Skocz do zawartości
k_kurak

Kabel Sieciowy Jest Odlaczony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postaram sie jak najdokladniej opisac swoj problem i bede baaaardzo wdzieczny za kazda wskazkowke;)

Posiadam notebooka ASUS A6VC. Mam na nim zainstalowanego WinXP i Slackaware 10.2. Do tej pory nie mialme zandych problemow z karta sieciowa, wszystko chodzilo w porzadku w Windowsie. Nic nie zmienialem. Problem pojawil sie jak zainstalowalem na linuxie sterowniki do tej karty sieciowej ze strony producenta czyli fimy Marvell. Wszystko poszlo pomyslnie, powstal nowy modul, ktory pozwala mi korzystac z karty sieciowej i polaczenie w linuxie jest, Internet dziala, wszystko jest ok, ale zaraz po instalacji tego sterownika w linuxie, w windowsie pomimo, ze nic kompletnie nie zmienialem pojawia sie komunikat: Kabel sieciowy jest odlaczony. Na pewno nei jest to wina kabla, ma m w domu siec zlozona z 5 kompow i probwalem na innych kablach, probowalem przeinstalowywac sterownik do karty sieciowej w XP, probawalme nawet przeinstalowywac XP, bo mialem nadzieje, ze moze zainstalowanie od nowa sterownika, zeby nie korzystal z wpisow juz gdzies tam umieszczonych pomoze. Nic z tego, W windowsie dalej nie dziala. Nie wiem czego to moze byc wina... czy przy instalacji tych sterownikow moglo stac sie cos z karta sieciowa? CHyba raczej nei nadpisywaly jej EPROM? Ani nic takiego? Bede wdzieczny za kazda odpowiedz. Pozdrawiam. Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...