Skocz do zawartości
Aquarium

Bannery, Reklamy Itp Badziew

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze jeszcze raz dla wszystkich którzy mają problem ze zrozumieniem moich wypowiedzi, albo im się nie chce.

 

1) Nie wstawiam reklam osobiście. Nie mam jakiegokolwiek wpływu na ich formę. Nie mam możliwości blokowania danego typu reklam, blokowania konkretnej reklamy, ani wyboru ile razy jest wyświetlana dla UniqueUser

2) Jak przejrzałem statystyki z ostatnich paru miesięcy to praktycznie NIKT nie chce zwykłych banerów. Przy cenniku jaki proponuje broker reklamowy to w sumie się nie dziwie

3) Wszystkie reklamy są serwowane z serwera brokera reklamowego, przez niego sprzedawane i dobierane i tylko oni mają wpływ na ich zawartość.

4) Jakkolwiek by mnie to też nie denerwowało to niestety jest to układ wszystko albo nic. W przypadku gdy nic = tweak jest zamknięty w ciągu 2 tygodni ;)

5) Większość reklam nie działa w innych przeglądarkach niż IE. Bardzo wg. mnie "zabawne" biorąc pod uwage, że na tweak'u udział IE niedługo spadnie poniżej 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

hmmm, jezeli tyle reklam wyskakuje w FF na macu, to ciekawie to musi wyglądac w IE.

Jest tragicznie...

Dziś weszłem na forum w szkole (IE) i się przeżegnałem! Tak jak ERY nie lubiłem tak teraz NIENAWIDZE !!!!!!!

 

EDIT//

W domu żywam FF i jest o niebo lepiej ;)

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

dobijaja mnie te okienka ktore wyskakuja przy kazdym nowo otwartym poscie... na IE i FF jest to samo

pochlastac sie mozna nawet ad watch tego nie chce blokowac

 

ERA, HEYA, ORANGE I RESZTA SUX

 

a moze by to tak firewallem poblokowac skoro wszystkie te reklamy z 1 miejsca ida?!

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam FF i wyskakiwały mi różne reklamy, jedna była taka uparta że pomimo klikania nie chciała sie zamknąć-chyba o allegro, teraz przez kilka dni nie ma nic, i oby nie było takich wyskakujących reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, jezeli tyle reklam wyskakuje w FF na macu, to ciekawie to musi wyglądac w IE.

pod safari na mac os 10.3 nie widzialem zadnych reklam. chyba trzeba sie bedzie przesiadac na coraz bardziej egzotyczne przegladarki.

 

z uczelni juz nie wchodze na tweaka, bo to nie ma sensu. jak jeszcze mialem zajecia na sunach to pod solarisowa mozilla tez byl luzik z reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia przeglądarki, tylko flasha.

Takie reklamy, to nie popupy i żadna przeglądarka 'sandardowo' tego nie blokuje.

Już to wcześniej napisałem, jednak do niektórych nie dociera, że to nie są żadne pop-up'y.

Tyle osób nażeka. Ale jakby nie było Tweak'a to jeszcze gorzej? Więc niewiem czemu tak trudno przyjąć wersje z kilkoma reklamami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na forum z komputera, z którego nikt wczesniej nie wchodził na forum to zobaczysz ile to jest te 'kilka' reklam. Na szczęcie po przejrzeniu połowy forum, kilkukrotnym oglądaniu tych samych flashy przestają się wyswietlać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ile to jest, bo zdaża mi się otwierać forum na IE raz na tydzień na innym kompie. Nic przyjemnego, ale z tym sie żyje. Poza tym większość korzysta ze swojego komputera i nie ma już tylu reklam.

Też jestem przeciwny reklamom. Jednak jeśli pieniądze z nich rzeczywiście nie idą dla Liska, tylko na usprawnienie działania serwisu, to zmienia postać rzeczy. Lepiej tak, niż wogóle bez tweaka;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech se będę relkamy, nie mam nic przeciwko, ale kurde, nie wyrabiam jak mi heyah wykakuje na caly ekran i zwieszka kompa(ostatnio czesto pracuje na jakims PII)i po prostu nie wyrabiam z tym;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wszedłem w szkole, skąd nikt nie wchodzi na Tweaka. reklam wcale nie ma tak dużo, da się przeżyć. Proponuję skonczyc juz te bezsensowną dyskusję. Marco wypowiedział sie, jak widzicie to nie od niego zależy co nam wyświetlają..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Specjalnie wszedłem w szkole, skąd nikt nie wchodzi na Tweaka. reklam wcale nie ma tak dużo, da się przeżyć. Proponuję skonczyc juz te bezsensowną dyskusję. Marco wypowiedział sie, jak widzicie to nie od niego zależy co nam wyświetlają..

Zgadam się z tobą fipa w 100%. Jak sami widzicie najlepiej jest używać FF lub Opery ;)

 

Przynajmniej Tweak.pl pokazał kolejną przykrą wadę IE: wszystkie reklamy Flash'owe są kierowane głównie pod odbiorców IE. Tak więc morał jest prosty: Tweak bez reklam to Tweak w FF B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='20 Gru 2005, 14:40' post='1826296']

Tweak bez reklam to Tweak w FF B)

Regulamin :

Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie').

;) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

[...Tweak bez reklam to Tweak w FF...]

;) :razz:

Przecież nikt tego nie robi specjalnie ;) Tak jest stworzona ta boska przegladaka że te śmie.... reklamy się nie pokazują. Ja nic nie zmieniałem B) (Jak i pewnie reszta uzytkowników :P) Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

czy ja dobrze widze ie z najnowszymi latkami blokuje reklamy? :blink: bo jak wchodze na ff to reklamy sa... i musze dawac ad munchera:> co za roznica czy ktos to blokuje czy nie nawet jak ktos tego nei robi to i tak watpie zeby w to klikal;) a placa chyba za to ze reklamy sa wyswietlane a nie od klikniec...?

Edytowane przez Overclocked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze widze ie z najnowszymi latkami blokuje reklamy? :blink: bo jak wchodze na ff to reklamy sa... i musze dawac ad munchera:> co za roznica czy ktos to blokuje czy nie nawet jak ktos tego nei robi to i tak watpie zeby w to klikal;) a placa chyba za to ze reklamy sa wyswietlane a nie od klikniec...?

Ie blokuje tylko popupy których na tweak'u nie było, nie ma i nie będzie

Reklamy są rozliczane w różny sposób, ale można zaobserwować tendencje do zwiększania się znaczenia modeli CPA (per action - np rejestracja na allegro) i CPC (per click) w stosunku do CPM (za 1000 wyświetleń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ostatnio jest taka wkurzająca reklama heyah, chce kliknąć w temat i nic, musze jechać na góre strony i klikać na krzyżyk zamykający reklame. Używam firefoxa bez żadnych blokerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam wam dobrą rade na święta, polecam przeczytać regulamin, który jest na tym forum. > R E G U L A M I N <

 

Jeden z punktów brzmi następująco:

Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie, a także ułatwianie tego procederu innym (na przykład przez pisanie postów typu 'jak zablokować reklamy w serwisie'). Serwis utrzymuje się tylko i wyłącznie z reklam, więc prosimy o wyrozumiałość.

Polecam zastosować się do tego postanowienia, bo wreście zasiąde na krześle i przez święta wydziele kilka blokad na pisanie postów za nie stosowanie się do regulaminu. Wszystko chcielbyście za darmo! Opanujcie się trochę bo już zaczyna przekraczać to granice dobrego smaku i żartu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...