Skocz do zawartości
lewy

Jaki Router Do Neo? + Problem Z Udostępnieniem Łącza

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia mam neostrade 1mbit, sygnał idzie przez modem zew. na usb do pierwszego komputera, z którego zwykłą sieciowką szedł sygnał do drugiego. Na początku wszystko ładnie chodziło , tyle że po każdym restarcie trzeba było na pierwszym włącząć odnowa kreatora połączenia (winXP) . Po paru dniach na drugim kompie przestał działać internet (ale cały czas się łączył z pierwszym kompem) przy ikonce karty sieciowej : "ograniczenie lub brak połączenia" , kreator konfiguracji na 1 kompie nie działał . Zainstalowałem drugi system na tym kompie - nie działało nic . Zainstalowałem drugi system na pierwszym kompie - internet zaczął chodzić na wszystkich systemach w obu komputerach.

Dzień później Internet przestał znów chodzić na 2 komputerze , tym razem jednak nie było problemu karty sieciowej , tylko kreator konfiguracji na 1 komputerze nie działał . Manualnie ustawiać nie próbowałem bo nie potrafię .

 

Jeżeli przez sieciówke sie nie uda , to może kupić router i zaoszczędzić sobie problemów ? Takie coś wystarczy? : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70800921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...