Skocz do zawartości
reed

Allegro.pl ~ LOL'e

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedający miał ok 20 ofert kupna np za 100zł, następnie zmienił cenę i oferty kupna zostały a cena się zmieniła.

Od niedawna można zmienić całkowicie trwającą aukcję wraz z jej treścią i ceną.

W ten sposób jak coś dobrze się sprzedaje to korekta ceny i więcej pieniążków zostaje sprzedającemu, no i oczywiście allegro ma większą prowizję od sprzedaży :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądałem się za procesorem i znalazłem taki kwiatek:

 

http://allegro.pl/procesor-intel-core-i3-4170-2x3-7ghz-lga1150-box-i6580944125.html

 

Najbardziej rozbawiło mnie zdanie "Dlaczego ponad 25 tyś klientów zaufało naszej firmie"? No właśnie, to dobre pytanie :D . Ale jak już kupi się ten wspaniały procesor to wysyłka jest gratis :D . Teraz spostrzegłem pewną ważną informację - wysyłka jest gratis przy zakupach powyżej 1500 zł. A więc ta wspaniała firma w trosce o klienta podniosła cenę, żeby każdy mógł mieć darmową wysyłkę :biggrin: . We wspaniałym opisie procesora brakuje tylko wzmianki, że tak naprawdę procesor ma 3,7 GHz x 4 = 14,8 GHz :D .Spieszcie się z zakupem, bo zostało jedynie 75 sztuk......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz było tłumaczone : Klient X kupił po np 113zł  i po tym sprzedawca podniosł do tych magicznych 1136zł by kolejny pomyslał o ktoś kupił czyli musi być to fajne ....

 

Takie Akcje to z telefonami już widziałem np 10 sztuk kupione za 900zł a nagle zmiana ceny na 1900 i psełdo Janusz czeka na kolejnego co może się skusi... bo widzi ze ludzie "niby" kupili za te 1900zł..

 

Takiemu to tylko łapy pourywać,,

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wystawione przez firmę Aab

Cena za sztukę nie 10, 15 czy komplet albo zestaw .

Sprzed 5 minut kategoria wentylatory komputerowe 120mm

Kupujta ludzie bo cena rośnie!!!!0e3a9a62ecc82cc4784519be9be1c0bf.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest ostatnio popularne, widziałem ostatnio GTXy 1060 albo 1070 za 9999,XXzł, albo tak jak pisze Kwazor, ktoś kombinuje ze zmianami cen albo po prostu wystawiane są lewe aukcje, ktoś kupuje na raty Payu 0% i ma koszty tylko prowizji allegro którą może i uda się odzyskać po "sporze allegro"... może akurat nie w przypadku tych wentylatorów bo to za małe kwoty raczej na taką zabawę [;

Edytowane przez Zeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajerem jest sprzedawca jak chce od tego zapłacić prowizję do lolegro  :ploom:

 

Prowizję zapłaci po dokonanej transakcji, a że sprzedaje to za 1137zł, to i tak będzie sporo na plus. Frajerem tutaj jest ten, co to kupi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dump : to wytłumacz tym co kupują np telefony od jabłoka... 

 

Tak wiem bo szpan na dzielni i "szacunek" taaa .. na szacunek to inaczej się zapracowywuje ..takie bycie "kimś" na chwile..ee tam szkoda gadać ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mala-latarka-zasieg-1100m-led-u3-akumulator-ladowa-i6978059719.html?reco_id=fa34d4ec-e48c-11e7-be91-246e964e2830

Tam już pomijam te bajki z kilometrowym zasięgiem, czy braki tak podstawowych informacji jak to, ile lumenów ta latarka z siebie "wyrzuca", ale takie kłamstwa, jak to, że ten akumulator 18650 ma pojemność 8800 mAh powinny być karalne. Dodam, że najpojemniejsze akumulatory w tym rozmiarze, mają pojemność ~3500 mAh i taki akumulatorek kosztuje kilkadziesiąt złotych.

 

Ten kit jest dobry:

Cytat

Możesz kupić latarkę za 1000zł a i tak nie będzie świecić lepiej od tej mini latarki ponieważ głównym sercem jest dioda U3 która jest stosowana w najnowszych latarkach.

... buahahahahha

 

oooo, widzę, że takich kwiatków na alledrogo jest więcej:

http://allegro.pl/akumulator-bateria-18650-li-ion-3-7v-4-2v-8800-mah-i6996374669.html?fromVariant=6978059719

- akumulatorek 18650 o pojemności 8800 mAh, za 3,3 zł ... ciekawe, czy w rzeczywistości będzie przynajmniej 25% z tego (wątpię).

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2017 o 08:44, Kyle napisał:

http://allegro.pl/mala-latarka-zasieg-1100m-led-u3-akumulator-ladowa-i6978059719.html?reco_id=fa34d4ec-e48c-11e7-be91-246e964e2830

Tam już pomijam te bajki z kilometrowym zasięgiem, czy braki tak podstawowych informacji jak to, ile lumenów ta latarka z siebie "wyrzuca", ale takie kłamstwa, jak to, że ten akumulator 18650 ma pojemność 8800 mAh powinny być karalne. Dodam, że najpojemniejsze akumulatory w tym rozmiarze, mają pojemność ~3500 mAh i taki akumulatorek kosztuje kilkadziesiąt złotych.

 

Ten kit jest dobry:

... buahahahahha

 

oooo, widzę, że takich kwiatków na alledrogo jest więcej:

http://allegro.pl/akumulator-bateria-18650-li-ion-3-7v-4-2v-8800-mah-i6996374669.html?fromVariant=6978059719

- akumulatorek 18650 o pojemności 8800 mAh, za 3,3 zł ... ciekawe, czy w rzeczywistości będzie przynajmniej 25% z tego (wątpię).

Zgłaszałeś te kłamstwa do allegro?

I jeszcze ten nick sprzedającego: cyberseba.......taki sebuś z beemy....:)

żałosne, ile ludzi się na to nabiera.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...