Skocz do zawartości
sebi0104

Sempron 2800+

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie takie pytanko czy to mozliwe by na tym oto procesorze miec 25/28 w stresie do 33 stopni temperature?Ten procek jest na socket A a moje chlodzenie nic specjalnego to gigabyte aluminium z miedzianym rdzeniem a plyta to msi k7n2 Delta2 Platinium,na poprzedniej plycie tez msi tyle ze kt4av-L mialem tem o 10 stopni wyzsze i teraz ciekawostka na tej plycie zaniza mi temp? czy na tamtej zawyzalo???I jeszcze cos moze ktos bedzie sie orientowal zegar tego procesora to 2,0ghz a mi w windowsie i innych programach diagnostycznych wskazuje odpowiednio windows 1,99ghz inne programy 1991/1994 dlaczego nie jest to pelne2,0 gdzie na poprzedniej plycie bylo wlasnie 2,0ghz????Mozliwe ze ukruszylem procka????Dziekuje za wsyztskie odpowiedzi pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi SpeedFan pokazuje ze mam idle31'/stress45', a Thunderbird to w koncu ostra grzalka. Bios pokazuje normalne temperatury (idle39'/stress 51'). Proponuje sprawdzic temperatury w biosie.

 

 

roznica jednego czy dwuch megahercow za duzo nie da ;)

a bios jak pokazuje zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi SpeedFan pokazuje ze mam idle31'/stress45', a Thunderbird to w koncu ostra grzalka. Bios pokazuje normalne temperatury (idle39'/stress 51'). Proponuje sprawdzic temperatury w biosie.

roznica jednego czy dwuch megahercow za duzo nie da ;)

a bios jak pokazuje zegar?

 

Bios pookazuje temp takie jak i speed fan co do proca to no zginelo mi okolo 8mgh fakt to prawie nic,a bios jezeli dobrze patrze niby wskazuje 2000 ale windows 1,99 czyli 10mgh mniej:(Nie rozumiem tego na poprzedniej plycie bylo normalnie 2,0ghz a plyta byla rowniez Msi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za duzej roznicy nie ma przy tych 10mhz, ani w normalnej pracy, ani w grach. a wazniejsze jest to co pokazuje bios ;)

 

Juz mam 2,0 nawet troche ponad zmienilem z 166 na 167mgh i jest ok:PHeh to glupie ale mam co chcialem:)i tak samo z pamieciami bo widzalo je jako 192 a nie 200 troszke wyzej o ejeden i jest ok:) pozdrawiam i dziekuje:)Ale temperaturke mam niezla:)

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...