Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Kardas - miałem identyczny problem przy zainstalowanym Kerio. Dopiero po jego wyłączeniu podczas pierwszego odświeżania miniatur pojawiły się obrazki. Teraz działa bez problemu. Spróbuj wyłączyć na chwilę firewalla, jakiego tam masz zainstalowanego.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rzadko mi się to zdarza i przeważnie strona jest poprawnie wygenerowana.

U mnie wprost przeciwnie na kilku kompach dzieja sie takie cuda. Wczesniej mialem Opere 9.x teraz przesiadlem sie na 10 z nadzieja poprawy lecz problem pozostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np.

 

Prosze zauwazyc jaka strona jest dluga (belka przewijania po prawej) oczywiscie strona jest w tym miejscu pusta.

Link cokolwiek na www.ebay.co.uk :)

 

Maskowanie ani identyfikacja nie daje rezultatu, bo właśnie sprawdziłem. Sam w sumie nie wiem z czym to może być związane..

Aukcja działa normalnie jeśli wyczyści się ciacha i odświeży, potem znowu jest nie tak, więc coś siedzi w ciachach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czasem czyszczenie cache'a dawalo rezultat jednak na niezbyt dlugo... Jestem wsciekly bo Opera jest taka swietna, gesty, poczta i wiele innych ale znowu czesto strony nie dzialaja jak nalezy. Np. wczoraj chcialem zobaczyc co z moim serwerem wiec wszedlem na jakas tam strone z klientem irc'a i co nic... musialem wlaczyc IE zeby cos sie zaladowalo. W dodatku FF ma tyle pluginow... szkoda gadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mialem ani jednego crasha od późnych wersji alpha. Opera działa poprostu idealnie i o ile zawsze byłem z niej zadowolony, to teraz nie ma nawet jednej rzeczy do której można się przyczepić.

 

Daron ewidentnie problem z flashem. Zainstaluj najnowszego, sprawdź czy jakiś firewall albo popup blocker Ci nie miesza i może będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daron ewidentnie problem z flashem. Zainstaluj najnowszego, sprawdź czy jakiś firewall albo popup blocker Ci nie miesza i może będzie dobrze.

Tu jest grubszy problem z moim systemem. Próbowałem wszelkich wersji flasha (odinstalowałem całkowicie, czyściłem rejestroo) i nic nie dało.

Na innych komputerach (na serwerku słabiutkim też) działa wyśmienicie.

 

Strasznie lubię tę przeglądarkę za te kilka fjuczersów i naprawdę jest bardzo przyjemna. To, że taki pełny flash u mnie nie działa to już mi nie wadzi - zacznie działać na nowym systemie :D

 

Sysaku - pobudziłeś działanie mające na celu sprawdzenei czy przypadkiem wersja finalna wyzbawiona jest tego błędu. I potwierdzam, Opera działa u mnie już idealnie :)

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak usunąć ikonke opery z obszaru powiadomień koło zegara ?? Pojawiła się razem z którąś betą wersji 10 i tak już została i mnie denerwuje..

 

Dołączona grafika

 

Chodzi mi o tą ikone wskazaną zieloną strzałką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MariuszDW A mógłbyć dokładnie napisać gdzie dodać tą koncówke "/notrayicon".

Jak probuje to zrobić we właściwościach skrótu w polu element docelowy to Vista wyrzuca mi błąd i nie zezwala na taką operacje...

 

 

EDIT:

Thx Rikki ;) Po prostu usilnie próbowałem to wcisnąć do cudzysłowia :D teraz juz jest ok.

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dopisujesz to we właściwościach skrótu, w polu Target za cudzysłowem. Nie pamiętam dokładnie ale możliwe, że zamiast / powinien być -.

 

 

/OK, dziękuję za zwrócenie uwagi. Mój błąd - nawet nie wiem czemu tak napisałem skoro mówię normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszamza OT, ale nie mogę z tym cudzysłowiem...

cudzysłów odmienia się tak samo jak rów, więc powiesz, że coś wpadło do rowia, czy rowu? Za rowiem czy za rowem?

 

a co do tematu Opery u mnie wersja 10 działa stabilnie od samego początku. Nie miałem problemu z żadną z wersji alfa, a zainstalowałem chyba wszystkie po kolei. Opera Turbo daje rzeczywiście turbo przyspieszenie na słabszych łączach, a nowa skórka jest (imho) świetna :) Ponad to bardzo dobrze oceniam narzędzie DragonFly, które przydaje się kiedy są problemy z kodem HTML :) co prawda to nie nowość, ale jakoś mało popularne to narzędzie jest.

 

pozdrawiam,

m

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni problem. Mianowicie, jakiejkolwiek strony bym nie wyszukał przez googla i próbował na nią wejść wywala mi coś takiego:

 

Stan przekierowania

 

Nastąpiło przekierowanie pod adres . Aby tam przejść, proszę kliknąć ten odnośnik.

Dokument wygenerowany przez przeglądarkę Opera.

 

Po odświeżeniu strony wszystko działa tak jak powinno ... W czym może tkwić problem ?

 

-------------

 

Mały feedback - problem dotyczy tylko pierwszej otwartej strony na karcie w tle. Kolejne strony otwierają się już normalnie.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si, też tak czasem mam i nie wiem co z tym zrobić. Normalnie wywaliłbym cały profil opery, skonfigurował od nowa i pewnie by było dobrze, ale mam ją idealnie skonfigurowaną i od roku po reinstalce tylko wrzucam folder do odpowiedniego katalogu w "Users" i nie chce mi się wszystkiego od nowa zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...