Skocz do zawartości
Shake

Catalyst 5.11 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a testowałktos Catalysty 5.11 i XG-warcats 5.11 na Radku 9600 Pro?? Opłaca sie je instalowac?? Jeżeli nie to zostaje przy wysłużonych i chyba najlepszych Omegach 26.42 :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Racuch oco ci chodzi?? :? nikogo nie zmuszałem żeby sciągać te warcatsy 5.10 kto chciał to sciągał, a co do tego CCC to jeżeli nie masz zainstalowanego NET frameworks-a to wiadomo że CCC ci będzie hece robił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Na Tweaks'r'us Xtreme-G wyszly popawione jeszcze bardziej nowe WarCatsy 5.11 XT wlasnie je zaciagam i zaraz zaczne testowanie. Pozniej zdam relacje co i jak :D . A stad mozecie je zassac http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...id=324&Itemid=1

 

na 5.9 xt mialem w 3dm05 2154, na 5.11 xt 2234, p4 1,6a, 512 ddr, 9700pro no o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem cosie dzieje ale po zaisntalowaniu tych nowych sterownikow jak i starych (catalystow) po ponownym uruchomieniu komputera wyskakuje mi blad ze panel kontrolny ati (to co jest we wlasciwosciach karty po prawokliku na pulpicie) nie moze zostac zaladowany :/ czy wiecie co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racuch widze że zaczynasz być niemiły.... i w rzeczywistości chyba nie jestes zbyt mądrym człowiekiem, nie potrzebuje twoich rad typu ,,zostań jednak przy omegach 26.42....,, :mur:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem cosie dzieje ale po zaisntalowaniu tych nowych sterownikow jak i starych (catalystow) po ponownym uruchomieniu komputera wyskakuje mi blad ze panel kontrolny ati (to co jest we wlasciwosciach karty po prawokliku na pulpicie) nie moze zostac zaladowany :/ czy wiecie co moze byc tego przyczyna?

Masz .NET framework ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego? Jeśli nie ma się grafy z serii x1x00, to babranie się z tym ccc to pomyłka. Brzydkie i niefunkcjonalne (nie piszę nic o "zajmowaniu zasobów systemowych" bo mi to loto) imho. W warcatsach jest do wyboru także zwykły cp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałes o zajmowaniu zasobów systemowych przez CCC czyli co?? mam wnioskowac że ,,zwalniają,, komputer??

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba nie jest tak zle w menedżerze urządzen pisze: Pamięc zadeklarowana 267M/1249M wiec chyba nie tak zle a srednie użycie procka to 4% :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh niezłe te stery, w 3d marku 03 wynik lepszy 0 40 pkt w porównaniu z Omegami 26.42, i szoqu którego doznałem jest wydajnosc w San andreas, teraz moge grac w 1024x768 AAx2!! Płynnie!! Polecam te sterowniki!! a juz miałem ich nie instalowac bo myslałem sobie im nowsze stery tym do mojego Radka gorsze ale jednak myliłem sie :wink:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym NET FRAMEWORK? ja też mam problem z panelem kontrolnym po załadowaniu windy, ale wcześniej (przed omegami 2642) catalysty normalnie hulały. do czego ten program (20MB ??)i czy można go później wywalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Na Tweaks'r'us Xtreme-G wyszly popawione jeszcze bardziej nowe WarCatsy 5.11 XT wlasnie je zaciagam i zaraz zaczne testowanie. Pozniej zdam relacje co i jak :D . A stad mozecie je zassac http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...id=324&Itemid=1

 

One sa z CP czy CCC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One sa z CP czy CCC ?

Maja w sobie CP oraz CCC , od ciebie zalezy ktore wybierzesz podczas instalacji, a co do CCC to polecam instalowac na sprzecie min: 2000+ 512DDR (szczerze to 1024DDR) inaczej to niema najmniejszego sensu, a samo otwieranie sie Control center na slabszym sprzecie moze zajac troszke czasu, szkoda waszych nerwow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sprzet taki jak w podpisie i otwieranie CCC tez troche zajmuje. Moze dlatego ze mam maly dysk i jest troche zawalony, ale tak czy inaczej nastepne stery beda juz ze zwyklym kontrol panelem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma większych różnic... U mnie wynik w 3dmarku 2003 o 20pkt. większy w porównaniu do warcatsów. Ale nie rozwiązują one mojego problemu z pes5 - boisko jest jakby od pewnego momentu przesunięte w bok i nieraz jak coś pokombinuje z ustawieniami AA i V-Sync to jest normalnie ale po ponownym uruchomieniu znowu jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...