Skocz do zawartości
reed

Allegro.pl ~ LOL'e

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o kraj produkcji.

Załapaliśmy o co, ale to było pytanie poboczne, wynikające raczej z wyróżnienie tego faktu w opisie. Dotychczas żyłem w, może nie do końca poprawnej, świadomości, że plejstejszyny japońskimi są i basta. A takie zaznaczenie daje pole do dywagacji na temat kraju produkcji tych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro przed rejestracją nowego konta w serwisie powinno przeprowadzać test IQ na nowych użytkownikach.

 

TL;DR - koleś wybrał wpłatę payu zwykłym przelewem, wpłacił na poczcie, wpisał lekko źle tytuł przelewu albo po prostu poczta dała [gluteus maximus]. W każdym razie nie dostałem tej kasy. Dzisiaj poszedł na policję, bo mu nie wysłałem towaru, a on przecież zapłacił. Bo ja kurde nie mam co robić tylko po komisariatach się szlajać przez idiotę, który nie ogarnia podstaw allegro :ploom:

 

allegro1.PNG

allegro2.PNG

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to nie jest konto junior. No ale to w sumie zawsze można sfałszować. Jak dzieciak to na policję nie poszedł, to spoko, czasu nie będę musiał marnować. Jak dorosły no to cóż.

 

Dobrze by było jakby poniósł jakieś koszty tej całej akcji z policją za ich niepotrzebne angażowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przesłuchania, o ile pójdziesz, możesz zgłosić, żeby oskarżający został ukarany na podstawie art. 238 lub 234 Kodeksu karnego.

 

I tak postępowanie będzie umorzone albo w ogóle nie będzie wszczęte.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam raz na jakiś czas tablicę, w poszukiwaniu perełek. Oto na co trafiłem wczoraj:

 

http://olx.pl/oferta/predator-y510p-i5-4200m-sli-gt750m-zmodyfikowany-do-gtx-780m-gtx-880m-CID99-IDdnBh7.html

 

Gość jest absolutnie, nieskazitelnie bezbłędny. Poupychał gdzie się da jakieś radiatorki i nagle 750m SLI morfował mu w 780m lub nawet w 880m. A to wszystko pod bacznym okiem i przy protekcji samego PREDATORA. Generalnie kupa śmiechu, polecam lekturę.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to typowy LOL, tak powszechny w czasach świetności tego tematu- coś innego- rozbrajająca szczerość sprzedawcy:

 

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x2-511dc-3-4ghz-65w-hdx5110ck23gm-i6032400606.html

 

uwaga: do przesyłki pocztowej doliczę parę zł za dojazd na pocztę.

 

Coś na zasadzie (cytując klasyka):

Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 1-marca nowe taryfy na poczcie,ceny powalone.Np.paczka do 5kg taniej będzie wysłać jako "paczka 24" niż tradycyjna paczka ekonomiczna....Trzeba dobrze patrzeć na cennik na ich stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to typowy LOL, tak powszechny w czasach świetności tego tematu- coś innego- rozbrajająca szczerość sprzedawcy:

 

http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x2-511dc-3-4ghz-65w-hdx5110ck23gm-i6032400606.html

 

uwaga: do przesyłki pocztowej doliczę parę zł za dojazd na pocztę.

 

Coś na zasadzie (cytując klasyka):

Zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes lepiej już kraść par excellence jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej.

 

Dziękujemy za zgłoszenie.

Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe. Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania
 
;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - niezły kasztan :plom: Pewnie jakiś dzieciak.

wiecie co zrobi policja?

majac dane, poprostu dzielnicowy przyjdzie/zadzwoni do sprzedawcy i tyle

on powie zgodnie z prawdą ze kasy nie dostał i na tym sie zakonczy

 

PS jesli masz payu to nr konta nie jest twoj tylko jako subkonto i tam wpłaty idą

wiec jak nie masz tego skonfigurowanego to kasa faktycznie moze "wisiec" u ciebie

 

 

Dziękujemy za zgłoszenie.

Oferta zostanie sprawdzona tak szybko, jak to będzie możliwe. Jeśli zasady zostały naruszone, podejmiemy stosowne działania
 
;)

 

czepiacie sie i tyle

 

mi gosc spory zakładał i negatywa dał bo koszt paczki był 2zł wyzszy niz faktyczny koszt na poczcie, nawet nie liczac dojazdu/pakowania, to czas stracony bo babcie rachunki płaca jest cenniejszy dla mnie,

 

a nawet nie specjalnie zawyzylem koszt bo paczka poprostu mniej wazyla

 

efekt

wysylam tylko paczkomatam i kurierem

 

PP juz podziekowałem

 

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić dwie gry od gościa, każda na oddzielnej aukcji. Jedna 15 zł druga 20 zł, wysyłka 10 zł.

 

ja- 40 zł z wliczoną wysyłką za obydwie?

on-za mało, 50

ja-nawet jak kupie oddzielnie to mnie taniej wyjdzie (45)

on-nie, bo każdą grę wysyłam oddzielną paczką

ja-to nie można dwóch gier na raz jedną przesyłką?

on-już się nie odezwał

 

Wygląda na to, że niektórym w ogóle nie zależy na sprzedaży, gry wiszą już któryś raz z kolei, pewnie za prowizję od wystawienia już kilak dobrych złotych zapłacił. Janusz Biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO częsty proceder ...

Ostatnio 2 zegarki za 30zł max 1 sztuka 11zł z groszami za list polecony ( już czuć wał ) 2 sztuka + 7 zł ....  przyszło w tej samej kopercie ...

 

No i NEG murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/glosniki-2-1-media-tech-mt3325-21w-rms-komputerowe-i5698335544.html

Czy ktoś może w sposób logiczny wyjaśnić o co tu chodzi ?

 

To jest warte góra 100 zł. Zobaczcie ile ludzi kupiło i za jaką cenę, i ile pozostało do kupienia :)

 

Miniaturka jakby aukcja znikła :)

 

post-7607-0-94788600-1479603387_thumb.png

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...