Skocz do zawartości
SGJ

Opera

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nadzieję że już zadziała bo zaczęły takty skakać ale jednak po chwili wraca i zostaje na niskich. Przestawiłem z Dissable=0 na Enable=2.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma oprócz mnie ma problemy z wyświetlaniem flasha? Czasem filmiki YT wklejone na forum w ogóle nie sa widoczne. Ostatnio nawet stronka speedtest.net nie działa

 

EDIT

Kolejny problem, na google.maps nie moge zejść do poziomu pieszego. Czyżby najnowszy flash którego instalowałem był skopany?

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niczego takiego nie było. Jedyna rzecz, jaką ciągle widzę (i na którą nic nie mogę poradzić), to znikający obraz przy zabawie suwakiem głośności na YT. Ot - ruszasz w prawo/lewo, to cały film znika na moment i pojawia się po puszczeniu suwaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem poprzednia wersje Flash Playera 11.3 i efekt ten sam więc wygląda na to że to ostatnia wersja Opery wszystko popieprzyła

 

 

EDIT

Zainstalowanie ponownie starszej 12.1 rozwiązuje wszystkie moje problemy. To 12.2 jest zbugowana.

Na forum Opery sporo jest problemów podobnej treści więc zostaje z 12.1 do czasu kolejnej wersji.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem, że na jednym z kont użytkowników opera bardzo długo czyta strony internetowe. Na innych jest normalnie. Na tym samym koncie użytkownika np IE ładuje od razu, a opera się ostatnio popsuła.

Zrobiłem update do najnowszej wersji, ale to nie pomogło.

 

Znacie jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś dzisiaj przypadkiem Opera padła:

Originally posted by zed-by:

1. close opera

2. rename/remove folder widgets (Documents and Settings<user_name>Local SettingsApplication DataOperaOpera )

3. run opera

4. close opera

5. rename/remove back folder widgets

6. run opera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tylu latach uzytkowania z każdym updatem opera zaczyna mi dzialać coraz bardziej na nerwy.

na dwoch stronach. m.in. youtubie popsuł się układ strony. nic nie było grzebane. wczoraj działało dziś już nie brrr. proszę o jakąś radę jak to naprawić. opera 12.15 na w7 x64.

post-155754-0-66568700-1367579321_thumb.jpg

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś opera się kaszani ostatnio,nie wiem z czego to wynika...takie allegro np. na innych przeglądarkach działa a tu zdęcia się nie wczytują,nie mogłem zapłacić ostatnio bo się zwieszało,włączyłem IE i bez problemu.Operę używam od zawsze...czyżby przyszedł czas na zmianę na liska np....szkoda bo lubię operę.

Edytowane przez amp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z opery przesiadłem się z powodu przestarzałego silnika. Strony z dużą ilością javy długo się ładują i przycinają. Grid z losowymi danymi 10kolumn+1000 rekordów w chrome/IE renderował się 18 sekund, w operze ponad 2 minuty. Nowe allegro na operze to mordęga, ma problemy z przewijaniem strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie bravo mam dziwny problem, bo w operze 12.15 przestala mi sie otwierac strona http://www.endomondo.com/ po wybraniu url dostaje komunikat:

"Nie odnaleziono serwera lub pliku
Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, lub spróbuj wyszukać witrynę."
Zeby bylo weselej to we wtorek strona dzialala, zadne nowe latki sie nie instalowaly a w IE 9 chodzi jak milo.

opera z dnia na dzien zaczyna mi bardziej dzialac na nerwy :/

 

post-5013-0-03461400-1368715340_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowalem opere i dalej to samo :| ma ktos jakis pomysl co sie moglo skaszanic? Na innym komputerze na operze smiga jak milo.



ponownie skasowalem ciastka i ruszylo, widac jakies nieswieze bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://my.opera.com/desktopteam/blog/opera-next-15-0-released <<< Nowa opera na webkicie.

 

Instalnąłem w robocie i jest... szybko. Jako że w pracy nie jest główną przeglądarką, dopiero wieczorem/jutro/kiedyś wysmaruję o niej coś więcej.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak RSS, M2, Dragonfly'a, zakładek (wtf? ponoć mają być zastąpione katalogami w SpeedDialu) czy niedziałający ŚPM do otwierania nowej karty skłania mnie do pozostania na 12.15 dopóki się nie rozjedzie. Choć gdzieś na Twitterze chyba pisali, że większośc opcji z czasem powróci, jednak na wiele nie liczę. Potestować mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, najpierw zajęli się implementacją silnika, a resztę będą stopniowo dokładać. Tylko ciekawe, co w tej reszcie zostanie...

 

Poza tym to nie uaktualnienie, to nawet RC nie jest jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...