Skocz do zawartości
msn

Co lejesz do swojego WC ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kyniek, nie rozumiem zupełnie dlaczego chcesz sie bawic w jakies firmoe płyny, które sie tak naprawde niczym nie wyróżniają tylko wysoką ceną.

Imho nie potrzebny wydatek ... płacąc głównie za marke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniek, nie rozumiem zupełnie dlaczego chcesz sie bawic w jakies firmoe płyny, które sie tak naprawde niczym nie wyróżniają tylko wysoką ceną.

Imho nie potrzebny wydatek ... płacąc głównie za marke.

 

A co proponujesz?? Nie wiem czy czytałeś moje posty w temacie o moim układziku - mam petrygo i mi węże zamtowiło a na pięknym reziku z RN osadził się też matowy nalot :/ co prawda wielokrotnie mniej ale też jest.... więc skoto tanie badziewie się u mnie nie sprawdza to zdecydowałem że pobawie się w markowe płyny - narazie składam układ dla ojca i tam będę testował innovateka z niebieskim płynem UV :) niech staruszek też ma coś od życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

niech staruszek też ma coś od życia ;)

weze innovateka i dobry płyn, w sumie dla starszych ludzi u których układ ma pracowac bez ruszania ponad rok no to moze jest dobre rozwiązanie. Markowe węze sie tak szybko nie zestarzeją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weze innovateka i dobry płyn, w sumie dla starszych ludzi u których układ ma pracowac bez ruszania ponad rok no to moze jest dobre rozwiązanie. Markowe węze sie tak szybko nie zestarzeją.

 

 

Kiedy ja też chce by u mnie układ pracował ponad rok ;) a nawet dłużej :P u ojca potestuje płyn + barwnik (węże gumowe z MCS) i jak się sprawdzi to to samo u siebie zamontuje.... jeśli nie to testnę coolant Tt i węże gumowe z MCS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co proponujesz?? Nie wiem czy czytałeś moje posty w temacie o moim układziku - mam petrygo i mi węże zamtowiło a na pięknym reziku z RN osadził się też matowy nalot :/ co prawda wielokrotnie mniej ale też jest.... więc skoto tanie badziewie się u mnie nie sprawdza to zdecydowałem że pobawie się w markowe płyny - narazie składam układ dla ojca i tam będę testował innovateka z niebieskim płynem UV :) niech staruszek też ma coś od życia ;)

Tak czytałem i dobrze pamietam w czym rzecz. Jezeli chcesz zeby układ pracował bezserwisowo rok, to idz do pierwszego lepszego supermarketu i kup to zielone borygo eko. Ja płynu nie wymieniałem od ponad 9 miechów a wszystko jest nadal w takim samym stanie jak przedtem. Nawet przy okazji wielokrotnego już rozmowntowywania układu nie wylewałem płynu do zlewu tylko spowrotem trafiał do układu. Za litr tego specyfiku zapłacisz ok 10zł a trwałosc jego jest na naprawde wysokim poziomie .... i nie boj sie o blaknące wężyki, u mnie nie zaobserwowałem tego zjawiska ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrygo też barwi, albo może jakiś osad się wytrąca?

 

No mi się coś białego po 3 miesiącach wytrąciło :/ heh nie wiem co powiedzieć - czyste petrygo było... potem dolałem trochę wody i wcale się nie poprawiło a wręcz osad stał się bardziej widoczny (woda demineralizowana) węże igielitowe

 

 

igielity to to samo co PCV?? innoveteki są pcv :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

heh, a ile piany by było w układzie z płynem do spryskiwaczy ;D

 

Samo borygo podniesie temperatury,

Najlepsze temperatury miałem na wodzie z kranu. Potem wlałem borygo z wodą demineralizowaną i temperatury skoczyły gdzies ok 2*C :lol:

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi się coś białego po 3 miesiącach wytrąciło :/ heh nie wiem co powiedzieć - czyste petrygo było... potem dolałem trochę wody i wcale się nie poprawiło a wręcz osad stał się bardziej widoczny (woda demineralizowana) węże igielitowe

Mocno widoczny ten osad?

 

Bo ja do swojego przycszłego WC wałśnie petrygo chciałem lać z demineralką, bo mi się kolor podoba i żeliwna pompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ooo cocacola mi tez by sie podobała, bo chce zrobic czarno czerwoną bude i własnie fajnie by było jakby cos ciemniejszego pływało w węzach, cocacola byla by gites! Ale z pompką od C.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinujecie niemożliwie... klei się to, gazowane jest i wogóle amerykańskie (bleh)

 

niedługo będziemy lać do układów borygo z muszynianką śmiejąc się z dawnych czasów, kiedy naiwnie używaliśmy demineralki...

 

sceptycznie podchodzę do tej idei >.>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że już lata temu widziałem zdjęcie kompa chłodzonego Colą. Zresztą obudowa była właśnie stylizowana na ksaztałt butelki.

 

Jak chcecie być tacy PRO :razz: to zastosujcie ciężką wode albo nitrogliceryne :lol:

Wtedy to by można się było chwalić wyczynem :wink:

 

Tylko napełnianie za pomocą potrząsania raczej odpada :lol2:

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie cole solidnie wygazuje to nie powinna sie pienić. Hmm ale jak pompka to zniesie. Nie zrobi sie w srodku klajster?

Po co tak kombinujecie? Przecież tam jest cukier, będzie się kleić wszystko ...

 

Cholera wie jak składniki coli długoterminowo oddziaływałyby na uszczelki, węże, wnętrze pompki ...

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...