Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spotkalem się z czymś takim.. Tymbardziej, ze przy GMailu zazwyczaj był problem z załadowaniem interfejsu po zalogowaniu..

 

Od kiedy masz ten problem?

Probowałes wyczyścić cookies??

może się źle zrozumielismy. to właśnie jest problem tego typu -interfejs nie ładuje się automatycznie, ale logowanie sie udaje. trzeba wrócic na strone googla i stamtąd kliknąć w w link do gmaila, wtedy się interfejs ładuje.

 

trudno jest mi powiedzieć od kiedy mam ten problem, bo na codzień używam klienta poczty. znajomy ostatnio próbował się u mnie zalogowac i przypadkiem to wyszło.

 

czyściłem cookies i nic

 

 

Dziwne, ja na żadnej wersji Opery nie miałem problemu z Gmail'em. Spróbuj usunięcia wszystkiego z listy w "Delete private data" prócz haseł. Zazwyczaj pomaga na większość problemów ;)

wyczyściłem wszystko i nic. też spotykam się z czymś takim pierwszy raz. nie ma jakiejś tragedii bo jak już pisałem używam klienta, ale kurcze powinno to działać. :|

Edytowane przez R4dziK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 9.60 beta 1 RC

 

http://my.opera.com/desktopteam/blog/2008/.../9-60-beta-1-rc

 

Changelog

 

Added Core version (currently "Presto/2.1.1") to the User-Agent header; all our products will include this feature soon

Sites using HTTP Auth are now saved in typed history

Added setting to prevent bookmarks from showing in the Address field auto-completion drop-down

Properly stop loading pages with iframes when closing the page or pressing stop

Fixed problem where dynamically added xml-stylesheet processing instructions were ignored

Removed the document property from iframe objects for compatibility with Gecko, WebKit, and the Acid3 test

Added support for the caller property on functions

Fixed yet another case of having to press the back button twice

Improvements to feed preview page

Made feed preview page template location customizable

Made reloading Speed Dial while offline actually reload all thumbnails

Fixed Opera Link issue where notes could end up blank after being synced

The Opera Link queue file is no longer created before using Link

The fraud protection dialog now works when using a proxy

Made it possible to remove Speed Dial search again by unchecking the "Use as default Speed Dial search"

Fixed text input on Windows Tablet PC Edition 2005

Fixed open/save of images in Opera Mail when using the image context menu

Made all top-level access points (except All Messages) selectable

Fixed a problem deleting drafts from the Drafts view

UNIX: Additional fixes to flash plugin handling. Freezes when using flash should now be mostly gone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam pomocy. Problem następujący, klikam na allegro zdjęcie do powiększenia i okno się otwiera ale puste, białe tło. Nie wiem o co kaman, v 9.60 1RC.

 

edit:

Już nieważne, wersja 10427 naprawiła problem.

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Known Issue

Dragonfly is a bit unstable

 

Changelog

Special characters are now displayed properly in the Address bar drop-down

Sorting by progress in Transfers now works

Cache files from feeds no longer show up in Transfers

Speed Dial thumbnails no longer disappear when deleting private data

Page encoding in site preferences can now be reset to automatic

Dragonfly element highlighting no longer stays on the page after closing the developer tools window

Browsing Intranet sites now works after changing proxies in a running session

http://snapshot.opera.com/windows/o960s_10427m.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problemik z opera. dzis siadam do kompa i przy probie odpalenia opery wywala komunikat ze nie moze znalezc opera.dll (9.21), wiec reinstall z czyszczeniem rejestru i dalej kicha, to samo. zatem pobieram 9,51, procedura taka sama i znow sytuacja sie powtarza.

no i jeszcze jakas dziwny proces instalacji, nie moge wybrac zadnych opcji, mam tylko komunikat ze windows installer instaluje opere i zaraz potem pojawia sie ikona opery.

jakies sugestie? bo zaraz cos mnie trafi przy tym firefoxie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy snaphot Opery 9.60

 

Changelog

 

Fixed the Dragonfly crash

Improved performance with large wand.dat files

Don't highlight script focused elements

Stability fixes

Feed preview pages now load properly when reopened from trash

Fixed syncing of removed labels in Mail

Fixed an issue where the mail signatures wouldn't change if the default account signature ended with a space

Fixed an issue where sent message bodies could disappear under certain circumstances

Made Mail cope better with broken POP servers that send empty message UIDLs

Made sure Mail respects the "Large font" setting for mail subjects

Fixed an issue where feed titles were truncated before ":" characters

Fixed a problem where mails would be reported as incomplete when the server reports the wrong message size

Fixed importing of mail files with LF line endings only

Disabled indexing of HTML and CSS in feeds

Fixed an issue where feed status could get stuck on fetching

Made sure filters created by IMAP keywords are saved on exit

Made form buttons with zero padding prettier on Mac

Fixed an issue where opening the Java Console would freeze Opera on Mac

Fixed a bug that could cause notes to be lost when using certain characters

Various Opera Link fixes

Feeds are now detected even when served as text/html

Fixed dataloss situation when note folders had more than one line in their name

Fixed saving of svg when right clicking

Fixed spurious highlighting when using the space character in inline find

Upgrading Opera on Debian no longer resets default x-www-browser

 

http://my.opera.com/desktopteam/blog/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, pewnie się uśmiejecie, ale mam taki problem. skonfigurowalem sobie klienta mailowego w operze i zapomnialem hasła. :mur: tzn opera pobiera poczte, bo tam wpisalem haslo, ale teraz nie moge sie dostac do konta przez www, bo już hasla nie pamiętam. jest jakis sposób żeby wyrwać to hasło z opery, czy pozostaje mi tylko medytacja i próba przypomnienia. :rolleyes:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tego sposobu

nie bardzo to działa. co gorsza wyczytałem, że w wersji 9.52, którą posiadam hasła są juz szyfrowane :(

gdyby ktoś jednak natknął się na jakieś rozwiązanie, będe wdzięczny za info

Edytowane przez R4dziK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można użyć Synchronizacji poprzez link.opera.com. Zakłada się konto, a potem loguje przez menu Plik -> Synchronizuj Operę. Potem w dowolnym miejscu synchronizujesz Operę w ten sam sposób i masz wszystkie Zakładki, wyszukiwarki, Pasek osobisty, Szybkie wybieranie i notatki. Takie opcje mam w O9.6, we wcześniejszej moze być mniej..

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość zapisania [do np. pliku] aktualnego stanu paska osobistego oraz innych widocznych narzędzi / paneli w Operze [9.52] i co za tym idzie - późniejsze ich wczytanie?

Ja poprostu kopiuje katalog C:\documents and settings\"ksywka usera"\Dane aplikacji\opera\profile. Po reinstalce instalujesz operę, wklejasz go na miejsce i masz dokładnie to co miałeś przed formatem. Chyba tylko skaszowane obrazki i tego typu pierdy idą się paść, bo są w innym folderze, ale wszystkie ustawienia, zakładki, speed dial, historia, ciasteczka itp zostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build finala = build rc2

W moim przypadku rc2 była niestabilna.

 

Fajna ciekawostka:

Wrocław

Recently the desktop team invaded Sweden. Now the desktop browser will be developed from Poland too. The Polish Opera office is situated in the friendly city Wrocław. The Polish office has opened in 2006 and since then many talented programmers have joined.

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas obrywam od 9.6 :/ Zamiast nowo otwieranej strony wyskakuje mi "błąd", po refreshu ładuje się już normalnie. Ale jakoś nie podoba mi się ponowne otwieranie co 3 strony :/ Tak więc przyłączam się do pyt. Costiego, jest możliwość downgradu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest u was z dopasowaniem sie okna przegladarki do strony? odkad uzywam opery, bez wzgledu na wersje mam z tym problem. zwlaszcza na stronie nfohump. zawsze musi sie rozjechac na bok. z allegro bywalo podobnie. tyle ze tam po "dopasowaniu do strony" przestawialy sie ceny na aukcjach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...