Skocz do zawartości
fipa

Kawa

Jaka kawe pijasz?  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy pijesz/jaka kawe

    • czarna, mielona, sypana
      45
    • rozpuszczalna
      70
    • saszetki 3in1
      18
    • nie pije
      52


Rekomendowane odpowiedzi

Z kawy to lubię rozpuszczalną Nescafe (innej chyba nie ma). Gdy jestem na uczelni, to zdarza mi się wypić 3 kawy dziennie (z automatu). W domu piję taką średnią z cukrem (kawę sypię na oko), czasami dodam mleka (prawdziwego, nie żadne proszki z saszetki)

 

Pije też cappucino waniliowe, ale zamiast mleka (jak ktoś wyżej powiedział) używam cukru na osłodę. Wanilia i cukier poprawiaja humor, świetnie smakują i zabijaja głód na tyle, aby np od 10 rano dotrwać do obiadu, gdy siedzi się przed komputerem i odejście na dłużej mogłoby spowodować zajęcie komputera przez brata lub mamę.

 

Obydwa w/w napoje piję z kubka 0,7L (podobno tyle ma - nie mierzyłem).

3w1 od Nescafe też jest dobre, ale zupełnie się nie opłaca, gdy ma się słoik kawy w domu i 2 litry mleka.

Herbaty nie piłem od około miesiąca - jak piję, to także używam tego dużego kubka. Bardzo smakuje mi Saga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parzona :arrow: Jacobs Kronung w robocie. Lekko slodzona ;]

Rozpuszczalna :arrow: Nescafe. Z mlekiem + cukrem. Duzo mleka.

Ogolnie tak 6-7 kaw na dzien. Pikawa od czasu do czasu daje o sobie znac ale wtedy wiem ze zyje i latam blisko sufitu :lol2:

Cappucino omijam. Wole juz gorace kakao ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam zimna kawa z mlekiem i z cukrem jest pyszna. Czasem jak rano za mało czasu i nie wypije całej kawy to po pracy kończe uwielbiam :). A tak to pijam własnie dosyć mocną z mlekiem i cukrem, ale wypije i bez mleka i bez curku ale taka mi pasuje optymalnie. Moja ulubiona Jacobs Gold rozpuszczalna, Neska tak średnio, a parzonej to co podleci bo nie lubie zbytnio ale czasem w pracy trza przerwe zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nescafe z mlekiem i lyżeczką cukru. Nie dość, że się już uzależniłem to mam wrażenie, że nawet większe ilośći nie skutkuja w żaden sposób (np. pobudzająco).

Ostatnio próbowałem sporo kaw smakowych, mają sporą wadę, ponieważ są sypane ( i drogie :| ). Mogę polecić kawę 'Irish Whiskey'- bardzo mi smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiem, ze stary ;]

 

Te 3in1 jest beznadziejne. W ogole nic nie daje, jak ja wypiujesz to czujesz sie jak czules przed wypiciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam kawe, nalepiej z ekspresu, choc nieraz nie ma filtrow to sypana. mleko i cukier zalezny od humoru i mozliwosci, teraz pije bez mleka i cukru bo na stanie zabrakło. pilem kiedys irish whiskey i bardzo mi smakowala, do tego zapach jakis sie unosi w tym czasie jest zajeb.. od jakiegos czasu chodzi mi po glowie zeby kupic jakas lepsza kawe tzn np 15zl za 100 gram (jakies wloskie wynalazki), pil to ktos kiedys gdzies? nie pijam wiecej nic 1 sztuki dziennie bo mam problemy z niedoborem magnezu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...