Skocz do zawartości
paulo

Jak Wygląda Twoj Pulpit ?

Rekomendowane odpowiedzi

mistrzu w którym pliku zmienia się czcionkę panelu?

próbowałem już chyba wszelkich instrukcji z forum.ubuntu.pl, próbowałem używałem nawet gnome-color-chooser, ale za nic w świecie się nie chce zmienić na białą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzu w którym pliku zmienia się czcionkę panelu?

próbowałem już chyba wszelkich instrukcji z forum.ubuntu.pl, próbowałem używałem nawet gnome-color-chooser, ale za nic w świecie się nie chce zmienić na białą.

Ja po prostu znalazłem odpowiedni motyw. Ale szukaj gdzieś w ~/.themes/ w plikach gtkrc. Tam to jest poustawiane. Oczywiście jeśli korzystasz z systemowych motywów to pewnie są w /usr/share/themes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrzu w którym pliku zmienia się czcionkę panelu?

próbowałem już chyba wszelkich instrukcji z forum.ubuntu.pl, próbowałem używałem nawet gnome-color-chooser, ale za nic w świecie się nie chce zmienić na białą.

Zmień tło pulpitu > Motyw > Własne ? Dla gnome

A tu moje aktualne wypociny:

Dołączona grafika

 

 

I poprzednie:

Dołączona grafika

 

:plom: króliczek dla chętnych

Edytowane przez anemus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Mam taką propozycję, aby w każdym poście obok screena pulpitu zamieszczać link do pliku z tapetą jaka jest na screenie pulpitu. Niektóre tapetki są bardzo ciekawe i każdy mógłby je sobie pobrać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu znalazłem odpowiedni motyw. Ale szukaj gdzieś w ~/.themes/ w plikach gtkrc. Tam to jest poustawiane. Oczywiście jeśli korzystasz z systemowych motywów to pewnie są w /usr/share/themes.

już jest ok. ściągnąłem styl z ciemnym panelem (okazało się, że autor, wydał także takową wersję). z edycją gtkrc próbowałem, ale dopiero teraz po podglądzie owego pliku z obecnego stylu zaczynam rozumieć dlaczego mi nie wychodziło.

Zmień tło pulpitu > Motyw > Własne ? Dla gnome

nie ma tu na 100% opcji do zmiany koloru czcionki na panelu.

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

System: Ubuntu 7.10

GTK: Creamy 0.9

Emerald: Scaled Black Mod 0.1

Ikony: NuoveXT 2

Tapeta: Wind of love

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o czcionkę na PANELU, a nie w obramowaniu czy samych okienkach.

edit.

widzę, że u Ciebie zmieniła się także na panelu... cuda, dziwy? u mnie tak nie da rady i z tego co wyczytałem na forum.ubuntu.pl u nikogo nie działa.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o czcionkę na PANELU, a nie w obramowaniu czy samych okienkach.

edit.

widzę, że u Ciebie zmieniła się także na panelu... cuda, dziwy? u mnie tak nie da rady i z tego co wyczytałem na forum.ubuntu.pl u nikogo nie działa.

Pewnie zależy od motywu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...