Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zapisywanie plików działa jak trzeba. :D

Poza tym acid 3 przechodzi na 77 punktów zamiast 65 jak w poprzednich.

Za duzo nie testowalem, ale do tej pory sie nie wiesza.

 

EDIT: Jednak zapisywanie dalej nie uwzględnia rozszerzenia pliku. :| Za pierwszym razem działało...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah. Ale się wkurzyłem. gmail w 9841 nie działa. Za drugim razem jak chcesz wejść, zatrzymuje się przy napisie "ładowanie". Zastanawiam się czemu oni w operze muszą rozwijać wszystko to co jest pod maską i czego ani troche nie widać, a psuć wszystko czego normalny człowiek używa i potrzebuje? :mur: Boshe przecież ja od 2 miesięcy o postępie mogę tylko z changeloga poczytać i nic z tego nie rozumieć, a sama przeglądarka robi się coraz mniej stabilna i bardziej zabugowana.

acidem3 który ma testować kompatybilność ze standardami sieciowymi można sie podetrzeć, bo kompatybilności nie ma. (gmail nie działa, youtube ma bugi + różne rzeczy na różnych stronach działają albo nie. Ja dziękuje za takie coś i postoje, aż 9.5 nie bedzie normalnie działać. Teraz migruję na FF 3.0 który mnie pozytywnie zaskoczył bezproblemowością. Tylko za speed dialem zatęsknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozszerzeń przy zapisie plików wciąż nie ma :mur:

gmail wciąż nie działa :mur:

i żeby było śmieszniej to nie mogę korzystań z pajacyka, bo pajacyk zniknął i nie ma na co kliknąć. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za speed dialem zatęsknie...

Ludzie z FF ściągnęli super pomysł od opery i poprzez wtyczkę jest dostępny speed dial z tego co mi się o oczy obiło ;] Poszukaj na stronie z pluginami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snapshot 9903

http://snapshot.opera.com/windows/o950s_9903m.exe

 

You'll also notice some more changes in the address bar: the fraud protection button will now work differently: for HTTP sites you will not see the button anymore. On HTTPS sites the padlock will be on yellow background, and for EV the padlock will be on green background. If however you come across an HTTPS site which lowers the overall rating of the security level of the page (details on the levels are again to be found in Yngve's article), you will see a grey "?" button, which will provide you with more information on the security level. A fraudulent page will still be flagged with a red warning in the address field.

 

The backend change in this snapshot affects the certificate database: we can now add new Roots to the Certificate Authority database without requiring users to update their installation.

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snapshot 9937

http://snapshot.opera.com/windows/o950s_9937m.exe

 

Things here in the Desktop Team have been very, very hectic lately as we approach Kestrel Beta 2. The good news it that the wait is almost over.

 

Introduced in this build is a new fraud protection back-end. It's better, more reliable and allows us to block malicious sites more quickly than ever before. Fraud protection is now enabled by default.

 

For all of you non-native English speakers out there, most translations are included in this snapshot. Of course, someone will have to tell you what this blog post actually says for you to get the snapshot.

jest polska wersja :) no i w końcu naprawili pasektop-up at bottom :D

narazie brak zastrzeżeń, poza jednym - nie loguje mnie automatycznie na to forum :/

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam opere v9.27 i ostatnio pojawil sie u mnie problem z ciaglym logowaniem sie na rozne stronki. kiedys raz sie zalogowalem i opera trzymala sesje nawet kilka miesiecy, a teraz wystarczy ze wylacze przegladarke ( nawet nie kiedy nie ) i juz musze sie logowac do niektorych stron.... HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy build 9972 Według nich trochę rzeczy popsuli ale ja spróbowałem i do tej pory nie żałuję. Javascript działa dużo lepiej i strony które mi się sypały pod 9937 i 9945 tu działają dobrze.

Poza tym w końcu OPERA ZAPISUJE ROZSZERZENIA PLIKÓW!!! :D :gitarzysta: :gitarzysta2: :plum: :plum: :banana:

 

edit: trochę pochwaliłem przed zachodem słońca ten build: szukanie rzeczy w googlu przez wpisanie "g (szukane słowo)" kończy się crashem. :( poza tym wszystko inne co ja używam mi śmiga jak trzeba.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś ostatnio Opera sie psuje. Nie moge powrócić do poprzedniej oglądanej strony. Wyskakuje blank w pasie adresu i koniec. Trzeba od nowa odpalic strone. Najgorzej jest przy allegro jak sie dokopie do jakiejś aukcji. Dzieje się to na 9.27. Przeinstalowalem i usunąłem śmieci po starej instalce i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos pieknego ta nowa Opera, szybkosc niesamowita...

 

Ale zeby nie bylo zbyt pieknie - forum purepc nie dziala. 'completed request to max2.purepc.pl' i stoi w miejscu. Pomysly? Bo poza tym wszystko git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PurePc nie chce się do końca załadować, próbuje wczytać jakieś foto i nic. Już nie pamiętam ale dzieje się to od któregoś wydania bety, wcześniej nie było tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedna, a nawet dwie rzeczy, które się zepsuły, bądź nie zostały naprawione.

1. występują crashe

2. Edytory WYSIWYG nie działają! To akurat jest dla mnie ważne, bo ostatnio dośc dużo korzystam z tego cudeńka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem moze ktos miał podobny problem otóż Opera po wpisaniu np w wyszukiwarce google po nacisnieciu dowolnego klawisza sama przechodzi do wyszukiwania.

Powyższy problem nie wystepuje np w Explorerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś ostatnio Opera sie psuje. Nie moge powrócić do poprzedniej oglądanej strony. Wyskakuje blank w pasie adresu i koniec. Trzeba od nowa odpalic strone. Najgorzej jest przy allegro jak sie dokopie do jakiejś aukcji. Dzieje się to na 9.27. Przeinstalowalem i usunąłem śmieci po starej instalce i to samo.

U mnie to samo niestety...Zona się trasznie wkurza jak kopie na allegro ;)

Jest już na to jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaaa, z tej nowej operki nie da się korzystać! nawet przewijanie stron nie działa. nie mogłem też napisać posta tutaj na forum, bo pole tekstowe nie działało. wróciłem do wersji 10005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo niestety...Zona się trasznie wkurza jak kopie na allegro ;)

Jest już na to jakaś rada?

Już przyzwyczaiłem się otwierać linki itp. na osobnej karcie :] W sumie przed instalką SP3 Łopra trybiła prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polish, stability and other things czyli build 10034

Another round of builds, this time with more polish to the Dragonfly integrated window, as well as small, but important improvements all over. Also, the repaint issues should be fixed.

 

WARNING: These are development snapshots: they contain the latest changes, but they also have severe known issues, including crashes and data loss situations. In fact, they may not work at all.

 

Known issues:

Dragonfly does not work when JavaScript is disabled.

 

Changelog

Downloads should work better now

Fixed bug where you could not open attachments in mail with unknown MIME type

Rendering improvements to CJK text

Reduced memory usage

Fixed a print preview crash

Fetching feeds now times out correctly

Importing mail from mbs files no longer creates tons of filters on Windows

Improved display of unselectable IMAP mailboxes

No longer expunge mail marked as read in trash

Added ability to use favicon for Dragonfly

Polishing the integrated Dragonfly

Fixed crash when having user CSS and using Dragonfly

Added bookmark title and URL to the address bar auto-completion

Improved matching of URLs in the address bar drop-down

Fixed downloading of ISO files from FTP servers

Fixed Wand logins where the submit button was initially disabled

Fixed Paste and Go on UNIX

Windows 10034

Macintosh 4844

UNIX 1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jaśniejsza całkiem całkiem, ale ja i tak wolę MeGuiddo ;)

 

//Działa w tej wersji pole tekstowe (w nowym mailu) w Hotmailu przy opcji full?

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem ;/ Pomimo ze net mam itd ie dziala normalnie opera nie chce wyswietlac stron po prostu woogole sie nie laduja ani zadnego bledu ani nic po prostu pusta karta jakies pomysly co moze byc rozwiazaniem tego problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...