Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ta gra - a mianowicie nie mam zadnych przerywnikow "filmowych" :/ - spotkal sie ktos z tym :>

Masz 'spolszczoną' wersję? To nie będziesz miał przerywników :). Taki oto 'bug', który jednak bardzo mi się podoba :D. Nie lubię przerywników.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micro nie ma filmikow w wersji spolszczeonej porpzez trick w rejestrze :) ogolnie moje pierwsze wrazenie z gry bylo marne :) jak odpalilem demko to na minimalnych detalach mozna spokojnie grac :) jednak jak zaczalem sie bardziej "wczuwac" to sposob prowadzenia autek mi sie nie spobodal.. boj est identyczny jak w nfs:u2.... jednak po dluzszym czasie grania w fulla stwierdzam iz jednak sie wkrecilem i pogrywam w ta gierke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEsli chcecie także miec filmiki wyswietlane masz sposób

 

Muszisz wejsc do glownego katalogu gry a pozniej do folderu MOVIES i zmienic tam WSZYTSKIE pliki z nazwy

english_ntsc.vp6 na polish_pal.vp6 . Przykladowo \\\"attract_movie_english_ntsc.vp6\\\"

na \\\"attract_movie_polish_pal.vp6\\\". Trudno nie bylo do tego dojsc, wystarczy troszke pomyslec, polecam na porzyszlosc.

 

 

Sprawdziłęm i wszystko działa, filmy maja nawet polskie napisy. Czyli z wersji ALIEN można zrobić sobie

PEŁNĄ POLSKĄ WERSJĘ gry należy tylko pozmieniać kilka rzeczy

To nie moja sprawka, wyczytałem na jednym z for :] Ja jeszcze gry nie mam ;[ ;/

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra - a mianowicie nie mam zadnych przerywnikow "filmowych" :/ - spotkal sie ktos z tym :>

Zaraz podam lekarstwo na tą przypadłość, a mianowicie:

 

1) Należy wejść do katalogu głównego z grą, następnie do folderu "MOVIES".

2) Należy zmienić nazwy wszystkich plików np. oryginalnie "english_ntsc.vp6" należy zamienić na polish_pal.vp6.

 

Zasada jest taka że tam gdzie pisze w nazwie pliku "english" należy zmienić na "polish" a tam gdzie jest format wyświetlanego obrazu należy wpisać "pal" (format europejski) czyli "ntsc" zamieniamy na "pal".

 

We wszystkich przypadkach należy postępować zgodnie z tą zasadą.

 

Lepiej niech ktoś to doda to FAQ na pierwszej stronie, będzie mniej bałaganu.

 

EDIT: @b00st3r i freelancer7 uprzedziliście mnie :) Obie metody sprowadzają się do tego samego czyli ten plik wykonywalny PL.bat z linku freelancer'a7 podmienia nazwy plików automatycznie, więc nie trzeba się męczyć w pisaniem ręcznie.

Pozdro 4All

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w demko i muszę się pochwalić że Viperem 320km/h ale nie mam screena :( myślałem że jak ucikeknę policji to będą moje wyniki ale nie było :( raz mi się udało uciec w 29,99s. (odrazu nawrót na most, kolejny nawrót i bingo) czekam aż ta gra pojawi się w sklepach naszych i biegną po nią bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

Napewno bez spadkow @ patrz post p0casa (fakt ma inna rozdzialke ale ma tez troszek inna karte od twojej)

KONIEC CYTATULKA

 

Mozliwe ze sa,ale nie mierzylem ich frapsem.Poprostu nie czuje tych spadkow jak gram.Mozliwe,ze nie dojechalem jeszczew w to miejsce co Poca bo dopiero zagralem pare leveli w karierze.

PS - dzieki komus tam za to lekarstwo na brak filmow :) Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram i gram i gram ;] w tego NFS.

 

I dochodze do wniosku że jeszcze nigdy nie widziałem tak ładnej grafiki w wyścigach na PC.

 

To wszystko jest tak piękna że chwilami chciałbym wyjść z samochodu i popatrzeć się jak słońce zachodzi. Ohhh ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim podziele sie wrazeniami musze sie pochwalic na jakim sprzecie to odpalilem :)

Dokladnie jest to laptop z prockiem Celeron D 2,5 GHz i Radkiem 9000 IGP ze wspoldzielona pamiecia ram (przydzielilem 64 mb). Jak wiadomo takie karty maja bardzo slaba wydajnosc ze wzgledu na to, ze dziela swoja pamiec z pamiecia Ram i brak jest dodatkowego taktowania pamieci Video. Tak wiec karta wydajnsociowo wypada cos w okolicach gf2mx400 albo nawet ciut nizej. Po ustawieniu wszystkich detali na low (a takze niektorych niedostepnych w menu czyli przez rejestr) gra pomyka calkiem fajnie w 800x600, a musze powiedziec, ze w 640x480 jest bardzo plynnie. Pogram jeszcze troche w demko i podziele sie moimi wrazeniami/odczuciami. Narazie jest dobrze - podoba mi sie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viperek 326km/h -> link

 

Ja najbardziej się cieszę, że jest to kolejna gra która jeszcze całkiem ładnie chodzi na mojej już całkiem wysłużonej karcie (tylko, że już kończy mi się podkręcalność) :).

 

Mimo, że jest to kolejna arcadowka to jednak ma w sobie coś ujmującego (i to nie tylko oprawę audio-wideo) i chce się w nią grać. Cud-miód-orzeszki.

Nic tylko odkopać okulary przeciwsłoneczne (kto by przypuszczał, że będą teraz potrzebne B) ) i w drogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek tylko 1 sprawa. Cavar mówił o Fulu a nie o multi :) To tak na marginesie. Ludzie podzielcie się wrażeniami, screeny jakieś, filmiki ?? :> Jordi23 zapodał screeny, nikt więcej nie ma tej gry ?? o_O @hydro, p0ca, podzielcie się :]

Pozdro

No i co że mówił o fulu? Skoro było w demie to i na bank w fulu musiał być mutli... Tymbardziej że był w poprzednich częściach... A dodatkowo dorzucili LAN :) Pozatym wystarczy zajżeć do pierwszej lepszej zapowiedzi gry żeby wiedzieć że będzei multi :) Ja zrobię jutro movie's :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freelancer7 - ja zapodaje filmik ale z dema ;] to jest el0 i pr0 filmik ;] burnout

 

LINK

 

 

troche się zacina jak to filmik... bo w końcu jaki trzeba by było mieć config żeby się nie zacinały filmy robione frapsem ;D

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo już demo nie interesuje ;] Nie róbcie bałaganu.

 

---

 

Lambo by NFS:MW

 

Download! 22MB

 

 

Są różne rodzaje samochodów w NFS. Fajne, obciachowe i bardzo obciachowe ;]]

 

Zaprezentuje tylko fajne i średnio obciachowe ^^

 

Dołączona grafika

- piękności moje

Dołączona grafika

- mnie się to średnio podoba, ale widze że dużo osób jara się na widok tego autka ;]

Dołączona grafika

- osobiste marzenie

Dołączona grafika

- kolor bym zaraz zmienił, ale te osiągi ^^

Dołączona grafika

- Jeremy Clarkson by się obraził ;-]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem... :( A szkoda. Naszczescie w podstawowej bedzie moja ulubiona supra, e jak myslicie ztuningowane punto bedzie lepsze od nieztuningowanego lamborchiny (niepamietam jak sie pisze :) )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem... :( A szkoda. Naszczescie w podstawowej bedzie moja ulubiona supra, e jak myslicie ztuningowane punto bedzie lepsze od nieztuningowanego lamborchiny (niepamietam jak sie pisze :) )?

Lamborgini to raz ;) Dwa nie sądzę ;) (zaczołem od końca :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersje PL gra sie jakos ze specyficznym limatem,dokladnie wiadomo o co chodzi.Podoba mi sie,ze w filmikach sa polskie podpisy (po zmianie nazw w katalogu movies na polish.pal).Gra jest krzyzowka undergorunda 2 z dwoma czesciami NfS HP - czyli bomba.Gdyby tak jeszcze 2SE do tego dorzucili to wogole juz bylby full extra hiper wypas,ale jest dobrze,a nawet bardzo dobrze.Bym wrzuci filmiki,ale nie mam serwa a na imageshack mnie rozlacza :( Chyba ze filmik trwalby do ok 30 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox. Focus naprawdę te 326km/h to ładny wynik ja wyciągam 320km/h wyżej już nie mogę ... 3 ręka do screena potrzebna mi :D

Po co ręka... nogą! :lol2:

 

Viper again 331km/h -> foto :)

 

Ehh... czasem to z fajnymi ludźmi przychodzi się ścigać na necie. Zapomniałem zmienić auto i jechałem zwykłym mustangiem, pozostali tuningowanymi porszakami i jakie było moje zdziwienie kiedy wygrałem wyścig i to z dużą przewagą :lol2:

Tylko nie wiem dlaczego nawet o takiej godzinie mam lagi... :?

Edytowane przez :Focus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka syci, zabawa jest bardzo przednia. Wczoraj po powrocie do domku z pracy jak to odpalilem to skonczylem ok 22 -wciaga jednym slowem. Auta sa zrobione poprostu rewelacyjnie, idealnie odwzorowane. Prowadzenie jest moze troche uciazliwe ale mozna sie przyzwyczaic, powlila mnie oprawa muzyczna, odglosy silnikow sa poprostu rewelacyjne.

 

Narazie jestem na 12 miejscu la liscie :),

 

Co do wymagan, to sa wyzsze niz w demie, albo powiem inaczej, sa takie same tyle ze lokacje z dema nie byly tak wymagajace. W demie spokojnie gralem w 1280x1024 4xAA 16xAnizo (HQ) i nie mialem spadkow

ponizej 35fps, no moze przy ruszeniu ale to generalnie nie przeszkadza.

W pelnej wersji, sa miejsca gdzie jak scigaja sie na przyklad 4 samochody, do tego policja, to u mnie granie w 1280x1024 4xAA 16xAnizo(HQ) owszem jest mozliwe ale fps (spada) do 24-26fps i mnie to drazni. Oczywiscie nie jest to caly czas ale tak powiedzmy w 10% . Zrobilem test frapsem

wlaczylem benchmarka i liczyl on sobie z okolo 20 min jak gralem.

1280x1024 4xAA 16xAnizo(HQ) w grze wszystko na maxa

Min 24

Max 111

Avg 46.871

niby srednia 46 ale te Min-24 mnie osobiscie meczy :? - wiec zjechalem do AAx2 czyli

 

 

odpowiadajac na pytanie czy wymagania w stosunku do fulla wzrosly odpowiadam - TAK

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest oczywiście super ale kilka rzeczy nie daje mi spokoju:

- nie ma replayów (a takie fajnie fury są i nie ma jak pooglądać :|)

- wyścigi są tylko z max 4 przeciwnikami (w u2 chociąz w lidze było 6)

- no i to mnie najbardziej denrwuje - jestem 7 na blacklist a do tej

pory miałem tylko jeden wyścig bez ruchu ulicznego !sux!. rozumiem, że

ścigamy się po mieście ale czasem fajnie by było pośmigać na czas

po pustej drodze z przeciwnikami lub bez.

 

Poza tym 100% czystej przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka syci, zabawa jest bardzo przednia. Wczoraj po powrocie do domku z pracy jak to odpalilem to skonczylem ok 22 -wciaga jednym slowem. Auta sa zrobione poprostu rewelacyjnie, idealnie odwzorowane. Prowadzenie jest moze troche uciazliwe ale mozna sie przyzwyczaic, powlila mnie oprawa muzyczna, odglosy silnikow sa poprostu rewelacyjne.

 

Narazie jestem na 12 miejscu la liscie :),

 

Co do wymagan, to sa wyzsze niz w demie, albo powiem inaczej, sa takie same tyle ze lokacje z dema nie byly tak wymagajace. W demie spokojnie gralem w 1280x1024 4xAA 16xAnizo (HQ) i nie mialem spadkow

ponizej 35fps, no moze przy ruszeniu ale to generalnie nie przeszkadza.

W pelnej wersji, sa miejsca gdzie jak scigaja sie na przyklad 4 samochody, do tego policja, to u mnie granie w 1280x1024 4xAA 16xAnizo(HQ) owszem jest mozliwe ale fps (spada) do 24-26fps i mnie to drazni. Oczywiscie nie jest to caly czas ale tak powiedzmy w 10% . Zrobilem test frapsem

wlaczylem benchmarka i liczyl on sobie z okolo 20 min jak gralem.

1280x1024 4xAA 16xAnizo(HQ) w grze wszystko na maxa

Min 24

Max 111

Avg 46.871

niby srednia 46 ale te Min-24 mnie osobiscie meczy :? - wiec zjechalem do AAx2 czyli

 

 

odpowiadajac na pytanie czy wymagania w stosunku do fulla wzrosly odpowiadam - TAK

 

Dobrze że napisałeś o tych spadkach przy ruszaniu. Myślałem że tylko u mnie takie świństwo jest.

 

Dołączona grafika

 

 

To poprawia humor ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...