Skocz do zawartości
sebi0104

Fsb Spread Spectrum

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krotkie pytanko nie znam sie za bardzo na biosie ale mam pytaknko czy te opcje co w temacie warto miec wlaczona???Czy tez nie???Czy jak bedzie wylaczona bedzie cos nie tak moze sie plyta lub cos inego sypnac????I do czego to jest potrzebne z gory dziekuje i pozdrawiam:)Naprawde wazne to dla mnie prosze o pomoc kogos kto sie na tym zna:(

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja ta poprzez modulowanie częstotliwości fsb ogranicza zakłucenia elektromagnetyczne powodowane przez komputer. Włączenie tej opcji może spowodować niestabilną pracę komputera więc lepiej zostawić ją wyłączoną (disabled) no chyba że komp np. zakłuca twoją ulubioną stację radiową lub rozrusznik serca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak mam to ustawic????Serwis ustawim mi to na 0,50% i procek automatycznie jest widziany jako 1,99 a nie 2,0 i co jeszcze fakt gdy jest to wlaczone widze nizsze ale stabilne fsb i calosc bo gdy jest to wylaczone szaleje skacze gora dol jak na kazdej plycie wic co polecacie wylaczyc to czy wlaczyc????narazie sam wylaczylem no i nie wiem:>:(Aha i czy jak bede mial te funkcje jako DISABLE czyli wylaczona moze to spowodowac uszkodzenie sprzetu???

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego:

 

FSB Spread Spectrum – redukuje ładunek elektromagnetyczny powstający na procesorze. Powoduje mały spadek wydajności, czasami jego uaktywnienie pozwala na większe możliwości overclockingu (zalecane ustawienie DISABLED)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...