Skocz do zawartości
IamWeasel

Błąd Przy Drukowaniu W Hp - Rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

Męczyłem się ostatnio z błędem który ni z tąd ni z owąd zaczął mi wyskakiwać i uniemożliwiał drukowanie. Z tego co szukałem w necie dużo ludzi miało ten problem, ale tylko na jednym forum znalazłem rozwiązanie.

 

Problem występuje w sterownikach do drukarek HP.

 

Objawy: po kliknięciu drukowania pokazuje się okienko:

 

"Błąd Systemu - Dokument nie może być wydrukowany ze względu na błąd systemowy, spróbuj ponownie, jeżeli próba się nie powiedzie, uruchom ponownie system Windows i spróbuj ponownie"

 

lub w angielskich sterownikach:

 

"System Error - The document cannot be printed due to a system error. Try printing again. If unsuccessful, restart Windows and try printing again."

 

po czym drukarka wciąga i wyrzuca pustą kartkę.

 

Rozwiązanie problemu:

 

Należy ściągnąć ponad 250MB instalator (w postaci pliku exe) Service Packa 2 do Windowsa XP (oczywiście zakładamy że mamy Windowsa XP) i zainstalować go. Jeśli mamy już SP2, nieważne - instalować jeden na drugi.

 

To rozwiązuje problem.

 

Postanowiłem napisać o tym na forum bo może ktoś kiedyś będzie szukał rozwiązania bezskutecznie. Na kilku zagranicznych forach nie wiedzieli co z tym zrobić, podobno ludzie dzwonili też do pomocy technicznej HP i nic, więc chociaż Tweak niech zna rozwiązanie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...