Skocz do zawartości
jacekscz

Podkrecanie Amd K6-2 450 Via Vt82c597

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele chyba, ze azotem ;)

A jak? Zapewne zworkami. Dobrze by bylo jakbys podal model plyty bo sam bios to wiele nie mowi. Sprawdz w manualu jak ustawic mnoznik 5x i sprobuj czy pojdzie. Powinno. Wiele wiecej nie wycisniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś kombinowałem z moim k 6 266mhz(66x4) i poszedł bez problemu na 2.5v i fsb 100..... troche sie grzeje ale chodzi... żeby była lepsza płyta to bym dał mu mnożnik 5 i było by git... ale z tym twoim to nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , ale pisze jak u mnie było... pozatym 266 było na starym rdzeniu i kręciło się inaczej niż 450....

450Mhz pujdzie na bank na 500Mhz A jak sie uda to na 550Mhz wystarczy mnożnik zmienić i napięcie jak ci niestabilnie pracuje, tylko nie zapomniej o coolingu..

I zainstaluj jakiś czytnik temperatury proca..:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy k6-2 mozna w ogole oskalpowac z tej aluminiowej oslonki ? :]

No i jakie dac max napiecie na proca, def. chodzi 2,2v a zworkami moge ustawic nawet do 3,5v, tylko, czy wtedy nie poleci dymek ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskalpowac sie da spokonie ( do zamrazarki na noc i pozniej delikatnie podwazyc )

a napiecie to moja 500 biegala na 550@2,6 V ( ale spokojniewytrzymuja 3,0 )

 

a ta 450 powinna poleiec na 550 na jakims dobrym chlodzeniu i napieciu

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche. :]

 

Wlasnie zapodalem procka na 500mhz - 2,7v (na 2,6v dzialal, ale nieraz jakies fikoly sie dzialy).

Na 550mhz - 2,8v bootuje, ale juz nie laduje systemu, pewnie na ~3,0v by dal rade, tylko raczej chlodzenie trzeba zmienic, bo czytalem, ze max temp. dla tych prockow to 65*c. :]

Moze zarzuce jakies chlodzonko z k7 i wtedy sie pobawie. Moze pomyslec nad skalpowaniem, to tez zbilo by troche temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...