Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Reaktiv - no to niech ci sie te fpsy wlacza omg. Sam mam radka takiego i nie wciskaj kitow. Eee przeciez ty miales 9550 co ci sie tak konfig nagle zmienil ? ;o kamr a czytales co on pisze? Ma wszystko na full o m g !

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tą gierką mam ja od wczoraj i wszystko zainstalowałem cycuś załanczam gierke a tu..... [gluteus maximus] nie działa pokazuje mi sie tylko czarny ekran i tyle a no i kursor z nfs'a i program nie odpowiada :( qrde jestem już zdesperowany do granic możliwości

Mój sprzęt w sigu a stery do grafy Catalysty (baz CCC) 5.11 najnowszy via service pack

 

Pomóżcie nie wiem co robić u qmpla śmiga aż miło a u mnie lipa.... a bym sobie już pograł w to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadacze 6600/gt mają w większości te przycinek czy są jakies wyjądki?

U mnie też demko cieło ale zaaplikowałem to

W edytorze rejestru znajdźcie:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted\]

i zmieńcie opcję CacheSize na połowę waszego ramuu wyrażoną w bitach, np. ja mam 1GB ramu, więc wpisałem 512MB, co w bitach daje 4294967296. Jak macie 512MB ramu to wpiszcie połowę tej liczby.

i pomogło :D choć nadal brak grze 100% płynności, mimo że mam minimalnie 40FPS przy 800x600, noAA cienie1/2, reszta full (ustawienia do gry sieciowej/bicia rekordów)

ja mam z nfs mw jakąś dziwną opcje, tzn podczas gry gdy karta jest na ustawieniach 555/1100 na budynkach/drzewach mam zielone pasy. w żadnej innej grze nic, w 3dmarkach nic. :( dziwne...na standardowym taktowaniu już jest ok <_<

Moja karta też niby kręciła się bez artów do 580/1045 (pamięci infineon), lecz bez tej opcji z zielonymi pasami hula tylko z oc 555/990 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tą gierką mam ja od wczoraj i wszystko zainstalowałem cycuś załanczam gierke a tu..... [gluteus maximus] nie działa pokazuje mi sie tylko czarny ekran i tyle a no i kursor z nfs'a i program nie odpowiada :( qrde jestem już zdesperowany do granic możliwości

Mój sprzęt w sigu a stery do grafy Catalysty (baz CCC) 5.11 najnowszy via service pack

 

Pomóżcie nie wiem co robić u qmpla śmiga aż miło a u mnie lipa.... a bym sobie już pograł w to :(

Koles ma to samo i nic nie zrobisz.Musisz czekac ok 15/20 min.Pozniej jak juz sie zaladuje to czekasz drugie tyle na uruchomienie wyscigu.Ta gra nie jest kompatybilna z plytami glownymi na chipsecie via. Najblizszy patch powinien rozwiazac ten problem.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles ma to samo i nic nie zrobisz.Musisz czekac ok 15/20 min.Pozniej jak juz sie zaladuje to czekasz drugie tyle na uruchomienie wyscigu.Ta gra nie jest kompatybilna z plytami glownymi na chipsecie via. Najblizszy patch powinien rozwiazac ten problem.Pozdro

Jakto nie jest kompatybilna :?: U mnie plyta na chipsecie via i wsio smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głównym menu masz taki tryb co się zowie Challenge Series klikasz szukasz 69 challenge (Black Edition Challenge).

Dziekuje za pomoc ;)

Dołączona grafika

 

 

 

 

a gra sliczna nie moge sie oderwac od niej gram non stop a jako fan serii NFS od pierwszej czesci jestem wniebowziety same plusy sliczna grafika rewelacyjnie odwzorowane glosy silnikow i zaworu blow off moze jedyne co mniej cieszy to brak driftingu ktory strasznie przypadl mi do gustu w undergroundach no i zwariowane SUV-y policji ktore jak mnie trafia to zmiataja mnie z drogi przez pol ekranu.

 

Moje postepy w grze :

Dołączona grafika

 

Oraz obecny wózek :

Dołączona grafika

 

ten kolor jest obłędny :o

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec Kariery :-( ostatni samochod zdobyty ( a raczej odzyskany ) zal mi bylo cokolwiek w nim zmieniac. Szkoda jednak ze nie mozna ztuningowac mu osiagow.

 

Dołączona grafika i dwa pozostale samochody Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Gra fajna ale w dwa dni sie przechodzi kariere i 90% "misji" ( w trakcje robienia kariery ).

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktiv - no to niech ci sie te fpsy wlacza omg. Sam mam radka takiego i nie wciskaj kitow. Eee przeciez ty miales 9550 co ci sie tak konfig nagle zmienil ? ;o kamr a czytales co on pisze? Ma wszystko na full o m g !

Yhy tyle ze nie wiem czy wiesz...ale osoba z R9550 to nie ja.

 

W wczesniejszym moim poscie pisalem nie wiedzac ze chodzi o osobe z R9550.

 

@czyllo

 

o lol szybki jestes ja to dopiero z 13 osoba z black listy bede sie scigal a ten juz skonczyl :D

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec Kariery :-( ostatni samochod zdobyty ( a raczej odzyskany ) zal mi bylo cokolwiek w nim zmieniac. Szkoda jednak ze nie mozna ztuningowac mu osiagow.

 

Dołączona grafika i dwa pozostale samochody Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Gra fajna ale w dwa dni sie przechodzi kariere i 90% "misji" ( w trakcje robienia kariery ).

Boże,jaka masakra,powinni zabronić tuningu takich fur,toż to parodia.Do SLR-a jakieś progi i inne duperele.Dziwię się że producenci na to pozwolili <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktiv - no to niech ci sie te fpsy wlacza omg. Sam mam radka takiego i nie wciskaj kitow. Eee przeciez ty miales 9550 co ci sie tak konfig nagle zmienil ? ;o kamr a czytales co on pisze? Ma wszystko na full o m g !

ty jestes jakis niedorozwiniety , czy moze po prostu jeszcze nie uczyles sie czytac ze zrozumieniem?

 

 

 

szkoda ze pozbawili nowego nfsa driftow, bo to chyba był najlepszy tryb i jedyny plus undergroundów....widac dragi są popularniejsze wsrod dresiarstwa [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na waszych screenach widzę (gdy samochód stoi w warsztacie) takie żółte światło poświatę Bloom niby HDR.

Mam GF 6600 i w opcjach włączone overbright i w demo wersji działał ten efekt.

Jak zainstalowałem full wersję ale dopiero co na świeżutkim Windowsie Xp SP2 to ten efekt się nie pojawia.

Jak zainstalowałem windowsa to nie wgrywałem mu jeszcze żadnego directaX , bo on ma jakiegoś 9.0c,

a przy instalacji gry dawałem, że chcę go zainstalować a i tak zainstalowała się tylko sama gra.

 

Czy to może być wina tego bo nie zainstalowałem najnowszego directX 9.0c z września ?

Czy może mam za stare forceware 78.01 ?

co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pewnien problem. nie wiem czy tak jest w ogole w grze czy tylko u mnie sa takie fazy. w sklepie gdzie moge sobie dokupic upgrade'y nie mam kursora!!! jak kur... mma sobie pozmieniac np kolory do vinyli?? wybieram jeden kolor i HU...!! a nad kolorami pisze 1/2 czyli chyba drugi tez mozna jakos wybrac. dodatkowo sa jakies strzalki w boki przy tym 1/2 tak jakby moznabylo zmienic na 2/2 i wybrac drugi kolor, ale jak to kurewstwo zmienic!!?? juz mi cierpliwosci brak. pomozcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Carson tez to mam sprobuj pojezdzic myszka na ekranie to wkoncu ja znajdziesz i bedziesz mogl zmieniac te opcje choc kursora i tak nie zobaczysz ;) ale to moje prywatne rozwiazanie na ta chwile gdyz lepszego nie mam

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies nienormalne :) nie wiem jak programisci mogli niezauwazyc takiego bug'a chyba ze tylko u niektorych tak jest. robilem juz tak jak pisales ale to jest jakby strzelac do tarczy z zamknietymi oczami :) dodatkowo jest taka opcja chyba w sekcji spoilerow i bodykitow, mozna cos tam zmienic, standardowo jest sport czy sporting chyba, strasznie mnie to korci, jestem ciekaw co to zmienia a tu nie ma tego jeb... kursora. pochlastac sie mozna!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie . Mam radeona jak w podpisie (r9600 advantage) . Na jakich sterownikach najlepiej na nim grac w NFS:MW . Aktualnie gram na najnowszych catach 5.11 , przy rozdziałce 800x600 all full czy po zmianie sterow na np omegi opartych na catach 5.4 da mi to jakis odczuwalny przyrost mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pewnien problem. nie wiem czy tak jest w ogole w grze czy tylko u mnie sa takie fazy. w sklepie gdzie moge sobie dokupic upgrade'y nie mam kursora!!! jak kur... mma sobie pozmieniac np kolory do vinyli?? wybieram jeden kolor i HU...!! a nad kolorami pisze 1/2 czyli chyba drugi tez mozna jakos wybrac. dodatkowo sa jakies strzalki w boki przy tym 1/2 tak jakby moznabylo zmienic na 2/2 i wybrac drugi kolor, ale jak to kurewstwo zmienic!!?? juz mi cierpliwosci brak. pomozcie.

Ja mam lepszy pomysł :) Wejdź w panel sterowania => Właściwości myszy => Zakładka Ruch i tam włącz opcję sonar. Jak ci zniknie kursor wciskasz ctrl i już jesteś w domu :wink: Ja specjalnie dla tej gry to włączyłem bo też mam taki problem. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies nienormalne :) nie wiem jak programisci mogli niezauwazyc takiego bug'a chyba ze tylko u niektorych tak jest. robilem juz tak jak pisales ale to jest jakby strzelac do tarczy z zamknietymi oczami :) dodatkowo jest taka opcja chyba w sekcji spoilerow i bodykitow, mozna cos tam zmienic, standardowo jest sport czy sporting chyba, strasznie mnie to korci, jestem ciekaw co to zmienia a tu nie ma tego jeb... kursora. pochlastac sie mozna!!!

Ja jak zmieniłem sobie na język polski w rejestrze to kursor w grze sie pojawił. Co do driftów mi jakoś ich nie brakuje. Zwłaszcza po undergroundach w których można było niekiedy cały tor przejechać nie przerywając poslizgu. Pozatym dziwne moim zdaniem było driftowanie samochodami z napędem na przód. Co do dragów rzeczywiście są jakieś skopane, ale sorry one nigdy nie były na 1/4 mili i już w undergroundach były tory z zakrętami. Ktoś sie pytal czy coś się dostaje za ukończenie próby czarnej edycji. Otóż ja żadnych prezentów nie zauważyłem. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

czy traci sie coś przy zmianie na jez.polski?

To zależy... Generalnie to tracisz filmiki szkoleniowe, przerywniki w karierze i intro. Oczywiście można mieć te filmiki normalnie w wer polskiej tylko trzeba poznieniać im nazwy ("english_ntsc" trzea zamienić na "polish_pal" w każdym pliku "vp6")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 6600GT gram w rozdz. 1024x768 4fsaa i 8anizo high detal ale cienie na minimum i idzie koło 40fps i wogóle nie przycina nawet jeśli jest więcej samochodów (policyjnych).

Przy takim ustawieniu też gram w singla i też jest ok. min 25fps średnio 38 (dane z frapsa). To 40fps przy 800x600 to wartość minimalna, średnio idzie koło 60-70fps co jest dobrą wartością do multi, choć dla quake'owca dopiero 120fps do czegokolwiek się nadaje :P

 

Co do tego wrażenia braku płynności, to wynika raczej ze specyficznego motion blura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...