Skocz do zawartości
Imperator Kret

Bip3 Za 210 Zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyłka w filii DHL Express:41-800 Zabrze Wolności 65 (0 32) 373 87 00.Przesyłka wydana kurierowi do doręczenia.

moja bix3 tez juz jest :)

A Moja...

 

Przesyłka w filii DHL Express:41-800 Zabrze Wolności 65 (0 32) 373 87 00.Przesyłka wydana kurierowi do doręczenia.

13-12-2005

 

Hmmm CZyli Gdzie mieszkasz :)?? Dabrowa gornicza podlega pod Zabrze :) Milo wiedziec :lol:

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomylka jeszcze nie ma :) ale jak dobrze pojdzie to wieczorkiem dostane

 

Hmmm CZyli Gdzie mieszkasz icon_smile3.gif?? Dabrowa gornicza podlega pod Zabrze icon_smile3.gif Milo wiedziec

przyznaje sie nie uwazalem na geografii :oops:

Edytowane przez wtp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka doszla :D chlodnica wielkaaa, bardzo ladna.

 

Madmax, dzieki za zrealizowanie zamowienia :-)

 

troche mnie te srubeczki wkurzaja bo sa to imbusy i na dodatek 8, to jak na 2 wentyle, cos mam nadzieje sie poradzi, choc kazdy powinien odpowiednia ilosc dostac, chyba ze niemcy przykrecaja wentylatory na 2 srubki...

 

btw. zabieram sie za moda :D

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat jak chcialem zrobic zdjecia chlodnicy to sie akumulatory w aparacie wyladowaly :P

 

szczerze to nie planowalem kupna tej chlodnicy ale jakos sie udalo sprzedac BIP2 i dorzucic troche kasy, teraz nie mam na wentylatory :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem ze szkoly, chlodniczka jest ladna, myslalem ze bedzie wieksza :) tylko jedno ale kilka finów lekko pozaginanych w wyniku czego zeszla z nich farba, nie jest to duzy minus, no ale zawsze, mimo wszystko wielkie dzieki i jesli bedzie nastepne zamowienie, moj kumpel bierze bix'a3

 

PS: Jak bedziecie montowac wentyle na swoich chlodniczkach, wkoncu tam jets ten wbudowany shroud?

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie powiedziane :) "jakos sie udalo" :)

mysle ze przy nastepnym zamowieniu ktos powinien kupic bloczek taki jak ja mam ale na a64 i go stestowac:)

Edytowane przez atek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak bo gdyby nie ty bym jej nie sprzedal, ale bym mial na wentylatory hehe

u mnie tez pare finow wygietych i zdarty lakier, ale ok, nie bedzie widac.

 

chcialem sobie zamowic grill na ta chlodnice 3x120mm ale drogi jest 20Euro chyba, calkiem sporo jak za kawalek alu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy az wszyscy co dostali sie zgloszą, że już mają i jedziemy z drugim zamówieniem :)

dokładnie tak - na dniach zrobi sie nowy topic z wszystkimi danymi i bedzie mozna powoli zbierac ludzi (ja juz wiem co zamawiam nastepne z niemiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 15:33

 

Podjezcza Zolta Fura Dhl :P

 

Przychodzi facet z paczuszka .... Juz napalam sie na BIX3 :)

 

Odebralem podpisalem.. a naraz patrze na spodzie taka spora dziura... (obawa ze niezle gdzies zgarnela paczka)...

 

Ale ale ide... Slysze ze Srobki sa :P.... Czyli Kooboos przykro nam to ty ic nie dostales;P|

 

Otwieram... Patrze... Ufff... kamien z serca spadl BIX3 caly nie ma nawet jednego krzywego finu...:)

 

W komplecie dostalem... BIX3, 12 srobek i 4 wizytowki Maxa :P

 

Dzieki :) B)

 

Edit

 

Na Chlodnicy ląduja 3x Fander 120

 

A Co do wielkosc... Pfffff.... Moj skraplacz odstawia go wielkoscia na starcie :P... No ale... Chce mobilnego kompa :)

 

Tylko nie chce mis ie wc Rozbierac :P

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic nie zamawialem, ale jakos tak ciesze sie razem z Wami. Gratuluje madmaxowi :)

no to jest nas 2ch :)

ogolnie mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakies kolejne zamowienie w styczniu :?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukaliscie szczesliwca ktory nie dostal srobek to go znalezliscie :-| Black ice extreme 2 doszedl, caly i zdrowy, ale srobek ani sladu. Bede musial poszukac czegos na wlasna reke. narazie i tak nic nie poskladam bo do ukonczenia nowej budy brakuje mi sporo kasy, a i studia nie pozwalaja na zabawe. Jakie dokladnie srobki tam sa potrzebne? (wymiary / rodzaj) - przebywam w innym lokalu niz doszla chlodnica :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...