Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

I ten program właśnie działa, ale jak napisałem wyżej - szukam czegoś darmowego.

 

Edit:

Ok, znalazłem sposób ;) Gdyby ktoś potrzebował:

http://my.opera.com/polski/forums/topic.dml?id=213590

http://operafan.net/component/option,com_r...tartdown/id,38/

Edytowane przez wyyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam :

opery 10.00

najnowszego flash playera

win 7

 

mam taki problem z odtwarzaniem filmów np na youtubie czy gdziekolwiek, mianowicie odpala sie okienko i zaczyna sie ładować film, nie wyświetla sie postęp ani film. Aż po załadowaniu całości nagle pasek pokazuje 100% i film normalnie sie odpala.

 

próbowałem przeinstalować flash playera, pomaga za pierwszym razem, później problem znowu wraca. jakieś pomysły ?

 

edit: problem chyba rozwiązany, trzeba było odinstalować flsh playera programem od adobe i po restarcie ponownie zainstalować FP - wygląda na to ze pomogło.

Edytowane przez Halfi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach wyszla wersja 10.01. CHangeloga nie podam, bo znalezienie na stronie Opery linka do developer bloga, w ktorym sie owy changelog znajduje, jest awykonalne, a przynajlmniej pochlania znacznie wiecej czasu, niz mam obecnie dostepne :|

 

Z tego co czytalem w domu, to mozliwe, ze wreszcie naprawili wystepujacy u niektorych blad ze 100% uzyciem procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unite jest świetne, to jest duży skok jakościowy do przodu. Oczywiście jako klient możemy używać dowolnej przeglądarki, nie musi to być opera. Do potestowania zapraszam na:

Lodówkę

Udostępnianie plików

Tablica do rysowania - pod IE nie startuje, pod FF nie ma problemu.

 

To tylko trzy przykładowe aplikacje. Wśród innych jest odtwarzacz muzyczny, komunikator, udostępnianie zdjęć, web server, czy inbox którym możemy wrzucać pliki na swój dysk z innego kompa. Oczywiście aby uslugi działały nasz komputer musi być włączony z otwartą Operą - niby minus, ale z drugiej strony w ten sposób omijamy upload na inne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie są po prostu widgety w innym wydaniu ?

 

Trzeba będzie zaktualizować, bo wersja 10.01 czasami sypie mi fatal errorami. Dobrze że przynajmniej sama się uruchamia spowrotem :)

Ogólnie to przy przejściu z 9 na 10 drogą aktualizacji nie mogłem potem normalnie uruchomić Opery - musiałem zrobić nową instalację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpoczęły się alpha-testy wersji 10.20 i programiści postanowili kontynuować prace nad widgetami uruchamianymi poza przeglądarką -> link

 

 

Dawka widgetów do zainstalowania -> link

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czemu nie wczytuje mi sie to menu w Operze? :>

 

Wersja 10.10, flash jest.

 

http://i46.tinypic.com/2up3092.png

Nie wiem. U mnie jest OK (10.20 Alpha 1).

Ale kolumna/menu po lewej stronie to JavaScript.

Czy korzystasz z jakiś dodatkowych skryptów UserJS?

Czy blokujesz jakieś elementy/reklamy na onet.pl?

Czy w preferencjach (ogólnych lub danej witryny) masz ustawioną ścieżkę do skryptów? Jeśli tak, usuń ją lub ustaw od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak że po zamknięciu przeglądarki czasami synchronizacja się jeszcze włącza ale wtedy nic się nie dzieje jakby się zawieszało albo serwer nie dopowiadał? Zostawiłem kiedyś to okno i po paru godzinach wróciłem i się nie zsynchronizowało bo okno dalej wisiało.

To samo mam na laptopie więc problem nie wydaje sie jednostkowy.

 

Na 9.5 nigdy nie było problemu z synchronizacją, i nawet wydaje mi się że na pierwszej 10 tez nie, tylko od któregoś update to się zaczęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam - u mnie ta ikona pojawiła się, gdy zasubskrybowałem jakiś kanał w RSS. Identyczny problem pojawia się, gdy masz konto mailowe w Operze. Ja, niestety po usunięciu wszystkich kanałów RSS musiałem jeszcze usunąć wszystkie dane użytkownika trzymane na PC i przeinstalować Operę. Sposób z -notrayicon nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym przeszkadza ta ikonka? :) Zawsze możesz ustawić żeby była ukryta. Wg mnie jest pomocna, bo jak przychodzi widaomość (mail albo rss) to ikonka o tym informuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak rozwiązać problem z operą. Viste 64bit, 10.10 Kompilacja 1893. flesh playera 10. Jak chcę obejrzeć film na youtube na pełnym ekranie to wywala mi do windowsa jakiś błąd. Dokładnie OPERA-CRASHLOG V1 desktop 10.10 1893 windows Opera.exe 1893 caused exception C0000005 at address 6D44C850 (Base: 40000)

Edytowane przez mocho19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...