Skocz do zawartości
forest kila zbila

X800gto Fireblade

Rekomendowane odpowiedzi

Halo,,

nowy sprzet i od razu schody.. karta - Sapphire X800GTO Fireblade,, dwuslotowe chłodzenie takie same jak w X850tkach

 

TERKOCZE nawet na najniższych obrotach,, dobija mnie,, czy to normalne ?? zagłusza z powodzeniem boxa na sempronie razem z wenylem czipsetu od dfi

 

mam nadzieje ze to wina sztuki i zamienię na drugą,, jak nie oddaje ten szit i zamieniam na ultimate pasywnego

 

licze na subiektywne oceny głośnosci kart z takim chłodzeniem,,, jestem bliski wywalenia jej przez okno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie stał koło pracuyjącej 850tki ? :)

 

chłodzenie jak na TEJ karcie

 

muszę wiedzieć czy to kwestia egzemplaza - bedzie inna sztuka, czy one tak mają - bedzie ultimate bez wentyli + arctic 3 i tyle ;)

jezeli jest ro identyczne chlodzenie jak na x800gto fireblade to takie jest i juz, mialem 2 te karty i kazda wyla jak odrzutowiec, na max obrotach chyba za sciana byla slychac ze w cos gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ona na minimum jest głośniejsza niż poprzednia 6800 leadteka na max..

 

no nic zmieniam i tyle,, mimo chęci - nie da się przy tym wytrzymać po prostu,,, ale jestem zły :(

ja zmienilem na connect3d x800gto, ta karta jest naprawde cichutka w porownaniu z fireblade no i ma 16 pot. po flashu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za drogi żebym przy nim majstrował ;]

 

dobrze lata ta karta tak baj de łej. bez proszenia 581 / 605

 

prawdopodobnie jutro zamówię albo normalnego sapphire albo może pasywnego "ultimate" + arctic fan3. std chłodzenie od gto jest bardzo ciche - skladałem ostatnio kompa z freezerem, topowerem i własnie gto i jest baardzo przyjemnie cicho ;] jest i regulcja,, w nocy na 20% powinno byc ok.

co do ultimate - na rdzeniu na pasywce lecą po 560 więc nie jest źle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam tego fireblada i to chłodzenie przyprawia mnie już o skręt nerek, wiec albo wymiana chłodznia albo wywale te grafe i wezme coś innego..szkoda jednak bo egzemplarz smiga na 585/1210 ale chłodznie bez komentarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz masz cos takiego

http://gsk.fora.pl/viewtopic.php?t=32

 

a jakie masz wyniki bez krecenia karty i proca?

nie wiem bo nigdy moj proc nie pracował na default

 

Proc na 2200mhz karta default i w 2003 smarku mialem 9121 ale po małym oc grafy ostatecznie mam 11807 w 2003, 5930p w 2005 oraz 1804 w 2006 smarku...a dzis kupiłem zalmana na miedzi i to rządzi...a grafe i tak sprzedam niebawem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...