Skocz do zawartości
Imperator Kret

Bip3 Za 210 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

jakbyscie zamawiali w ciagu 1/2 tyg ja sie pisze na BIE2 :!:

 

tylko trzeba wiedziec dokladnie co i jak!

 

swoja droga mozna zamowic cos jeszcze czy tylko chlodnice wchodza w gre?

chodzi mi o pojemniki na wode.

imo mozna by zrobic temat na tweaku przyklejony gdzie bylo by zbiorowe zamowienie!! zawsze mozna liczyc na jakies upusty. moze by pogadac z draakiem on chyba dobrze zna niemiecki moze by pomogl?!

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak: HC 360-LE jest większa [i ładniejsza] ale ma aluminiowe finy i kosztuje 49,90 EUR, Xtreme III ma finy medziane i kosztuje 46,99 EUR, pytanie: która będzie bardziej wydajna? bo zrobiliscie mi smaka na taki sprzęt :) ...i czy będzie dużą różnica pomiędzy taką np.BIX3 a dajmy na to odpucowaną nagrzewnicą z opla recorda ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gre wchodzi wszystko co tam jest dostepne kwestia przeliczenia na zlotowki

 

juz mowilem ze jesli ktos potrafi niemiecki dobrze niech napisze maila z pytaniem czy przy zakupie na jakoms kwote sa jakies upusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Wiec myśle że możemy już ustalić termin wpłacenia pieniędzy na konto moja propozycja to wpłata do 30go Listopada albo do 5go Grudnia (czasu duzo jak ktos jeszcze zbiera to dozbierac powinien) ci którzy się określili prosze o wysyłke maila (max@max24.pl) z zamówieniem na konkretny towar/y ja po otrzymaniu takiego maila odesle numer konta (mBank) z moimi danymi i dokładną kwotą wpłaty i poprostu bede czekal na wplate srodkow przez wszystkich zainteresowanych do ustalonego terminu

 

Jasne proste i klarowne...max@max24.pl

 

Oponowalbym za 30 Listopada ze wzgledu ze potem sa swieta i wszystko moze sie poprzesuwac w czasie :)

 

A Co do wplaty... To Juz nie badzmy tacy oszczedni Mysle ze nie sprawi nam problemu te pare zl za wysylke pieniedzy, a Sz. P madmax57 sie wszystkim zajal...

 

Ja sie dzis odezwe tylko musimy ustalic czy zostaje tak jak jest :)... Ja Jestem za Tym zeby Wplacac do madmax57'a

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jedna paczka do polski to 17 euro (liczmy 80zl na okraglo), dodac przelew 50 zl to daje 130 lacznie (nie dodaje specjalnie przesylki w polsce bo zostanie ok 15-20 zl z dwoch powyzszych rzeczy)

a tutaj jest 40 zl * 8 co daje lacznie 320 - wiec czego nie rozumie

byla w tym temacie cena za paczki wedlug kilogramow ale albo jej juz nie ma albo jestem slepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zakupie powyrzej 5 chlodnic wysylka juz kosztuje 32 euro a nie 17 wiec tu jest ten zonk

 

32 / 8 = 4 euro na glowe + wysylka w PL no i do tego koszta przelewu

Edytowane przez madmax57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi wyszło koło 40zl też- 20zl za przesyłke ok 15 za paczke ubezopieczoną(no chyba,zę ktoś chce zaryzykować zaginięcie swojej cennej chłodniczki na poczcie) i zostaje raptem pare złotychna dorzucenie sie do kosztów przelewu...

 

 

 

 

 

szkoda,zę na razie nie mam kasy na bie3.Jak pomyusł wypali to kto wie,mozę przy 2 fali desantu dołącze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc tak: HC 360-LE jest większa [i ładniejsza] ale ma aluminiowe finy i kosztuje 49,90 EUR, Xtreme III ma finy medziane i kosztuje 46,99 EUR, pytanie: która będzie bardziej wydajna? bo zrobiliscie mi smaka na taki sprzęt ...i czy będzie dużą różnica pomiędzy taką np.BIX3 a dajmy na to odpucowaną nagrzewnicą z opla recorda ???

Odpowiedzcie prosze bo generalnie to byłbym skłonny sobie zamówić cuś takiego przez Was lub przez kumpla który siedzi w niemczech w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akercocke, mysle ze bix 3 i ta drozsza chlodniczka maja taka sama wydajnosc (moze bix3 leciutko wieksza ale to niezauwazalnie) :) ale ja wole wziac BIX3 bo jednak te finy ma miedziane i jak sie ktos spyta jaka mam chlodniczke to nie powiem najdrozsza z alphacoolu tylko ze mam bix3 :)

Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> BIX3 ale nie wiem czy sie zalapie, dostalem dzisiaj fajna bude aluminiowa cooler mastera acts, chlodniczke juz wiem jak mozna upadowac do niej :)

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akercocke, mysle ze bix 3 i ta drozsza chlodniczka maja taka sama wydajnosc (moze bix3 leciutko wieksza ale to niezauwazalnie) ale ja wole wziac BIX3 bo jednak te finy ma miedziane i jak sie ktos spyta jaka mam chlodniczke to nie powiem najdrozsza z alphacoolu tylko ze mam bix3

to czemu HC360 jest droższa? może dlatego że jest ładniejsza :)

... i czy jest duża różnica w wydajności w porównaniu do np recorda ??

tzn. zastanawiam się nad kupnem ale jeśli różnica jest niewielka to po co przepłacać, 250zł a 50zł to jednak troche jest

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mozna porownywac starych nagrzewnic wyciagnietych z auta i nowych chlodnic dedykowany do wc, jak juz chcesz porownywac ceny to porownaj cene nowej nagrzewnicy do auta do ceny tych chlodnic

ps sam mialem kupic lade i se ja sam zrobic, ale jakos odechcialo mi sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda,zę na razie nie mam kasy na bie3.Jak pomyusł wypali to kto wie,mozę przy 2 fali desantu dołącze :wink:

Dokładnie .. u mnie ten sam problem!

Na drugi desant pewnie też bym sie zgłosił.

Jak narazie moge tylko obserwować jak wam to wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak to w koncu jest bo ja juz sam sie gubie, chlodniczki z samochodow sa wydajniejsze od black ice? black ice sa przeciez tworzone z mysla o WC wiec ich wydajnosc powinna byc najwieksza nie? wytlumacz mi to ktos łopatologicznie :)

Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia takie zainteresowanie chlodnicami 3 wentylowymi. Rozumiem ze kazdy tu chce byc hi-performance, woda zimniutenka, ale taka chlodnica to jednak troche problemow. Glownie 3 wentyle, ktore nawet bardzo dobre beda dosc glosne, sam szum itd. ciezko to wyciszyc. Wg moich doswiadczen miedzy 2 a 3 wentylowa chlodnica jest wyrazna roznica w glosnosci (przekracza sie prog znosnego halasu). Druga sprawa to wstawienie tego, trzeba bigtowera, albo kombinowanie ze wstawianiem zasilki na dol midi. Wg mnie BIX2 styka na a64 + np 7800gtx i czego chciec wiecej. Ladna kompaktowa chlodnica, ktora jeszcze wchodzi na gore budy bez naruszania zasilki. Wiadomo bie3 wyglada high-engowo ale czy naprawde potrzeba wam tylu klopotow w postaci 3 wentyli i sporych gabarytow? Ja z 3 wentylowej nysy np nie jestem zadowolony, szum powietrza odpycha <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie zastanawia takie zainteresowanie chlodnicami 3 wentylowymi. Rozumiem ze kazdy tu chce byc hi-performance, woda zimniutenka, ale taka chlodnica to jednak troche problemow. Glownie 3 wentyle, ktore nawet bardzo dobre beda dosc glosne, sam szum itd. ciezko to wyciszyc. Wg moich doswiadczen miedzy 2 a 3 wentylowa chlodnica jest wyrazna roznica w glosnosci (przekracza sie prog znosnego halasu). Druga sprawa to wstawienie tego, trzeba bigtowera, albo kombinowanie ze wstawianiem zasilki na dol midi. Wg mnie BIX2 styka na a64 + np 7800gtx i czego chciec wiecej. Ladna kompaktowa chlodnica, ktora jeszcze wchodzi na gore budy bez naruszania zasilki. Wiadomo bie3 wyglada high-engowo ale czy naprawde potrzeba wam tylu klopotow w postaci 3 wentyli i sporych gabarytow? Ja z 3 wentylowej nysy np nie jestem zadowolony, szum powietrza odpycha <_<

JA Montuje na Budzie wiec mi pasuje 40 Cm chlodnica :)

 

Wszystko zalezy od umiejscowienia i potrzeb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole BIX3 od BIX2 dlatego ze wieksza powierzchnia do chlodzenia, a wentylatory moga byc na nizszych obrotach niz na BIX2 (roznica 2 a 3 wentyle)

 

wymyslilem sobie ze bude bym obrocil w druga strone (cos na miare BTX) zrobil na gorze z blache ladna i tam postawil chlodnice a wentyle od srodka, na gorze grill duzy zeby cala ja przyslonil, fajnie to bedzie wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje BIX 3 bo postawie ja na budzie. wentyle thunderblade-a 12cm puszczone na 5v sa nieslyszalne a dmuchaja fajnie, np mam turbine z prozdu na dole w budzie i tam wlasnie 12cm thunderblade-a na 5v i jak on jest wlaczony to na nb mojej dfi ultra-d mam max 40C a jak wylaczony wentyl to sobie temp skacze do 50C. na NB mam zalmana niebieskiego. dobra ale nadal nie uzyskalem odpowiedzi na moje pytanie, czy ktos wie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kooboos tylko jest roznica jak wentyl postawisz i dmucha w powietrze, a jak dmucha, wyciaga z chlodnicy, ja tak mam na kadecie, wentyl na 5-7 w rece/budzie jest nieslyszalny, na kadecie juz mi szumi, mam shrouda, zeby nie bylo :)

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...