Skocz do zawartości
Gość futureeman

Słaby I Skaczący Download Z Bit Comet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość futureeman

Załączyłem torrenta i mam słaby transfer oraz download skacze, co może być tego przyczyną ? Jestem w sieci LAN.

 

- CZy admin może coś przycinać lub powodować że mam słaby transfer ?

- Czy spyware, trojany (wydaje mi się że nie mam przynajmniej program antyspyware nie wykrywa) mogą być tego przyczyną ?

- A może jakieś sugestie co zrobić ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi lub wskazówki.

Edytowane przez futureeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Tak admin może poblokować Ci porty

- Peer Guardian nie ma chyba nic do tego

- Sprawdz system np ad-adware

 

A co zrobić - skontaktuj się z adminem i zapytaj czy nie zostało to zablokowane. Po za tym zmień klientka - np na Azerusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym zmień klientka - np na Azerusa

czlowieku, co ty mu doradzasz?! bitcomet jest najlepszy IMO i, w przeciwienstwie do azureusa, moze sie laczyc z kazdym trackerem - nigdzie go nei blokuja.

 

admin moze blokowac porty i zapewne to robi. zaczalbym od zapytania admina, choc nie liczylbym na szczera odpowiedz (przykre doswiadczenia z siecia, w ktorej niegdys bylem). potem ewentualnie sprawdzilbym inny zakres portow lub wyprobowal pare innych programow p2p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w innych programach, ale w bitcomecie mozna recznie importowac czesciowo sciagniete pliki. wystarczy uruchomic torrenta i wskazac folder sciagania tam, gdzie juz czesciowo sie dany plik sciagnal. w abc bylo chyba podobnie, ale nie pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...