Skocz do zawartości
Ebirah

Daemon Tools V 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość futureeman

o to już wyszedł daemon tools 4 - i jakie wrażenia, jak sobie radzi z zabespieczeniami, a w szczególności ze starforce 3, ile kosztuje, czy to jest wersja trial czy są 2 różne wersje - free i płatna z większą funkcjonalnością ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] ile kosztuje, czy to jest wersja trial czy są 2 różne wersje - free i płatna z większą funkcjonalnością ? ...

A moze bys tak zajrzal na strone projektu i sobie poczytal co nieco. Masz tam dosc wyraznie napisane, ze program byl i wciaz jest platny oraz ze dodano ADWARE, ktore przy instalacji mozna wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

to akurat wiem i byłem na stronie projektu, byłem też na innym zagranicznym forum no i z tego co tam pisze to ten daemon jest dość słaby według opinii użytkowników i nie radzi sobie ze starforce (a zapowiadali że będzie emulował starforce) ale to są żeczy wyczytane ale nie sprawdzone więc czekam aż ktoś sprawdzi i się wypowie bo ja na przykład nie mam kopi gry zabespieczonej starforce żeby sobie sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do securoma uzywam anti-blaxxa, a starforce 3 zabezpiecza moja kopie beyond divinity, ktorej obrazy leza u mnie na twardzielu od pol roku czekajac na jakiekolwiek dzialajace ominiecie zabezpieczenia. btw kiedys kombinowalem i w zasadzie udalo mi sie obejsc starforce'a (nie wyswietlalo mi komunikatu o nieprawidlowym dysku), ale z kolei wprowadzany serial wedlug gry byl nieprawidlowy (mimo ze serial, jak i kopia pochodzily od oryginalki). dzis lub jutro sprawdze, czy daemon4 sobie z tym poradzi i napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee to jest jakas wersja testowa? do tej pory spotkalem sie z jednym typem programu z tej serii... czym sie rozni od pelnej?

 

wracajac do starforce'a - nie emuluje, nie omija, nie ma w opcjach. innymi slowy - nadal starforce pozostaje najlepszym i jednym z nielicznych zabezieczen nie do ominiecia (przynajmniej w najnowszych wersjach, bo przy niektorych grach z poprzednich lat udawalo sie jakies cracki zrobic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

wracajac do starforce'a - nie emuluje, nie omija, nie ma w opcjach. innymi slowy - nadal starforce pozostaje najlepszym i jednym z nielicznych zabezieczen nie do ominiecia (przynajmniej w najnowszych wersjach, bo przy niektorych grach z poprzednich lat udawalo sie jakies cracki zrobic).

Wlasnie odpalilem (z ciekawosci) Splinter Cell-a: Chaos of Theory (DT4+sfN). Kilka klikniec myszką, zadnego odpinania :lol2:

 

PS.

Osobiscie czekam na oryginala w sklepie : PES-5 PC . To jest gierka . W inne nie gram :D

Edytowane przez delfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zabezpieczenia starforce - to mozna zawsze poszukac, czy ultima nie wypuscila pozadanych gierek - w Expand Rally im sie udalo wbudowac obejscie i wszystko dzialalo perfect.

 

A teraz z innej beczki, czy ktos zna jakis inny emulator od Daemona, ktory pojdzie na x64, bo siedzie od 2 dni i nic nie znalazlem( albo jestem taka lama, albo nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

specjalnie załatwiłem sobie grę zabespieczoną starforce 3.6 (nowszym jak się nie mylę niż w splinter cell) żeby zobaczyć czy daemon 4 ją uruchomi - no i uruchomił !!! tylko trzeba ręcznie odpiąć CD,DVD-ROMY. Tak więc daemon tools 4 radzi sobie ze starforce 3, więc za niedługo jak wyjdzie wersja pro no to nawet nie trzeba będzie nic odpinać.

 

Tak przy okazji zastanawiałem się czy można w jakikolwiek sposób zabespieczyć płytę CD/DVD żeby nie można było uruchomić kopii i dochodzę do wniosku że NIE DA SIĘ zabespieczyć płyty która ma wszystkie informacje potrzebne do uruchomienia w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specjalnie załatwiłem sobie grę zabespieczoną starforce 3.6 (nowszym jak się nie mylę niż w splinter cell) żeby zobaczyć czy daemon 4 ją uruchomi - no i uruchomił !!! tylko trzeba ręcznie odpiąć CD,DVD-ROMY. Tak więc daemon tools 4 radzi sobie ze starforce 3, więc za niedługo jak wyjdzie wersja pro no to nawet nie trzeba będzie nic odpinać.

 

Tak przy okazji zastanawiałem się czy można w jakikolwiek sposób zabespieczyć płytę CD/DVD żeby nie można było uruchomić kopii i dochodzę do wniosku że NIE DA SIĘ zabespieczyć płyty która ma wszystkie informacje potrzebne do uruchomienia w sobie.

Wlasnie to jest dziwne z tym daemonem.U wiekszosci sa jakies problemy a u mnie np nie ma gry,ktoej bym nie odpalil.Kazda bez wyjatku jaka jest na rynku bez zadnych [ciach!]l idzie bez zadnego odpinania napedow.Sprawdzone w SC3,Trackmania Sunrise,Suffering 2,NfS9,King Kong,Xpand Rally,Vietcong2,Ufo Aftershock,Shade.Kazda mi poszla bez zadnych starfoce nightmarow takze daemon syyci.Tylko w sunrisie musialem recznie odpiac naped a tak to w zadnej grze nie mialem zadnych problemow takze panowie - tylko sie cieszyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko daemon tools 4, ale i daemon tools 3.47 sobie radzil ze starforcem, jesli sie odpielo napedy recznie :P. ale odpinanie pod systemem (np. przy pomocy starforce nightmare) nie omijalo zabezpieczenia i dlatego z utesknieniem czekalem na dt4. niestety efekt ten sam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz zalezy tez od ilosci virtualnych napedow stworzonych. Jesli masz wiecej niz jeden to ominiecie zabezpieczenia moze spasc do minimum.

 

Napisz ktos czy ten nowy daemon dziala dobrze pod win64 bo chcialbym zainstalowac winde 64bitowa i nie wiem czy sie oplaci jesli emulator nie bedzie dzialal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problemy z uruchomieniem Ufo aftershock:) probowalem wszystkiego co tu piszecie zeby obejsc starforce i nic, wiec moze ktos podalby mi swoje gg i moglby zamienic ze mna dwa slowka to byloby super:) czekam z gory thx:)

Edytowane przez Fireblade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

Fireblade - a czy udało ci sięuruchomić jakąkolwiek grę zabezpieczoną starforce przez daemona czy tylko tej gry nie możesz uruchomić ?

- masz płytę główną na chipsecie VIA KT-400 więc powinna chodzić gra przy odłączonych napędach jeżeli obraz jest dobrze zrobiony chociaż w 100% nie jestem pewien bo to musi sprawdzić osoba która ma płytę na tym samym chipsecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kopia xpand ktora zrobilem sobie alkoholem bez problemu dziala na dt4 :) tak samo jak gt legends :) hehe zrobilem to zeby sprawdzic czy to dziala.... chodz powiem ze u mnie to dziala bez problemu.. a jak poszlem z tym do kumpla... to orginalna plytka dzialala.. a obraz zrobiony alcoholem i zalaczony dt4 ni cholery nie dzialal :) tu bardzo duze znaczenie ma posiadany sprzet :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DAEMON Tools 4.0.3 X86

 

What's New

# Today we released the new V4.0.3 of both, X64 and X86(32bit) version of DaemonTools

# This version fixed some small and not so small glitches/bugs introduced with V4.0.0 (X86) and V4.0.1 (X64)

# One blacklist fixed (a SF-Game, that behaved odd when running from virtualdrive)

# RAID-Bugs fixed, too Some reboot-problems also fixed

# Nero-issues also fixed

# Additional functionality (for X86-version, X64 already contained it since very first version): Disable "Open file handle" dialog, as it seems it annoyed some users.

# We herewith also confirm the latest blacklist introduced by Securom (SeriousSam2-patch). This blacklists will not be possible in future versions anymore (as in old 3.xx-series, we will add feature to randomly generate names for driver-parts). As we got info about it, we couldn't fix it with this version, but work is in progress for next release already

 

link X64 X86

http://www.daemon-tools.cc/dtcc/download.p...ategory&catid=5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...