Skocz do zawartości
Imperator Kret

Bip3 Za 210 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Za tę cene to jasne ze bęą chętni.Nie oszukujmy sie jednak największe wzięcie miały by cghłodniczki podobner do bie2. Mają senspwne wymiary a wydajnosc taką samą /większą od bip3...nie ma czegoś takiego do sprowadzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta obejmuje BIP3 lub BIX2 - jak kto woli. Cena jest taka sama. Noszą one nazwę Alphacool NexXxoS odpowiednio 3 Pro i 2 Extreme. Gwarancja teoretycznie jest dwuletnia ale chłodnice będą sprowadzane z Niemiec więc nie wiem jak ze zwrotami. Trzeba by wysyłac do nich a to troche kosztuje :? . W każdym razie będzie ode mnie gwarancja uruchomieniowa na szczelnosc itp.

Fotki poniżej:

BIP3:

Dołączona grafika

 

BIX2:

Dołączona grafika

 

Co do wymiarów:

BIX2:

315 x 135 x 46mm

1550g

Gwint 1/4"

 

Na wymiary BIP3 czekam aż mi prześlą ale będą to około:

415 x 135 x 30mm.

Edytowane przez Puma[JFK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Mate sa chlodnice BW ala BIP3 za 240zl (nie wiem jak jest z ich dostepem na miejscu, czy sa na magazynie czy ich nie ma) wiec Twoja oferta tak czy siak jest nieco bardziej atrakcyjna...

 

PISZE SIE NA TAKA BIP3 B)

 

UP

 

...aha rozumiem ze krocce/zlaczki we wlasnym zakresie?

Edytowane przez Scoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak człowiek wejdzie na strone alphacoola to czuje sie jak dzicjko w sklepie ze słodyczmi...Mają super fajny towar i ceny do tego nawet jak na nasze warunki ciekawe...

 

 

Szkoda,ze nikt tego do nas nie sprowadza na większą skale- te ich bloki, rezy i chłodnice są poprostu świetne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Nexxosy mają aluminiowe finy o czym zapomniałeś wspomnieć.

Kanały sa miedziane.

"Oni to wiedza Kocie" pozatym koles nie wszystkie Nexxosy maja finy z Alu powinienes o tym wiedziec...

pozatymz tego co sie orientuje te wlasnie modele nie maja finow z aluminium!!!

 

UP

 

aha co niektorzy mieli by pewnie ochote na cos nieco bardziej wydajnego:

 

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...2&cPath=5_34_35

 

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...5&cPath=5_34_35

 

Puma chyba nie byloby przeszkod? :wink:

Edytowane przez Scoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja o czymś nie wiem?

 

chyba gaamy o tych chłodniczkach:

 

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...3&cPath=5_34_35

 

 

Oczywiście mają jeszcze takie skraplaczopodobne ale chyba nie o nich mowa? :?

 

 

 

A swoją drogą ten extreme 3 to jak dobreze licze to ok 200zl bez kosztów wysyłki? Mam cięzką noc za sobą tam napisali ze z podatkiem to już?

Jak jest wliczony to aż dziw bierze, zę nikt tego nie sprowadza do nas przy tych cenach...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja o czymś nie wiem?

 

chyba gaamy o tych chłodniczkach:

 

http://www.alphacool.de/xt/product_info.ph...3&cPath=5_34_35

Oczywiście mają jeszcze takie skraplaczopodobne ale chyba nie o nich mowa? :?

A swoją drogą ten extreme 3 to jak dobreze licze to ok 200zl bez kosztów wysyłki? Mam cięzką noc za sobą tam napisali ze z podatkiem to już?

Jak jest wliczony to aż dziw bierze, zę nikt tego nie sprowadza do nas przy tych cenach...

Finy z alu maja chlodzniczki z seri HC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benito, słownik w dłoń i do dzieła: "Kupferlamellen, Vorkammern aus Messing".

 

Ktoś tu lubi siać niepotrzebny ferment.

nie che nic mówić ale jest weraja angielska opisów i cooperlamelen coś mówią B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, jak chcecie te inne to też da sie zamówic ale trzeba sie liczyc z dodatkowymi kosztami przy tych np. BIX3 będzie kosztował około 260 zł(wysyłka, przelewy, zamiana kasy na euro, jakaś prowizja dla mnie) ale sądze że cena i tak jest świetna :)

Co do tego że na realitynet jest za 240 zł BIP3 to radze porównac wymiary z tymi oferowanymi przeze mnie - są o około 20% większe :)

A co do tych ogromnych HC to cena orientacyjnie 270 zł

Sądze że BIP1 nie ma sensu sprowadzac bo nie byłoby różnicy w cenie między polską a niemcami.

 

Więc może krótki cennik:

BIX 2 - 210 zł

BIP 3 - 210 zł

BIX 3 - 260 zł

HC 240-LE - 230 zł

HC 360-LE - 270 zł

Krocce niestety we własnym zakresie bo nie dodają ich do chłodnicy.

Jakby ktoś chciał więcej szt. to możliwe upusty :D

 

Narazie w pierwszej partii będą tylko chłodnice, jak będą jeszcze chętni to może następne tury sprowadzania roszerze o bloki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='12 Lis 2005, 11:36' post='1752092']

No więc tak, jak chcecie te inne to też da sie zamówic ale trzeba sie liczyc z dodatkowymi kosztami przy tych np. BIX3 będzie kosztował około 260 zł(wysyłka, przelewy, zamiana kasy na euro, jakaś prowizja dla mnie) ale sądze że cena i tak jest świetna :)

Co do tego że na realitynet jest za 240 zł BIP3 to radze porównac wymiary z tymi oferowanymi przeze mnie - są o około 20% większe :)

A co do tych ogromnych HC to cena orientacyjnie 270 zł

Sądze że BIP1 nie ma sensu sprowadzac bo nie byłoby różnicy w cenie między polską a niemcami.

 

Więc może krótki cennik:

BIX 2 - 210 zł

BIP 3 - 210 zł

BIX 3 - 260 zł

HC 240-LE - 230 zł

HC 360-LE - 270 zł

Krocce niestety we własnym zakresie bo nie dodają ich do chłodnicy.

Jakby ktoś chciał więcej szt. to możliwe upusty :D

 

Narazie w pierwszej partii będą tylko chłodnice, jak będą jeszcze chętni to może następne tury sprowadzania roszerze o bloki itp.

Nie, żebym się czepiał ale z tego co widze ty to robisz w celach zarobkowych. Wystarczy przeliczyć ceny (na takiej HC masz 70zł). Co innego jak byś sprowadzał sobie i chciał przy okazji sprowadzić innym by oszczędzić na wysyłce.

Tak jak ty robisz to mogę równie dobrze ja zrobić i naprzywozić każdemu co tylko chce z tamtąd.

 

Przypomina mi się sprawa importerów weży :lol: które jak się okazało były z marketu :-P

Tutaj tak samo autor nie podał na wstepie skąd pochodza chłodniczki, bo ten kto nie zna tego sklpu by myślał, że to jakieś super extra ceny.

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwa wyslka z tego sklepu do polski

2 dni temu pisalem do wujka ktory mieszka w niemczwech zeby mi cos kupil "telefoniczny kontakt z nimi jest mozliwy wiec trzeba sie zameldowac i mozesz to kupic

tez besposrednio z Polski ." (to zameldowac to chyba chodzi o zarejestrowac :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje kwestia kosztów wysyłki :( Na terenie niemiec kurier itp to jeszcze go ugryzienia ale ile by to kosztowało do nas? Paypal itp to jednak mozę ciut drogo wyjść...

 

Najlepiej ktoś s okolic zachodniej granicy wział by fure i raz na jakiś czas sie do nich wybrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozostaje kwestia kosztów wysyłki :( Na terenie niemiec kurier itp to jeszcze go ugryzienia ale ile by to kosztowało do nas? Paypal itp to jednak mozę ciut drogo wyjść...

 

Najlepiej ktoś s okolic zachodniej granicy wział by fure i raz na jakiś czas sie do nich wybrał...

Mamy na forum osobę, która lubi jeździć po sąsiadach :wink: więc napewno da się z nim to ustawić.

Co do wysyłki to kurier nie jest taki drogi, wysyłałem kiedyś FC kurierem - masterlink i cena była do przyjęcia :) Tylko nie wiadomo czym oni wysyłają. Co do zapłaty - karta kredytowa/płatnicza Visa.

 

... no i radze sobie przypomnieć słynną swego czasu sprawe "importerów węży" :lol: i to co z niej wyszło :razz:

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takiej HC wcale nie mam 70 zł bo trzeba wylozyc kase, zamienic kase na euro, oplacic wysylke, przelew pay pal itp. A dla siebie tez cos musze z tego miec. Nie jestem instytucją charytatywną.

 

Zaraz napewno pojawią sie odpowiedzi że 30 zł zarobku na takiej chlodnicy to dużo :P Ale nie chcecie w takich cenach to nie! Taniej nie będzie bo nie jest to warte zachodu przy zarobku 10 zł na chłodnice bo rynek zbytu jest tak mały że wiecej sie narobisz niż zarobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą spróbuj zamówic tylko 1 chlodnice - wysylka 17 euro, w sumie BIP3 wychodzi 54 euro co daje 216 zł + przelew itp.

Druga sprawa kto ze chyba zapomniałem dodac ze cena chlodnic jest z wysyłką więc jest jakby 10 zł taniej. Ale nie to nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to,ze jestesmy zawistni czy coś ale o to,zę tak naprawde Puma chce zrobić to w spodób w jaki kazdy z nas mozę te chłodnice załatwić czy li gdzie tu rewelacja? A płacić mu prowizje tylko za to,ze zamówi to w sklpepier internetowycm to średnio sie opłaca...

 

Pewnie większosć osób sie nastawiła,ze zbierze zamówienia i za niewielką opłatą pojedzie kupi osobiscie w soiedzibie firmy i wtedy koszty transportu+ rozesania po ludziach będą niskie....

 

 

Niewątpliwą jednak zasługś pumpy jest danie nam do rozważenia kupna ciekawych cżęsi do wc zza naszej zachodniej granicy w firmie alphacool B)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...