Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inny problem, opera jakoś dziwnie odtwarza (online oczywiście :wink: ) filmiki w formacie WMP, tzn kolory sa... jakby to ujać takie jak w paincie odwroci sie kolory strasznie pstrokate, do tego stopnia, że trzeba się domyślać co jest wyświetlane...

(...)

masz WMP w wersji 9 ?

jak tak to jest wina odtwarzacza i musisz zainstalować 10

Edytowane przez Zawadaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrejestruj wszystkie pliku użytkownika .js i .css i sprawdź czy problem ustąpi

 

używasz przypadkiem skryptu: hide-objects.js ?

Ojj... Nie mam pojęcia... Mógłbyś mi wyjaśnić jak mogę to sprawdzić i ewentualnie jak mam wyrejestrować te skrypty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie

jak wpisuje adres np. www.allegro.pl po wpisaniu www.a wyświetlaja mi

się wszystkie strony na ktore wchodzilem i ktorych adres sie tak zaczyna

i tu moje pytanie czy dało by sie to jakoś wyłączyć? tzn wpisuje sobie

adresik i nic mi nie wyskakuje?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka co do operki :

- Czy można zrobić tak, aby otworzeniu odnośnika jako nowa karta okno zostało na karcie głównej a nie przełączało się na tę przed chwilą otwartą ?

- Czy mozna ustawić aby zakładki z paska osobistego uruchamiały siena aktywnym oknie a nie w nowej karcie ?

 

Wiem, to przyzwyczajenia z Firefoxe'a. Niedawno zmieniłem przeglądarki.

 

P.S. - Moja Opera to 8.54 build 7730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie ta funkcja powinna być włączona. Szukaj w Narzędzia/Preferencje. Ustawienia mogą być różnie rozmieszczone - w zależności od wersji Opery. U mnie jest w Preferencjach oddzielna zakładka Hasła.

Jak to aktywujesz, zapamiętane hasła będziesz mógł szybko wkleić przez Ctrl+Enter. Okna tekstowe z zapamiętanymi hasłami będą wyróżnione ramkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam od jakiegoś czasu problem z operą w trakcie korzystania z "realcji TV" dostępnych na onet.pl. Chodzi mianowicie o to, że gdy już wybiorę filmik i oglądnę go sobie a następnie chcę wybrać inny filmik to....nic się nie dzieje. Opera wogóle nie reaguje na polecenia. Generalnie nie zawiesza się ale dopiero po ponownym przeładowaniu strony można obejrzeć inny filmik i tak za kazdym razem. Po prostu wybieram filmik i oglądam, przeładowuję stronę, wybieram znowu inny oglądam, ponownie przeładowuję :mur: ......trochę to wkurzające. Jest na to rada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Opery wyczytalem, zeby raczej uzywac instalatora Classic do upgrade z poprzednich wersji - standardowy moze powodowac problemy ze znikajacym tekstem w menu jesli upgraduje sie z wersji 8.5x.

 

EDIT: Czy skin i wszystkie ustawienia z 8.54 beda dzialac w 9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemu, ale pewnie dlatego ze przez ostatnie kilka miesiecy aktualizowałem Operę kolejnymi buildami co kilka dni :)

 

EDIT: Czy skin i wszystkie ustawienia z 8.54 beda dzialac w 9?

Będa.

 

 

I jak wrazenia, moze sie przerzuce z Firefoxa :wink:

Jak zawsze lepsza od Firefoxa :wink:

 

 

Cięzko coś powiedziec o tej wersji, bo z 9 korzystam od kilku miesięcy. Jest duzo lepiej niz było, więcej funkcji itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podkreślić coś bardzo ważnego - od wersji 9 Opera zacznie się przedstawiać jako Opera a nie IE jak to było dotychczas... Więc w rankingach za 6-12 miesięcy dowiemy się ile nas, użytkowników Opery, naprawdę jest. Jak dla mnie Opera + skórka Freestyle (obsolutnie genialna) nie ma konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...