Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde gra ładnie sie zapowiada, spróbuje ja na dniach załatwić bo we wtorek albo w środe będe miał grafe i dysk wiec mam nadzieje że sobie pogram bez tyh przycinekk.

 

Czy posiadacze 6600/gt mają w większości te przycinek czy są jakies wyjądki?

 

[ot]Fajne tweakowe gg sobie zrobiliscie [;[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho nic nie da - jak nie ma 'konkurencyjnych' progsow giera ma wszystkie wolne zasoby

ino zawsze jakies sa, a to GG, a to AV, FW, etc..., z czasem sie tego nazbiera, no chyba ze ma sie specjalny system swierzo po instalce, odlaczony od NET'a +gra, to moze nic mu nie bedzie przeszkadzac. U mnie to pomaga, co z tego ze mam 60FPS, jak co 2-3 sek jest zaciecie lekkie, moj sprzet robi tez za router, do tego troche softu zawsze w tle chodzi i to musi dostac troche taktow procka, a czy one dostana odrazu wieksza czesc czy kilka razy mniej to im 'rybka', za to gierka ma zawsze wiekszosc :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

je wbilem sie w filar przy ~200km, wylecialem w powietrze, chwilke na nim postalem i zlecialem ;]

udalo mi sie jeszcze raz ;]

latajacy Golf

no i szyba naprzeciwko jest cala wiec nie wjechalem tam przez budynek ;]

 

Czy posiadacze 6600/gt mają w większości te przycinek czy są jakies wyjądki?

u mnie chodzi w miare normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie jeszcze raz ;]

latajacy Golf

no i szyba naprzeciwko jest cala wiec nie wjechalem tam przez budynek ;]

u mnie chodzi w miare normalnie

 

 

ooo ja dokładnie w tym samym miejscu (ale w demie i to viperem) wpadłem na daszek :D ale bug ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest GPS mozna spobie ustawic tak samo jak u2 i prowadzi Cie do celu.

 

a moje pytanko jest nastepujace , posiadam Black Edition i nie widze ani camaro ani trybu z policja wiec moze mnie ktos oswiecic ?? gdzie moge zauwazyc ze napewno mam Black Edition ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phiiii szkoda że w demie nie ma kolczatek :P ale jutro będzie full to się zobaczy... a jak tam z tym nfsu2 ? instalowac żeby mieć wiecej kasy ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles co pisal ze na radku gra w full detalach to jakis bajkopisarz. Sam mam radka i polowicznie na medium gram ( co wanziejsze opcje on/medium) i osoby ktore znam graja podobnie... chodzi mi o ustawienia gdzie sie ma 40 fps i zadko kiedy schodzi do np 25. Przy 25 to masakra jest ;b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koles co pisal ze na radku gra w full detalach to jakis bajkopisarz. Sam mam radka i polowicznie na medium gram ( co wanziejsze opcje on/medium) i osoby ktore znam graja podobnie... chodzi mi o ustawienia gdzie sie ma 40 fps i zadko kiedy schodzi do np 25. Przy 25 to masakra jest ;b

 

Komp jak w podpisie:

 

800x600 i all na amx w advanced AA na max co sie tylko da...i gra chodzi normalalnie..jak cot o pozniej dam screeny:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Niestety nie da sie uchwycic FPS, ale bylo stale 30 :] wiec da sie grac :]

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phiiii szkoda że w demie nie ma kolczatek :P ale jutro będzie full to się zobaczy... a jak tam z tym nfsu2 ? instalowac żeby mieć wiecej kasy ? ;>

musisz miec jakis save z u2 w

C:\Documents and Settings\...\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z nfs mw jakąś dziwną opcje, tzn podczas gry gdy karta jest na ustawieniach 555/1100 na budynkach/drzewach mam zielone pasy. w żadnej innej grze nic, w 3dmarkach nic. :( dziwne...na standardowym taktowaniu już jest ok <_<

gram 1024/768 na high bez car reflex, śmiga 25-35 fps, więc ujdzie. w niższej rozdziałce grac nie chce, hmm co wyłączyć, żeby gra przyspieszyła a wizualnie gra nie ucierpiała ?

Edytowane przez war3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze 6600/gt mają w większości te przycinek czy są jakies wyjądki?

U mnie smiga jak nalezy...momentami tylko moze troche spadna fps'y ale to raczej wina ramu i proca->768mb i xp1800+......

Giera wymiata jak narazie...rozrywka pelna geba :smile2: ...

Moj punciak B)

 

edition's --->wyjątki :oops:

Edytowane przez Sergio(L)banan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest GPS mozna spobie ustawic tak samo jak u2 i prowadzi Cie do celu.

 

a moje pytanko jest nastepujace , posiadam Black Edition i nie widze ani camaro ani trybu z policja wiec moze mnie ktos oswiecic ?? gdzie moge zauwazyc ze napewno mam Black Edition ??

W głównym menu masz taki tryb co się zowie Challenge Series klikasz szukasz 69 challenge (Black Edition Challenge).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają problemy z płynnością:

 

W edytorze rejestru znajdźcie:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\]

 

i zmieńcie opcję CacheSize na połowę waszego ramuu wyrażoną w bitach, np. ja mam 1GB ramu, więc wpisałem 512MB, co w bitach daje 4294967296. Jak macie 512MB ramu to wpiszcie połowę tej liczby. Dodam tylko że mi pomogło i to bardzo!!!

 

A jak komuś jeszcze mało fpsów, to u mnie najbardziej klatkożerną opcją jest shadow detail.

 

Enjoy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu masz taki tryb co się zowie Challenge Series klikasz szukasz 69 challenge (Black Edition Challenge).

Ciężka ta 69ta próba ---- nazbierać wymaganą sumę notowań to nie problem, ale zgubić ogon .... często 15to SUVowy ;D .... ci kierowcy to totalne świry, zapewne całą Blacklistę zjadają na śniadanie ;D

Tak czy siak, Camaro prowadzi się świetnie, genialnie wchodzi w zakręty :]

Aha, jest jakaś "premia" za przejście tej próby ???

 

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy istnieje jakaś możliwość zmiany muzyki w pełenej wersji mw? Do U1 był programik, do U2 nie było (o ile sie nie myle). Muzyka w MW, delikatnie mówiac mi nie odpowiada a grac z właczonym winampem to nie to samo juz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy istnieje jakaś możliwość zmiany muzyki w pełenej wersji mw? Do U1 był programik, do U2 nie było (o ile sie nie myle). Muzyka w MW, delikatnie mówiac mi nie odpowiada a grac z właczonym winampem to nie to samo juz.

Po części odpowiedziałeś na swoje pytanie. Trzeba czekać na jakiśprogramik który podmieni pliki.

P.S Nie wiem co wy chcecie od tej muzyki. Jest fajna jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak se myśle, i ten ziomek z 9550 może poprostu ma ustawione w sterownikach wszystko na wydajnośc, prędkość działania a nie na jakość. Ja kiedyś się bawiłem tym w underground 2 i różnice w grze są kolosalne, traci strasznie dużo na grafice, ale jakże wtedy działa :D A i wszystko na all sie ustawiało :)

 

Zapewne nikt sie już tym nieinteresuje ale w demie mam rekord 2.054, nie najlepszy na forum ale... :) Trzeba ćwiczyć przed pełną wersja :D

Edytowane przez Komar89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...