Skocz do zawartości
Joker_king

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad mks bo miałem trojana skanuje pandą i nic przeskanowałem mks znalazł i usunoł.A moze panda platiniumIS?Macie jakieś testy?

ArcaVir

 

- Częste aktualizacje bazy

- Szybkie skanowanie

- Razem z anty wirusem w pakiecie jest : firewall, skaner rejestru i skaner poczty

- Wywala również dialery, spyware itp

 

Zdecydowanie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Panda przebija konkurencję o głowę.

 

PIS 2005 jest naprawde godny polecenia i z czystym sumieniem polecam każdemu.

 

Teraz testuje najnowszą wersję Pandy, PIS-a 2006 i narazie jestem zadowolony, zresztą sami sprawdźcie...

 

 

:idea: :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I. Odważę się bronić MKS.

1. Jeśli nie potrafi usunąć, to tylko dlatego, iż plik jest załadowany do pamięci - ubicie Explorer.exe załatwia sprawę.

2. Potrafi naprawiać zarażone pliki, a nie tylko bezmyślnie usuwać jak większość antywirów.

3. Nie zdarzyło mi się, aby MKS coś przepuścił (nie znalazł czegoś, co znalazł inny antywir).

4. Obecnie jadę tylko na MKS Online i mam święty spokój.

5. ArcaVir to zmieniony MKS i wg mnie jest rewelacyjny. Posiada strażnika rejestru i wiele bajerków. Mam pełną wersję dołączoną do CDA. Nie używam tylko dlatego, iż ostatnim wirusem, jakiego widziałem, był Blaster.. bardzo dawno temu.

 

II. Jedna z wersji Pandy (Plat/Tit) ma "alergię" na Service Packa 2. Po jego zainstalowaniu u kumpla Panda odcięła dostęp do netu. Pomogło odinstalowanie Pandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II. Jedna z wersji Pandy (Plat/Tit) ma "alergię" na Service Packa 2. Po jego zainstalowaniu u kumpla Panda odcięła dostęp do netu. Pomogło odinstalowanie Pandy.

Moze łatwiej było przekonfigurowac firewala?

 

Pewnie w titanium, bo w platinium 7 i 2005 Internet security nic takiego się nie działo, a korzystałem z nich troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pandy nei polecam - raz sie sparzylem i wiecej po ten pakiet nie siegne. antivir w kombinacji z kerio mi w zupelnosci wystarcza - ostatni wirus widzialem na plycie CDA, ale na twardzielu to od dawna zadnego nei bylo. a i antyvir ma kilka razy dziennie aktualizowana baze danych i wykrywa wirusy, ktorych nie rozpoznaja avast, mks, panda, norton i kaspersky - sprawdzane na wielu kompach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Joker_king:

Nie wiem, bo firewalla na starcie wyłączyłem chyba - nie pamiętam. Bylo to ponad miesiąc temu.

 

@_Hideki_:

Wątpię, abyś znalazł wirusa na płycie CDA. Bardziej prawdopodobne jest, iż jakiś program ma podobny kod do jakiegoś wirusa i antywirus wykorzystując heurystykę (czy jak to się pisze) powiązał ten kod z kodem wirusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wylaczona heurystyke w antyvirze. a panda podpadla mi kiedys tym, ze od razu po restarcie po zainstalowaniu kazdy proces, nawet uruchomienie explorera traktowala jak dzialanie wirusa i mi tak zwalila system, ze bez formatu sie nie obeszlo. a wirusy na plytkach cda niejednokrotnie sie juz pojawialy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wyłączyć ochrone w czasie rzeczywistym.

nie jestem samobojca. poza tym - nawet gdybym chcial, to bym nie mogl. klikam prawym na ikone pandy w trayu, a tam blad ze wirus i tak w kolko. po prostu zero mozliwosci wykonania czegokolwiek, a awaryjny nie dal sie odpalic, bo panda wykasowala za duzo plikow systemowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...