Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Synchronizacja to super sprawa - zakładasz konto na serwerze opery i ona przechowuje wszystkie Twoje ulubione strony + szybkie wybieranie.

W razie reinstalacji systemu instalujesz przeglądarkę, logujesz się i wszystko jest z powrotem. Albo chcesz mieć wszystko na komputerze w pracy lub gdziekolwiek indziej robisz to samo i masz wszystko co potrzebne. Nie ma potrzeby robienia backupów.

 

Synchronizacja nie jest częścią Unit, i była dużo wcześniej.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie normalnie uploadować zdjęcia z 10.5? Ja po wybraniu 'Choose' mam nieaktywne zdjęcia, nic nie mogę wybrać.

Sczerze mówiąc nowa Opera mnie uwiodła, jestem wierny Safari ale coraz częściej otwieram czerwone O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale się zgrało. A jak tam z tym uploadowaniem zdjęć? Problem występuje wszędzie czy tylko u mnie?

U mnie działa na tinypic, imageshack oraz iv. Innych nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć funkcje głosowe w Operze 10.10? Pliki są zainstalowane nawet w 2 miejscach, ścieżka do wtyczki poprawna, a program nadal nie czyta ani nie wykonuje poleceń. Potrzebuję dodatkowych bibliotek lub usług? Windows XP Home SP3. Na starszych wersjach Opery - 9 - nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy build 10.5.

 

Zaraz zainstaluję, ale tym razem obok 10.20, bo ostatnio mi się powaliło kompletnie i po całości wszystko.

 

Jak narazie śmiga całkiem ok, wnerwiają mnie tylko samoprzeskakujące zakładki, ale to pewnie dopracują.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można używać 10.5 jako podstawowej przeglądarki. Dużo spotykam się z tym na Blipie i mnie to trochę przeraża.. Ja nie zamierzam upgrade'ować 10.20 do 10.50 zanim ta nie osiągnie statusu beta, bo teraz to nawet Javy nie można włączyć (nie wiem jak we wczorajszym buildzie, bo dopiero będę sprawdzał). Dodatkowo użytkownicy na myopera.com skarżą się, że zakładki na pasku osobistym same się przestawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mogę odpalić nowego buildu.. Zawiesił się w momencie, gdy miał się uruchomić po instalacji (przy okazji lekki freez systemu, do momentu skillowania procesu). To samo gdy chcę go uruchomić normalnie, a przy próbie naprawy zwiesza się instalator..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa super, oprócz tego, że czasem na youtube nie ma video tylko sam dźwięk i ostatnio narzekałem, że nie działa czat na facebooku, więc opera postanowiła rozwiązać mój problem i teraz cały facebook nie działa. ;-) Za to stabilność w końcu jest u mnie 100%. oby tak dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...