Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika














Need For Speed Most Wanted F.A.Q™


1. Piszemy tylko o grze.
2. Zero OT. Macie do tego pm.
3. WAREZ = BAN.

Nie obchodzi nas skąd macie grę. Także wszelkie głupoty w stylu ile Wam zostało % możecie zachować dla siebie.

// by Crosis



DEMO

Linki :

GamerShell 16 serverów
3DGamers
Gamespot
Fileshack


Screeny:


Link 1
Link 2

Rekordy: (demo)

Viper - 317 km/h
Cayman - 362 km/h

Rekord


FULL


Wymagania minimalne:

Procesor: Pentium III 1GHz
Pamięć RAM: 128 MB (WIN 9x) 256 (WIN XP)
Karta Graficzna: 32 MB
CD-ROM: 24x
DirectX: 9.0c
WINDOWS: 9x, 2000, ME, XP
Miejsce na dysku: 2 GB


Wymagania zalecane:

Procesor: 2,0GHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta Graficzna: 128 MB zgodna z DirectX
CD-ROM: 52x
DirectX: 9.0c
WINDOWS: XP
Miejsce na dysku: 2 GB


Lista pojazdów:

Aston Martin DB9
Audi A3 3.2 quattro
Audi A4 3.2 FSI quattro
Audi TT 3.2 quattro
BMW M3 GTR
Cadillac CTS
Cobalt SS
Corvette C6
Corvette C6.R
Dodge Viper SRT10
Fiat Punto
Ford GT
Ford Mustang GT
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murciélago
Lexus IS300
Lotus Elise
Mazda RX-7
Mazda RX-8
Mercedes-Benz CLK 500
Mercedes-Benz SL 500
Mercedes-Benz SLR McLaren
Mitsubishi Eclipse
Mitsubishi Lancer EVOLUTION VIII
Pontiac GTO
Porsche 911 Carrera S
Porsche 911 GT2
Porsche 911 Turbo S
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S
Renault Clio V6
SL65 AMG
Subaru Impreza WRX STi
Toyota Supra
VW Golf GTI
Vauxhall Monaro VXR




Lista utworów (soundtrack):


1. Bullet For My Valentine - Hand Of Blood
2. Avenged Sevenfold - Blinded In Chains
3. Celldweller feat. Styles Of Beyond - Shapeshifter
4. Dieselboy + Kaos - Barrier Break
5. Celldweller - One Good Reason
6. Disturbed - Decadence
7. DJ Spooky And Dave Lombardo - B-Side Wins Again feat. Chuck D
8. Jamiroquai - Feels Just Like It Should (Timo Maas Remix)
9. Evol Intent, Mayhem & Thinktank - Broken Sword
10. Hush - Fired Up
11. Hyper - We Control
12. Ils - Feed The Addiction
13. Juvenile - Sets Go Up
14. Lupe Fiasco - Tilted
15. Static-X - Skinnyman
16. Mastodon - Blood And Thunder
17. Rock - I Am Rock
18. Stratus - You Must Follow (Evol Intent VIP)
19. Styles Of Beyond - Nine Thou (Superstars Remix)
20. The Perceptionists - Let's Move
21. Suni Clay - In A Hood Near You
22. T.I. Presents The P$C - Do Ya Thang
23. The Prodigy - You'll Be Under My Wheels
24. The Roots And BT - Tao Of The Machine (Scott Humphrey's Remix)



Mapa

Dołączona grafika











PATCH 1.3 - dzięki niemu zaktualizujemy naszą gre do wersji 1.3.

Przydatne Pliki - link do strony na której znajdziemy wiele przydatnych plików do MW między innymi :

-program pozwalający wypakowywać pliki video z gry
-program do zmiany ustawień grafiki na jakie nie pozwala nam gra :D
-program do wypakowania muzyki z gry do plików mp3
-save do gry
-2 trainery


Rekordy:

Top Speed : Mogiel - 454 km/h

Najkrótszy pościg : Niemiec - 0,00 - Udało mu się uciec policji jeszcze przed zakończeniem pościgu i dzięki temu osiągnął taki wynik.



Gdzie kupić ?

Timsoft.pl
Maxgame





F.A.Q

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spolszczenie - czyli wszystko gotowe...

Pod TYM LINKIEM znajduje się archiwum RAR w którym jest instrukcja instalacji spolszczenia + potrzebne do tego pliki.

Dodam ,że po instalacji tego spolszczenia nie trzeba zmieniać nazw plików z przerywnikami filmowymi tak jak przy edycji rejestru i zmiany języka.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak sprawdzić ilość FPS w grze ?

Programem Fraps
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak przejść do zaawansowanych opcji grafiki ?

Gdy jesteśmy w podstawowych opcjach należy nacisnąć "2"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak zmienić mph na kmh ?

W ustawieniach gry ta opcja jest ustawiona na Imperial. Należy zmienić na Metric.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czym różni się zwykła wersja od Black Edition ?

*bonusowe, niesamowite wozy: 67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR
*dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.
*bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge
*3 specjalne wyścigi
*dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów
*bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie mam przerywników filmowych - co zrobić ?

Zaraz podam lekarstwo na tą przypadłość, a mianowicie:

1) Należy wejść do katalogu głównego z grą, następnie do folderu "MOVIES".
2) Należy zmienić nazwy wszystkich plików np. oryginalnie "english_ntsc.vp6" należy zamienić na polish_pal.vp6.

Zasada jest taka że tam gdzie pisze w nazwie pliku "english" należy zmienić na "polish" a tam gdzie jest format wyświetlanego obrazu należy wpisać "pal" (format europejski) czyli "ntsc" zamieniamy na "pal".
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak wyłączyć efekt rozmycia (blur) w grze ?

Wchodzimy w rejestr i szukamy gałezi "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted", przy "g_MotionBlurEnable" ustawiamy wartość "0".
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gdzie znajdują się save'y ?

C:\Documents and Settings\Użytkownik\Moje dokumenty\NFS Most Wanted
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co zrobic gdy pad wibruje przy skrecaniu ?

W panelu sterowania, w kontrolerach gier zmniejszamy sile wibracji na ok 1/3 (w kazdym modelu moze byc inaczej) i juz wibracje czujemy tylko przy zderzeniach i jezdzie po poboczu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co zrobić gdy co jakiś czas w grze pojawiają się freez'y(spadki fps) ?

Należy na pulpicie PPM(prawy przycisk myszy)właściwości->ustawienia->zaawansowane->rozwiązywanie problemów i tan zmniejszyć przyśpieszanie sprzętowe o jeden poziom.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jak poprawnie ustawić pedał gazu jako gaz i pedału hamulec jako hamulec ?

Wejść w Panel sterowana->kontrolery gier->właściwości (kierownicy) i z tymi dwoma otwartymi okienkami w tle uruchomić grę. Powinno się dać wtedy normalnie ustawić gaz i hamulec. Później oczywiście gra się już normalnie, bez otwierania kontrolerów gier.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FAQ by kev

Kilka uwag ,które pomogły w tworzeniu F.A.Q : greg505,IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz jest to oficjalny temat o tej grze. Poprzedni został zamknięty z powodu niewyobrażalnego offtopicu i olewania regulaminu.

 

Jednocześnie informuję, że jakikolwiek warez, OT, czy naruszanie regulaminu w inny sposób będzie karane zgodnie z systemem ostrzeżeń.

 

Nie obchodzi mnie skąd macie tą grę, dyskutujcie o samej grze, a nie o tym skąd ją zdobyć, w jaki sposób itp. To na prawdę nikogo nie interesuje.

Pomyślcie o pozostałych użytkownikach. Oni chyba nie chcą czytać postów nie na temat, ani nie chcą, aby topic został ponownie zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie.Nie wiem czy wiecie,ale ja mam wersje PL :) A skad ??

Uruchomilem regedit HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/NEED FOR SPEED MOST WANTED, kliknalem sobie normalnie na tym i zmienilem Language english_uk na polish i Locale na pl i mam wersje PL.Podobnie bylo z RBR - a gra (NfS9 offcourse) syyyyyyyyyyyyyci :) Ide spac a jutro wypowiem sie o grze co i jak bo jestem zmeczony. Pozdrawiam

Edit - gra ma tylko 1 wade: Te utwory s a chyba najgorsze z mozliwych.Jak narazie nie znalazlem utworu,ktory by wpadl mi w ucho, podczas gdy w takim undergroundzie 1 i 2 mam ich z 6 a w 2SE chyba wszystkie.Mozliwe, ze to dlatego,ze jest pozna godzina i nie wypada mi ustawic odpwiedniej liczby watow,ale poki co - na ten moment utworki mi sie nie podobaja.Cala reszta - wyyypas i dlatego na szybkiego z tego co widzialem oceniam gre narazie na 9+/10. Dobranoc :D

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już w pełną wersję od jakichś 7 godzin i jestem zawiedziony... Z pierwszych informacji wynikało że będzie to powrót do starego NFS ale po drodze chyba ktoś doszedł do wniosku: po co utrudniac sobie życie zróbmy znowu to samo i zbijmy na tym niezłą kasę no i tym sposobem mamy kolejną konsolową odsłonę "underground 3" No ale tak czy siak nie można jej odmówić grywalności. Na plus napewno są bardzo ładne modele aut i ładne cutscenki a największym minusem jest archaiczna grafa otoczenia.

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok krotka relacja :

Sprzet testowy (w pracy ;( )

 

A3000+

1GB ram DDR400

Grafa NV 6600 gigabyte

nic nie krecone

 

najpierw screeny :

 

Menu gry :

Dołączona grafika

 

nowe tryby gry

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

nowe auta (nie wszystkie, zrobilem screeny wybranych modeli)

 

Punciak :P

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

jest monaro - jeden z lepszych aut do driftu na swiecie ;)

Dołączona grafika

 

no i to chyba bedzie moj ulubieniec z NFSMW : SLR

Dołączona grafika

 

 

Jest tryb draag :) (czyli pseudo 1/4 mili)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

I screen z przerywnika filmowego - nowa laseczka

 

Dołączona grafika

 

 

 

To tyle co zrobilem narazie (wiecie w pracy jestem ;) )

 

 

Wrazenia :

 

Jezeli chodzi o plynnos grania to gralem w 800x600 detale ustawione na 3 kreski w prawo (a maksymalnie sa 4) czyli mozna powiedziec na 75% i na tym sprzecie co podalem wyzej i gralo sie plynnie

 

Pogralem troche w trybie drag (1/4) i jest bardzo podobnie jak w underground2, dalej wystarczy kliknac raz klawisz skretu zeby zmienic pas ruchu, dalej mozna spalic silnik krecac go za bardzo itp.itd

 

Pogralem tez w trybie radar catch - scigasz sie i poprostu musisz miec jak najwieksze predkosci gdy przejezdza sie przez fotoradary

 

jeste jeszcze pare innych trybow generalnie wszystkie z undergrounda + nowe, chociaz nie widzialem driftu ale jest duzo ukrytych wiec pewnie jest tez.

 

No i jest oczywiscie tryb kariery :)

To na tyle nie moglem wiecej pograc - ludzie sie kreca w pokoju, a ja mam pracowac hehe ;)

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna dodac do faq sposob na problem z instalacja - blad o tym, ze nie ma dx9.0c, miomo ze jest:

ja przegralem do \windows\system32 pliki (dsetup32.dll i DSETUP.dll oraz to co jes w spakowanym pliku dxupdate.cab) z katalogu \DirectX\ z nosnika z gra - ja tak zrobilem, mozliwe ze nie jest potrzebne przegrywanie ktoregos z tych plikow.

 

Co do jezyka PL - ustawiajac to w rejestrze rezygnyjemy z wstawek filmowych w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Most Wanted Black Edition

 

Więcej samochodów, więcej wyścigów i jeszcze więcej emocji!

 

Need for Speed: Most Wanted Black Edition to niepowtarzalny klimat nielegalnych wyścigów, możliwość zaawansowanego tuningu pojazdów, a także niesamowicie emocjonujące sceny policyjnych pościgów. To niepowtarzalna szansa na zdobycie tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego! Poczuj dreszcz emocji podczas pościgów w dynamicznym, otwartym świecie gry. Zmierz się jeden-na-jeden z kierowcami, którzy tuningują swoje maszyny po to, by móc konkurować z pojazdami wszelkiej maści...

 

Ta limitowana edycja, upamiętniająca dziesiątą rocznicę powstania serii Need for Spped, oferuje dostęp do jeszcze większej liczby pojazdów i wyścigów, a także, gwarantuje udział w zdecydowanie bardziej emocjonujących pościgach policyjnych, prowadzących na sam szczyt listy najbardziej poszukiwanych. Wyjedź na ulice jedną z ośmiu specjalnie stuningowanych maszyn lub przetestuj możliwości dwóch wyjątkowych samochodów dostępnych wyłącznie w wersji Black Edition. A gdy już stwierdzisz, że czas na chwilę przerwy, zapoznaj się z jedyną w swoim rodzaju płytką Black Edition DVD.

 

Zawartość Need for Speed Most Wanted Black Edition jest niepowtarzalna - dzięki tej wspaniałej edycji zajrzysz pod maskę Need for Speed Most Wanted.

 

Główne cechy

2 wyjątkowe pojazdy:

Siądź za kierownicą Camaro w wersji z 1967 roku, jedynego klasycznego samochodu produkcji amerykańskiej w grze Need for Speed Most Wanted. A dla odmiany, poczuj moc specjalnej wersji BMW M3 GTR. Wystarczy wyjąć grę z pudełka i rozpocząć rywalizację w trybie Quick Race lub w ramach rozgrywki sieciowej.

 

8 samochodów na zamówienie:

Osiem specjalnie stuningowanych maszyn z ręcznie dobieranymi karoseriami, spojlerami, felgami, elementami dachowymi i innymi dodatkami; odblokowanymi i dostępnymi w trybie Quick Race oraz podczas rozgrywki w sieci. Oferowane są następujące modele: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL65 AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S oraz Corvette C6.R.

 

Niepowtarzalny tryb Pursuit Challenge:

Opanuj do perfekcji umiejętność uciekania stróżom prawa w trybie Pursuit Challenge. Potężna dawka adrenaliny gwarantowana! Zmierzysz się bowiem z zastępami policjantów stosujących agresywne taktyki w swoich samochodach terenowych.

 

3 wyjątkowe wyścigi:

Rozgrzej ulice do czerwoności rywalizując w trzech wyścigach przygotowanych specjalnie z myślą o wersji Black Edition. Nie trzeba ich odblokowywać, są dostępne od razu po rozpoczęciu rozgrywki.

 

Ekskluzywna grafika na pojazdach:

Nadaj swojemu pojazdowi indywidualnego charakteru szybciej niż ktokolwiek inny. Black Edition oferuje odblokowane naklejki i okleiny tuningowe, a także inne projekty graficzne przygotowane specjalnie z myślą o tej wersji gry.

 

Dodatkowa płyta DVD:

Zajrzyj pod maskę Need for Speed Most Wanted. Zobacz imponującą wystawę pojazdów, galerię grafiki oraz niesamowite filmy Need for Speed Most Wanted. Dostępny jest m.in. zakulisowy reportaż o tworzeniu olśniewających animacji z udziałem przepięknej Josie Maran. Niezbędna płyta dla wszystkich fanów, liczącego już dziesięć lat, cyklu Need for Speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach po przełączeniu z klawirów na kierownicę po prawej stronie pojawia mi się "Rumble: On" (i obok w kwadraciku cyfra 4). Mógłby mi ktoś powiedzieć do czego ta opcja służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to jest to inaczej rozwiazane niz w underground

 

Nie ma juz sklepow do ktorych trzeba jezdzic zeby cos kupic, tuning wybiera sie w menu :

jest podzielony na tuning zewnetrzny (optyczny) i mechaniczny (osiagi)

i one sa podzielone na podkategorie optyczny - spojlery, przednie maski, felgi, itp.itd

mechaniczny - tuning silnika, zawieszenia, hamulce, turbiny itp. itd

Wiec nie ma juz koniecznosci jezdzenia po miescie i szukania sklepow.

Czesci zdobywa sie poprzez wygrywanie z kolejnymi przeciwnikami z black listy, tzn np. jak chcesz miec felgi BBS model xxx to musisz wygrac z jakims tam Johnem z 8 miejsca z black listy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Szkoda, że nie będzie już sklepów. Czy w tej grze istnieje coś takiego jak noc? W Underach latało się tylko w nocy a jak jest w Most Wanted?

narazie gralem w dzien, ale sa zmienne warunki pogodowe zreszta w demie juz byly, pojawiaja sie takie chmury jak by katrina sie zblizala ;) i robi sie ciemno, ale co do typowej nocy to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze samochody zachowuja sie jak czolgi :(

 

turzol NFS Porsche czulo sie jak samochod sie zachowuje, byly odczuwalne zniszczenia. To co jest w MW, to jezdzenie czołgami i taranami. Kolejna lukrowana gra, ktora nudzi sie po kilku dniach grania.

brak widoku zza kierownicy to kolejny minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio podoba mi sie pomysl tunningowania fur po 250 tyś $.Powiedzcie czy tunning konieczny jest do "przechodzenia" gry. Druga rzecz:Grajac na Padzie przy skrecaniu na gałce analogowej Pad wibruje-rozumie ze przy zdezeniu czy wjazdzie na nierowny teren ale przy skretach??ma ktos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze samochody zachowuja sie jak czolgi :(

 

turzol NFS Porsche czulo sie jak samochod sie zachowuje, byly odczuwalne zniszczenia. To co jest w MW, to jezdzenie czołgami i taranami. Kolejna lukrowana gra, ktora nudzi sie po kilku dniach grania.

brak widoku zza kierownicy to kolejny minus.

Zgadzam się w zupełności całkowicie mi to nie pasuje, jednak porszaki ciągle rządzą.

 

Tu chcoiaż policyjne wozy się trochę niszczą a czemu my nie możemy się uszkodzić tawet uderzając w tira nie odczuwa się nic nasz wóz jest mocniejszy od tira nwaet to jest nienormalne niech coś zrobią i połączą te 2 części w jedną spójną dobrą całość jak np w progrmaowaniu zrobili #C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to po co czekac na polska wersje skoro z angielskieiej mozna zrobic sobie polska :> Napiszcie cos o multi, jak dziala, jakie mapy, czy mozna tunignowac fure na multi i co najwazniejsze JAKIE SA TRYBY GRY W MULTI (jest cos ala free ride?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji black edition jest dodatkowy tryb poscigow: mianowicie policja posiada turbodoladowane samochody terenowe (raczej SUV'y ale niech bedzie terenowe), tworcy twierdza ze jest to jeden z trudniejszch trybow gry . No i jedzie sie fajnym autkiem ;) (classic american muscle car )

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mylilem sie w kwesti tuningu, w grze kariery jet poprostu sklep w miescie do ktorego trzeba jechac zeby kupowac czesci, ale jak narazie widze ze jest jeden sklep w ktorym jest wszystko : czesci mechaniczne/optyczne razem, a nie jak U / U2 kazdy sklep od czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo.... gra jest nawet ciekawa, nowe tryby, gliny na drogach..graficzka podciagnieta do gory (nawet auta z trafficu wygladaja o niebo lepiej niz np w nfsu2). jakos tych uszkodzen aut nie widze zbytnio no ale moze narazie oslepiaja mnie cudne krajozbrazy i piekne bryczki ;] bardzo mi sie podoba ze nareszcie jak sie wjedzie w drzewo, przystanek (sic! ;] ) czy inny element na drodze auto sie nie zatrzymuje sztucznie jak to mialo miejsce w poprzednich edycjach. muza nie zaciekawa.. no nic to pierwsze wrazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serię NFS grałem od kiedy wyszedł Porche 2000 i uważam że to najlepsza wyścigówka jaką kiedykolwiek wyszła na rynek światowy. To, czy komuś się podoba czy nie MW nie znaczy że ma prawo go nazywać kiczem. Gram w demo i uważam że to naprawde świetna gra!! Czego więcej chcieć? Zniszczeń samochodów? Gdyby tak było to jedna blokada i już po grze ;) A połączenie Undergrounda z Hot Pursuit było genialnym posunięciem panów z EA. Już nie mogę się doczekać kiedy zasiąde za kółkiem pełnej wersji...

 

PS. BE to fajne posunięcie...ciekawy jestem tej płytki DVD...

 

R.i.P Musisz chyba znaleść parametr language i tam go zmienić na PL

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol rip mi moje slowa z ust wyjal. Wlasnie dobre jest to ze mozna krzaczki kosic, znaki i inne takie (wkoncu nie zatrzymujemy sie na byle czym), i te samochody z ruchu ulicznego rzeczwyiscie wygladaja ok. W u1&2 to byly takie kwadratowe prostokąty, a tutaj sa ladne i nawet sie swieca ;) Kto moze cos o multi napisac... czy sa ciekawe tryby itp... plxororo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia z gry dobre. Oczywiście troszke mnie zaskoczyły wymagania . Myślałem że na moim sprzęcie pogram sobie na all high 1280x1024. Oczywiście gra przez 95% czasu chodzi > 40fps , ale są chwile i takie że spada do 18...

 

Oczywiście jak Jordi wspomniał wcześniej. System kupowania/tuningowania/zapisywanie stanu gry dalej polega na odszukaniu danego domku na mapie.

 

Mapa miasta jest dość duża i przez pierwsze fragmenty gry jest pewnie zamknięta coś jak w GTA ;]

 

---

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem początek fabuły.

 

Jedziemy do miasta. Mamy wyścig + wyciek oleju ;] Holują nas gliny. Zabierają samchód który trafia do naszego głównego przeciwnika - Razora. Tak?

 

A my musimy jeździć "nędznym" - w moim przypadku - Lexusem.

 

Tak? ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkeim calkiem tylo od wyjscia undergrounda wkurza mnie klimat gry... Dleczego az tak mocno go narzucaja? Moze lepiej wydac wersje Need For Speed: Dress Edition. Gra sie fajnie, ale szczerze mowiac mam dosyc tuningu rzygam tymi oszpeconymi furami. Mogla by wyjsc wkoncu zwyczajna normalna wersja nfsa a nie wybajerzone gowno dla dzieciakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw co do rasowania bryk:

 

optyczny moze byc bo ameryknce kazda bryke P.I.M.P.

 

co do rasowania silnikow:

 

SLR McLaren i Porsche Carrera GT >czy mozna to jeszcze poprawic ? lol

 

sa takie zabawki jak bmw m3 czy Toyota Supra ktor mozna sobie modowac do woli

 

gra typowa jak na konsolki

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...