Skocz do zawartości
Aquarium

Bannery, Reklamy Itp Badziew

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu doświadczam baaardzo wkurzającej rzeczy na tweaku - o ile forum smiga elegancko, o tyle bardzo często w trakcie ładowania następują przestoje kilka-kilkanaście(!) sekund, gdy następuje połączenie z serwerem, na którym są bannery reklamowe.... Momentami można szału dostać normalnie. Ktoś ma podobne problemy czy jestem niechlubnym wyjątkiem? (łącze DSL by tPSA o_O)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Forum

Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Przyznajac się możesz mieć problemy ;p

Edytowane przez Maker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Forum

Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Przyznajac się możesz mieć problemy ;p

 

Po 1, to nie blokuje reklam ;) Tylko serwer mediainter, po 2, nie bede czekal nieraz jak jakas strona sie wczytuje kilka minut. kropka

 

Zablokowalem na routerze i mam spokoj

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Forum

Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Przyznajac się możesz mieć problemy ;p

Dzisiaj w zasadzie kazda przegladarka posiada jakas forme ad-blockera.. dlaczego uzytkownicy maja z tego nie korzystac ? Czyzby ktos wiedzial lepiej co moge lub czego nie moge robic na swoim kompie ? :-| Tymbardziej, ze nie lamie to (jeszcze :?) polskiego prawa.

Prawde mowiac wspolczuje reklamodawcom, bo wszelkie ad-blockery "troche" psuja im plany i pewnie przez to jakos inaczej musza liczyc ilosc wyswietlanych reklam.. ale coz .. taki swiat.. dopoki reklam bylo malo to nikt nie narzekal i nie uzywal takich narzedzi (albo ich nie bylo, albo nie byly tak spopularyzowane). Teraz ich ponioslo i praktycznie na kazdej stronie wyskakuja jakies debilne flashowe popupy.. sami sobie zgotowali taki los.

Zaluje tylko, ze nie ma Ad-blockera w niektorych TV... Nie mam nic do reklam... lubie je czasem nawet ogladac, ale litosci.. wszystko musi byc z umiarem, a nie tak jak w Polsacie :P

 

A zeby nie bylo calkiem nie na temat to ja sie wylamie i powiem, ze nie doswiadczam takich lagow na tweaku (ale na niektorych stronach sie zdarza).

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem poirytowanie zaistniałym problemem. Niestety nie jestem administratorem firmy która jest naszym brokerem reklamowym, ale mam możliwość zgłoszenia im problemu.

W związku z tym bardzo prosiłbym o podawanie mi najlepiej na maila (marco malpa tweak pl) konkretów, żebym mógł ochrzanić kogoś w tej firmie.

 

Co potrzebuje?

Dokladną godzine kiedy były opóźnienia

Przeglądarka z jakiej korzystacie

Wasz adres IP

 

Dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie mam nic do reklam... lubie je czasem nawet ogladac, ale litosci.. wszystko musi byc z umiarem, a nie tak jak w Polsacie :P(...)

A ja mam :razz: , a niestety właśnie ostatnio forum przypomina Polsat lub TVN. "Serwis utrzymuje się z reklam..." no i dobrze ale to co się teraz dzieje to już duża przesada - na każdej otwartej stronie popup. Już kiedyś zresztą o tym pisałem ale oczywiście administracja ma gdzieś użytkowników bo liczy się mamona :/

Z TV już prawię zrezygnowałem, z tweaka widzę też trzeba będzie... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam :razz: , a niestety właśnie ostatnio forum przypomina Polsat lub TVN. "Serwis utrzymuje się z reklam..." no i dobrze ale to co się teraz dzieje to już duża przesada - na każdej otwartej stronie popup. Już kiedyś zresztą o tym pisałem ale oczywiście administracja ma gdzieś użytkowników bo liczy się mamona :/

Z TV już prawię zrezygnowałem, z tweaka widzę też trzeba będzie... szkoda.

Mam wrażenie, że Twój problem wynika z faktu, że mylą Ci się serwisy. Ani my ani broker reklamowy nie emitujemy reklam typu pop-up ani pop-under. Ostatnia wyemitowana tego typu reklama była pare miesięcy temu i miała charakter pilotażowy w formie videostitiala który też automatycznie znikał więc nie był to pop-up w sensie stricte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Twój problem wynika z faktu, że mylą Ci się serwisy. Ani my ani broker reklamowy nie emitujemy reklam typu pop-up ani pop-under. (...)

A później....

To bardziej kwestia tego że już wszystkie zobaczyliście a prawie każda ma zdefiniowane, że nie pojawia się jednej osobie więcej niż x razy

W takim razie ocb? :blink: :mur: są czy nie? (wg. mnie są bo codziennie widzę ten badziew, zresztą inni zamieścili już screeny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później....

 

W takim razie ocb? :blink: :mur: są czy nie? (wg. mnie są bo codziennie widzę ten badziew, zresztą inni zamieścili już screeny).

Gdzie, przepraszam widzisz na jakimkolwiek screen shocie popupy czy popundery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crazy_Ivan to nie są pop-up'y, tylko jakieś flashowe [ciach!]o. Rekalmy te są odpowiedzią na blokowanie reklam typu pop-up. Jeśli koniecznie chcesz się ich pozbyć możesz wyłączyć flasha:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 7 Gru 2005, 18:08' post='1799912']

Ah, wszędzie ta komarcja....

 

Rozumiem że reklamy to czyte $$$ ale ludzie... z umiarem... prosze <_<

Dobrze to z twoją wypowiedzią wychodzimy z założenia, że zarabiamy kokosy, prawda, o której już pisaliśmy tyle razy, że myslałem o napisaniu artykułu poświeconemu zarabianiu w Tweaku.

 

Prawda, czysta prawda:

+ Serwer

+ Łącze

+ Opłata za domene

+ Nowe wdrożenia i wygląd

= Pieniądze z reklamy (których i tak ledwo starcza).

 

A gdzie kasa na:

- Rozbudowanie serwera

- Opłaty licencyjne

- Większe łącze

- Syboliczne zadośćuczynienie dla newsmanów, recenzentów, moderatorów, administratorów.

= Brak kasy!

 

Rozumiecie już w czym rzecz i dlaczego jak słysze, że zarabiamy kokosy to normalnie mnie skręca ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

' date=' 7 Gru 2005, 18:08' post='1799912']

Rozumiem że reklamy to czyste $$$ ale ludzie... z umiarem... prosze <_<

Czy tu jest napisane że ZARABIACIE KOKOSY :blink:

Ja napisałem że reklamy są dla Was śródłem dochodu i tyle B)

Doskonale zdaje sobie sprawe z tego że nie da się z tego wyżyć...poniekąd też w tym siedze (albo siedziałem ale to inna bajka <_<)

 

Z tym umiarem to mam wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma tylko, że zacytowałem twoją wypowiedź i odnosiłem się jeszcze do wcześniejszych innych wypowiedzi.

 

Tak jak mówiłem, robimy to z czystej chęci i zainteresowania.

Reklamy będą ogarnięte do stopnia nie przeszkadzającemu użytkownikowi ale na to trzeba troszke czasu i rozwiązania kilku spraw prawnych i ugodowych z właścicielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardziej kwestia tego że już wszystkie zobaczyliście a prawie każda ma zdefiniowane, że nie pojawia się jednej osobie więcej niż x razy

to w takim razie ile razy musi sie pojawic?? 10.000?? :blink: :blink: bo mi sie juz chyba ze 100 razy pojawila reklama era blue connect

 

macie racje inni..troszke przesada jest na tweaku..rozumiem bannery itp. ale np to okienko ery co sie teraz pojawia (nawet gdy chce odpowiedziec na posta!!) jest okropne..no ile mozna (zablokowac tej reklamy poprzez IE tez nie moge..dziwne :?)

 

jak tak dalej pojdzie to z "nieciepliwoscia" czekam na poltergeisty :?wiadomo ze musicie jakas kase miec z reklam ale nie za wszelka cene..bo uzytkownicy sie od Was odwrocą i co bedzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto umiescil na tweaku ten notorycznie wyskakujacy banner Ery to chyba ma nierowno pod sufitem.

Forum sie kuzwa czytac nie da bo za kazdym otwarciem/odswiezeniem strony wyskakuje to gowno. Dziekuje ale i tak nigdy nie skorzystam z uslug chorej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedze teraz na macu, z którego nikt wczesniej nie wchodził na forum, i jak wszedłem na forum to juź chyba widziałem wszystkie mozliwe reklamy(niektóre po kilka razy). Wiekszosc to te *&(%$%^$ wyskakujące flashe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...