Skocz do zawartości
msn

Co lejesz do swojego WC ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyniek

Z trójnikiem to naprawdę mało trzeba - w tamtym tygodniu złożyłem WC ojcu i zastosowałem trójnik - ok. 03.-04l weszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

witam

przymierzam się do skladania wc

w czym utopic mojego kompa??

myslalem o rozowym borygo + demineralka 50:50

czy bedzie w miare wdajnie??

i najwazniejsze, czy nie bede musial zbyt szybko czyscic ukladu??

a moze inna mieszanka?? jestem otwarty na propozycje

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki roztwor jest w pelni bezpieczny. W zasadzie mozna dac 100% borygo, roznice w wydajnosci sa niewielkie, ale na korzysc wody. 50:50 calkowicie eliminuje glony i ew jakas korozje ktora moglaby wystapic z powodu zastosowania w ukladzie roznych metali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko do mojego wchodzi 4,5l wody :]

Po tym jak pompka mi sie rozjechała wsadziłem ją do garnka i zalałem kranówą (niczego innego nie miałem).

I teraz wąż który moczy się w garnku zrobił się mleczny (nawet nie chce wiedzieć co to za syf tam siedzi).

Węże w wc są ok... troszeńke może zmatowiały...

 

Czy ocet może zaszkodzić bloczkowi, i pompce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będe zalewał układ na nowej platformie,węże zmieniłem na mniejsze,zastanawiam się nad płynem,miałem 100% borygo eko i w sumie byłbym w 100% zadowolony gdyby nie to ,że po 8 miechach użytkowania blok na cpu miał troszke zielonego osadu,chciałbym wyeliminować całkowicie wszelkie osady,jakiego płynu użyć?

Miał ktoś w układzie Borygo ALU Formula?Trafilem tez na plyn Ergolid ,do instalacji chłodniczych,jest trudniej dostepny ale juz znalazlem sklep internetowy ,ktory posiada ten plyn kosztuje 8,10zł za litr.

Poradzcie prosze jakiego plynu uzyc aby zminimalizowac wytracanie osadu,zadbac o nie skorodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadłem się na glycoshella z lekką domieszką deminaralki po tym jak płyn z TESCO stracił kolor i w całości osadził się we wszystkim w układzie. Trochu płukania było :-/

 

Niedawno przy przenosinach do Chiefteca miałęm niezłą powódź i żadne suszenie nie pomagało dopóki nie przepłukałem wszystkiego spirytusem. Dopiero wtedy komp zaczął pracować normalnie (a w szczegółności grafa, bo mobo nawet z glycoshellem między slotami chodziła normalnie :blink: asrock rulez he he :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka miesięcy borygo eko z boryszewa+ demineralka w proporcjach 205 borygo/80 demineralka i jest ok-nie nie rośnie, nie ma osadu a do tego w razie pkapniecia płynu przy dolewaniu czy jakiegoś wycieku nioe klei to sie jeszcze trak tragficznie jak czyste borygo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka miesięcy borygo eko z boryszewa+ demineralka w proporcjach 205 borygo/80 demineralka i jest ok-nie nie rośnie, nie ma osadu a do tego w razie pkapniecia płynu przy dolewaniu czy jakiegoś wycieku nioe klei to sie jeszcze trak tragficznie jak czyste borygo.

Mowie EKO mialem i po pol roku troszke osadu bylo nie zeby jakas kompletna syfioza ale troszke osadu bylo,co jesszcze mozecie powiedziec o tym plynie Glycoshell,interesuja mnie jeszcze dwa Ergolid i Borygo Alu formula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ja mialem borygo różowe ( miesiąc temu "nowość!" :lol: ) 50/50 z demineralka i po 2 tygodniach mleko nie węże... możliwe że to przez złą jakość węży ?? bo teraz mam samo borygo różowe w tych samyc wężach (tzn nowych :)) i jeszcze wieksze mleczko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borygo eko + demineralka 50:50 i po 6 miechach zero osadu.

Teraz mam w proporcjach 3:2 i po 2 tygodniach jak na razie tak jak było ;]

 

05_03_1992 To na pewno przez złą jakość węży.

Ja mam te same węże już ponad pół roku i są takie jak były. (godmar do benzyny i oleju ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś/sieę domyśla jaki płyn/węże są w tym układzie? http://forums.bit-tech.net/showthread.php?...age=5&pp=20

 

Dołączona grafika

 

 

Jest to idealnie taki kolor jaki by mi pasowal(po podświetleniu), ale nie potrafię ustalić, co to konkretnie jest.

P.S. Mam nadzieję, że dobry temat wybrałem :)

Edytowane przez Diverse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innovatek wąż 8x10mm UVR niebieski

Jesli to jest niebieski to ja jestem baletnica.

Jak dla mnie to to jest białe. Tzn. prawdopodobnie węże są koloru białego nieprzezroczyste. A wiadomo jak wygląda sam biały kolor w UV (np. kartka papieru)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh chyba zostałeś baletnicą :wink:

 

http://img.photobucket.com/albums/v205/Sc4...planrevised.jpg

 

to jest niebieski UVR Innovatek

 

dla porównania zdjęcie moich innovateków:

 

 

Dołączona grafika

 

 

edit:

 

ako że samo borygo eko świeci w UV to czy nie straci tej właściwości po dodaniu barwnika ?

nie straci, miałem podobną mieszankę :)

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...