Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie : czy w MW też jest hamownia tak jak w U2.

Tzn czy oprócz dokupywania sobie części możemu sobie pomajstrowac przy ustawieniach samochodu, sprawdzić moment obrotowy, ile koni pasie się pod maską itp ...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zaraz blokada i kolzcatki juz 2 razy nie zauważyłem ich i lipa naszczęćnie mam 2 auta colbata do pościgów i moje ukochane Porshe do scigania.Ale policja jest naprawde przegięta za szybka a jak helikopter jest to po mnie bo zara mam ogon albo te suvy jak jest przepchnąć to ja nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pentium 4 2,26Ghz 512 ramu, przy grafie Geforce 4200 Tit. też nie zza dobrze, najbardziej to chyba odczuwa sie na braku ramu, tragedia, dogrywa sie co 10 sekund zwlaszcza jak pojawia sie na starcie rywale.... Mam prośbe jakie sterowniki polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuje to co powiedzialem przy okazji dema.. Ale ta policja to tępaki :|

Zeby sie z nimi jak najdluzej po gonić musialem specjalnie czekac zeby mnie radiowóz znalazl..Ucieczka przed policja to banał jakich mało.. Chyba ze gdzies tu sa jakies poziomy trudnosci :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołuje to co powiedzialem przy okazji dema.. Ale ta policja to tępaki :|

Zeby sie z nimi jak najdluzej po gonić musialem specjalnie czekac zeby mnie radiowóz znalazl..Ucieczka przed policja to banał jakich mało.. Chyba ze gdzies tu sa jakies poziomy trudnosci :>

Yhm, zobaczymy jak Cię będzie 10radiowozów goniło, ale nie takich zwykłych :P Można się pochlastać czasami, jedziesz i jedziesz a oni nie chcą się odkleić, ale też i zatrzymać Cię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie...jest to losowo, za pierwszym razem wziełem środkową, wygrałem auto, a za drugim razem znów wziełem środkową i była kasa a nie samochód wiec to jest losowo....

u mnie jak narazie za kazdym razem mialem tam samochod.. a mam juz z 8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem w rejestrze i w katalogu z filmami nazwy tak jak to bylo pare stron wczesniej zeby miec polska wersje ale nic sie nie zmienilo :/ wie moze ktos dla czego ?

Wrzuc sobie to spolszczenie http://rapidshare.de/files/7762166/nfsmwpl-mleko.rar.html do katalogu Movies kliknij na Pl.bat i pozniej ok i masz piekna polska wersje kinowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhm, zobaczymy jak Cię będzie 10radiowozów goniło, ale nie takich zwykłych :P Można się pochlastać czasami, jedziesz i jedziesz a oni nie chcą się odkleić, ale też i zatrzymać Cię :P

Radiowozow takich zwyklych to mnie goniło juz pare sztuk, a tych takich czarnych fur to chyba naraz najwiecej 3.. Najlepsze jest to ze ja teraz chcialem jak najwiecej zniszczyc, zeby jakies blokady robili, kolczatki itp. To musialem naprawde czekac na radiowozy, nie wiem jak zrobiles ze Cie 10 naraz gonilo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem w rejestrze i w katalogu z filmami nazwy tak jak to bylo pare stron wczesniej zeby miec polska wersje ale nic sie nie zmienilo :/ wie moze ktos dla czego ?

musiales popelnic jakis blad bo np. ja zmienilem 2 parametry w rejestrze oraz pozmienialem jak nalezy nazwy plikow w folderze MOVIES z gra i jest wszystko jak najbardziej ok i u wielu forumowiczow rowniez jest ok a Ty jestes bodajze pierwszy z problem wiec sprobuuj moze jeszcze raz na spokojnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie mam kursora!!! jak kur... mma sobie pozmieniac np kolory do vinyli?? wybieram jeden kolor i HU...!! a nad kolorami pisze 1/2 czyli chyba drugi tez mozna jakos wybrac. dodatkowo sa jakies strzalki w boki przy tym 1/2 tak jakby moznabylo zmienic na 2/2 i wybrac drugi kolor, ale jak to kurewstwo zmienic!!?? juz mi cierpliwosci brak. pomozcie.

wcisnij alt+tab zeby wyszlo na win i wejdz znowu, wtedy kursor juz bedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez tak jest, ze jak sie wlaczy wszystko na maxa, z AA max w grze to chodzi plynnie bez zadnych zaciec, ale jak sie wlaczy AF na max to dziwnie skacze? u mnie tak jest i nie wiem co jest nie tak:| nigdy wlaczenie AF nie powodowalo u mnie takich zaciec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Powerslave

nie jestem pewien ale obstawiam ze albo za malo ramu albo za slaba grafa

mi na moim sprzecie tez o dziwo przycina jak wlacze vsync ale jak wylaczony to smiga i to milo przy 1024 i full wszystko razem z AA na full

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemieliście wrażenia jak sięgra na amx detalach to jakośtak jasno jest ?nawet za abrdzo?

moze poprostu miales sloneczny dzien :)

'nasilenie' efektow mozna zmienic w opcjach

 

tak u mnie jest w niesloneczny dzien :)

Dołączona grafika

 

BTW Cienie w tej grze powinny byc wlaczone, i to na max'a, przejazd np. pod koronami drzew jest wtedy niesamowity :)

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Cyz nie piekny widoczek :)

Dołączona grafika

 

I dowod ze samochody sie maja uszkodzenia :) toz on jest kompletnie zdemolowany :) Mustang GT r0x :blurp:

Dołączona grafika

 

A co do policji, to zabawa zaczyna sie dopiero jak sie ma minimum 3.5 'ognika' a najlepiej 4 ( wtedy jest juz helikopter ),

inaczej to jak ktos pisal, trzeba specjalnie zwalniac zeby koles Cie nie zgubil, bo juz kilka razy mi sie zdarzylo ze mialem do wykonania np przebicie sie przez 4 blokady i po 3 nagle szybki skret i koles sie zgubil i juz nie odnalazl i zadanie do potworki.

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sivy(R)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jka nic ta gra robiona jest pod film 60 sekund, nawet muzyka jak ciebie radiowozy gonią....... i ta lista 15 ... :D

No co ty nie powiesz :wink: Specjalnie zatrudnili do tego gościa do 60 sekund żeby wykonał do tej gry muze.

 

Czytałem pare ostatnich stron tutaj i niektórzy walą takie ambitne posty że ręce mi odapają :wink:

 

niemieliście wrażenia jak sięgra na amx detalach to jakośtak jasno jest ?nawet za abrdzo?

 

To wyłącz sobie visual treatment ( efekty wizualne ) i zwiększenie jasności ( over bright ) i włącz cienie na chociaż pierwszy poziom.

 

Policja ? ehhh oni naprawde mają jakieś dziwne AI i możliwości. Na jednych trzeba czekać a drugim nie sposób uciec O_o i do tego te SUV-y :/ tarany paskudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam wszystko na max AA itp. i chodzi idealnie.A co do pościgów to te czarne to jakieś przegiecie jedzie takich 25 helikopter i z 5 suvów i koniec jeszcze kolczatki rozłozą ale duzą pomocą są te utrudniacze.

Czy tylko ja mam wrażenie że piszesz 3-4raz o tym samym?

 

P.S.

No Clio mi bardzo przypadło do gustu :) Zawsze mi się podobało :D Z tym że jeszcze za mało gry przeszedłem (23%) i nie mam za dużo do wrzucenia na nią :( Mało czasu na granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u was tez tak jest, ze jak sie wlaczy wszystko na maxa, z AA max w grze to chodzi plynnie bez zadnych zaciec, ale jak sie wlaczy AF na max to dziwnie skacze? u mnie tak jest i nie wiem co jest nie tak:| nigdy wlaczenie AF nie powodowalo u mnie takich zaciec...

Czy AF oznacza filtrowanie tekstur ?

Jak to wyłączyłem i jeszcze vsynch to gra przyśpieszyła o 20%.

 

 

 

Mi juz się troche pościgi znudziły.

Widzę, że szybciej Wam się ta gra znudzi (już po 5dniach) niż GTA San Andreas (po 30 dniach w moim przypadku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Cienie w tej grze powinny byc wlaczone, i to na max'a, przejazd np. pod koronami drzew jest wtedy niesamowity :)

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

no wlasnie u mne niestety te cienie tak nie wygladaja - sa takie same jak w demie, czyli kwadratowe :( , jakas wina sterownikow czy cos

jade na cat 5.11.

 

Co do szybkosci to gram w 1280x1024 4xAA 16xAnizo (high quality), wszystko w grze max i tak jak pisal poca wyscig 40-50 fps

ruszanie spadki do 20fps :blink:, zreszta podczas wyscigu tez czasami mam 30fps, ale to juz jest ok, bo te 20fps podczas startu szok

Ja rozumiem ze jest wiele dymu spod kol jak ruszaja 4 auta no ale na karcie X1800XL@ XT (690/720) na ktorej mam ponad 9000pkt w marku 2005 :? - cos tu nie gra, ale z tgo co pamietam na NFS underground 2 gdy sie krecilo baczki i bylo mnostwo dymu tez fps drastycznie spadal.... samo ruszanie nie przeszkadza ale chodzi o sam fakt takiego spadku fps, na takiej grafie

 

 

Obecnie jezdze subaru imprezka - rewelacyjna bryczka, bede nia jezdzil az dojde do SLR'a mclaren :P

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, Jordi. Ja mam kolejny problem ;]

 

Jazda po mieście ~50fps

Wyścig z Quick Race ~45fps

Wyścig z kariery ~25fps (są chwile jak mam 50fps np. pusta autostrada, ale i też 15fps - deszcz )

 

Wątpie żeby tu jakoś drastycznie pomogły sterowniki...

 

:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powylaczajcie tego Frapsa !

Na tyle szybka jest akcja w tej grze, ze mozna sie przyzwyczaic do granicy plynnosci nawet w okolicach 20FPS.

Gdy ja mialem wlaczonego FRAPSA to mi to dosc przeszkadzalo.

Ale czlowiek jest takie glupie bydle, ze jego mozg mu plata figle i gdy widzi te 20FPS to wydaje sie, ze szarpie jak jasna cholera. Ale wystarczy wylaczyc ten cudowny programik i jest juz znacznie lepiej bo mozg nam nie plata figla.

 

Kuzwa, zeby sie jeszcze klatkami przejmowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...