Skocz do zawartości
Aquarium

Bannery, Reklamy Itp Badziew

Rekomendowane odpowiedzi

To jest rozmowa o reklamach i ich skutkach, tylko tak jak wspominałem już kilka razy, bez nich Tweak upadnie w miesiąc bądź dwa.

Utrzymanie serwera, łaczą itp. jest tak drogie, że albo reklamy albo płatny dostęp do portalu i forum. Na opłaty się nie zgadzamy więc tylko pozostają reklamy.

 

W nowym roku będziemy się starać zmienić ich trochę treść i przede wszystkim, aby były mniej inwazyjne w samo forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie mam zastrzezen co do reklam na tweaku - chyba kazdy zdaje sobie sprawe ze bez tego portal sobie nie poradzi. niestety czasem moja irytacja siega zenitu gdy podczas czytania forum wcinaja sie natarczywe popupy...niedaloby sie tego jakims banerem zalatwic...? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ie blokuje tylko popupy których na tweak'u nie było, nie ma i nie będzie

Reklamy są rozliczane w różny sposób, ale można zaobserwować tendencje do zwiększania się znaczenia modeli CPA (per action - np rejestracja na allegro) i CPC (per click) w stosunku do CPM (za 1000 wyświetleń)

Cytat z wypowiedzi marco dokładnie mówi co jest a czego nie ma z technik reklamy.

Prosiłbym o czytanie co wcześniej było napisane bo będę się bardzo gniewał.

 

Chomik i R.i.P. tyczy się to was przede wszystkim.

 

Chyba będzie trzeba zamknąć temat bo już nie czytacie co było wcześniej poruszane i większość waszych wypowiedzi można tylko podciągnąć pod OT.

 

Prosiłbym o rozwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wyskoczylo mi takie oto cos i nie dalo sie nawet zamknac wredoctwo :/ po F5 dalej bylo.

Tez to zauważyłem ostatnio. Jest to delikatnie mówiąc wnerwiające............ Ja wiem ze tweak utrzymuje sie z relam i niech sobie bannerki beda nawet dwa czy trzy ale reklamy zaslaniajace czesc tresci strony uwazam za chamskie Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w morde naprawde moge tylko przeprosić że jakiś imbecyl w agencji puścił coś czego nie można zamknąć. Będe starał się z nimi skontaktować i wymusić jakąś zmiane bo taka forma reklam jest niedopuszczalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widze takich coraz wiecej na stronach. Widocznie wersja z "X" juz niektórym nie wystarcza.

Z innych ciekawych ostatnio trafiłem na takiego co uciekał po najechaniu na "X"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się z tym okienkiem Millera to wyłazi coś zrobić, zasłania poł strony, nie da sie zamknac bo otwiera się stronka z reklamy i otwiera sie co nowo otworzony temat :[

Od paru dni po tym jak zostali lekko zbluzgani dodali X w prawym górnym rogu. I przynajmniej u mnie działa (różne przeglądarki Geckon'owe) pod IE ponoć też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z innej beczki.

Właśnie jakieś 3 minuty temu stałem się ofiarą jednej z reklam (ale dotyczy to chyba każdej, więc nie będę pisał której).

Może ten problem był zgłaszany, mnie o tym nic nie wiadomo.

Mianowicie:

jest sobie pasek z reklamą poniżej paska "zalogowany jako, bla bla bla" a powyżej pierwszego postu/tematu.

No i mam taki problem, że (przynajmniej w darkness @ opera) flash wyskakuje nad ewentualnym polem z notyfikacją o nowej pm-ce.

Jest to o tyle upierdliwe, że nie daje zobaczyć od kogo jest pm, nie daje możliwości przeczytania kawałka wyświetlanego początku, no i w końcu nie daje możliwości kliknięcia na link bezpośredni do pm-ki (trzeba wchodzić w panel wiadomości z górnego paska).

 

Pytanie: czy da się chociażby zmienić pozycję tego pola (nie reklamy) trochę niżej? Ot, tak w okolice góry głównej tabelki?

Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że jak mi się pojawia PM-ka, to jej większa część jest schowana pod tym polem reklamy.

 

.:.:Edit:.:. (a właściwie double post z przeniesieniem treści ze starego do nowego ;)

 

Dołączona grafika

 

Hmm... tak ma być, czy coś się popsuło? Imo raz wystarczy ;)

Jeżeli to już było, to sorry, ale musiał temat moim oczom umknąć, bo parę dni mnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reklam. Jest ich dużo i coraz więcej jak słysze dzwiek lub muzyke to mam po prostu dość! Rozumiem odziaływanie na wzrok, lecz na słuch, może zaniedługo na dotyk!

 

Jest taka oglądalność tweaka, że jeśli zwiększycie cene a zmieniejszycie ilość będzie to fer wobec wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...