwili), a modem nestrady podłaczy wtykiem RJ do nowego wyjścia.

 

Coś takiego jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71118506

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felson, wlasnie takie mam zamiar kupic, bo na innym forum napisali mi to samo :). Tylko sie zastanawiam, czy moge tamte kable podlaczyc bezposrednio do kostki w srodku, bo w instrukcji neo pisze, ze trzeba podlaczac kazdy telefon przez filtr ? W domu mam 3 aparaty telefoniczne podlaczone przez 2 kostki w sumie, wiec myslalem, ze trzeba qpic wlasnie 2 kostki nowe jak mi podales, kable z koncowkami i podlaczac przez rozdzielacz w obu, a telefony przez filtr. Bo jesli nie trzebaby bylo, to znacznie ulatwiloby mi to sprawe, gdyz wymienilbym tylko 1 kostke i nie musialbym zamieniac kabli, wlozylbym tylko kabelek od neo do wejscia i wszystko :). Wiec jak to jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...