Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest tu ktos na pentaku 4 ktory nie ma mikro przycinek??

turzol mak777 ?? macie plynnosc?? czy sie wam letko przycina

Śmiga płynnie. 0 zacinek czy innych historii. Proc @250x16 (czyli pełne 4GHz).

Gram na bardzo wysokich detalach (chyba nieco przesadzonych jak na mój sprzęt AAx4, Anizo x 16, wszystko full, 1280x1024) i mam czasem spadki do 23-25 fps, ale średnio jest 38 fps - zmierzone FRAPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest tu ktos na pentaku 4 ktory nie ma mikro przycinek??

turzol mak777 ?? macie plynnosc?? czy sie wam letko przycina

Śmiga płynnie. 0 zacinek czy innych historii. Proc @250x16 (czyli pełne 4GHz).

Gram na bardzo wysokich detalach (chyba nieco przesadzonych jak na mój sprzęt AAx4, Anizo x 16, wszystko full, 1280x1024) i mam czasem spadki do 23-25 fps, ale średnio jest 38 fps - zmierzone FRAPS

No mi tak samo płynnie :) Gram na 240x16 ~3.8Ghz :) Ogólnie wsio na max oprócz cieni i refleksy na samochodzie o jeden w lewo od maxa :) Wyniki podobne jak u Turzola :) Od 25 do 62FPS mam :) Średnio 35-40 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem chcielismy z kumplem po sieci pograc (jestesmy w jednej) i nie wykrywa nam serwerow w grze ktos wie dlaczego??

Pzdr

Ja tez mialem z moim kumplem z pokoju obok. Wylaczenie firewalla nie pomoglo ale gdy doinstalowalismy sobie protokol IPX odrazu gra zaczela wykrywac serwery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos cos poradzil z siecia hamachi?

ja juz probowalem z modyfikacja pliku server.cfg ale nie przynioslo to skutku, co prawda nie mam zainstalowanego protokolu IPX ale mysle ze to nie ma znaczenia bo w U2 nie byl potrzebny

Nic nie zaszkodzi sprobowac :) jak masz XP to nie bedziesz musial nawet wkladac plytki. NIe bedziesz musial takze restartowac komputera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ho ho gierka jest wypas, nie wiem wciąga jak cholera, tylko czemu zawsze muszą coś zepsuc tzn muzę juz nie chodzio to co lubi sa gusta i gusciki , ale ta szarpidruty co się dra zupełnie tu niepasuja. Dla mnie najlepszy nfs a grałem we wszystkie.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z kierownicą. Sprawa dotyczy, oczywiście NFS:MW i kiery Evolution Supreme. Problem polega na tym, że nie działają pedały gazu i hamulca.W opcjach gry ustawiam na kierownicę i działa mi wszystko prócz tych nieszczęsnych "guzików" pod nogami. Oś X, czyli ster kierownicy i pozostałe przyciski ok,natomiast nie mogę ustawić osi Y. Kierownica jest dobra,bo na innych grach m.in. Colin 2005 czy Toca sprawuje się bez zarzutu. Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził. Z chęcią skorzystam.

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po dłuższym czasie gry: wkurzają mnie wyścigi typu 'drag'. Każdego muszę robić po kilka razy, bo jak nie przywale w samochód, to w coś innego :? Raz uderzyłem w niewidzialny krawężnik :? Grając pierwsze wyścigi typu 'circuit' bardzo się cieszyłem, że jeździ się tylko 2 okrążenia .... za szybko :( Już mają po 3 :? Ciekawe czy będzie więcej. Mogli sobie to już darować. W NFS:U2 wyścigi U.R.L. doprowadzały mnie do szału :? 8 kółek, jedno i to samo w kółko. Szkoda że w quick race'ach nie można wybierać prawdopodobieństwa spotkania policji. Brakuje mi tego. Raz udeżyłem w betoniarkę to poszybowała w powietrze :P To było akuratnie śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centy

klawisze 9 oraz 0 nie na numerycznej tylko normalnie ! dziala 100 % sam uzywam.

 

EDIT :

zapraszam do sasiedniego tematu aby podziwiac kolejna ewolucje niewiarygodnego Caymana http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1776449

 

jestem sobie na 7 miejscu czarnej listy niestety nie pobralem ostatniej slicznotce mercedesika wiec dalej bujam sie Caymanem a ze wedlug mnie prowadzi sie rewelacyjnie wcale nie narzekam :P :D :)

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!].. !!! juz poprostu nie moge, ta gra mnie tak dobija, moze nie tyle sama gra co to co sie w niej wyprawia !! mam ochote powiesic programistow za jaja albo u[ciach!]l.. ktoremus leb przy samej [gluteus maximus]!!! jak mozna tak spier... zarzadzanie pamiecia w grze!! przeciez mozg sie lasuje jak to widze!! to samo bylo z Morrowindem, gra po paru godzinach grania potrafila zrobic taki rozpierd.. w pamieci ze glowa mala. nic tylko restart kompa i na nowo granie :) nfs jest lepszy, jemu nie potrzeba paru godzin, on robi odrazu burdel w pamieci!! i to ze gra tnie w niektorych momentach to napewno nie jest wina zbyt malej ilosci ramu, bo w takim wypadku bylo by widoczne doczytywanie z dysku a tu tak nie ma. scigam sie wlasnie z kolesiem (BL) mam ladnie 30 fps, nic nie tnie a tu nagle hu. zaczyna tak mielic ze mam doslownie projekcje slajdow, ale dysk sobie oczywiscie odpoczywa, musialem zastosowac alt-tab i dopiero pomoglo. takich akcji mam pelno. praktycznie co pol godziny. czy u was tez tak jest?? dodam ze mam 512mb (ramu oczywiscie :) sory za te bluzgi i !!! ale musialem sie gdzies wyzyc bo juz [ciach!]... dostawalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie zdarzaja takie rzeczy tyle ze moze w mniejszym stopniu lub moje emocje sa mniejsze ;) na pierwszym wyscigu po wlaczeniu gry troszke sie przycina czesciej nawet ale pozniej sa przycinki bardzo sporadyczne , krotkie i cale szczescie nie psuja mi frajdy z gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy warto? Ściągnij demo i pograj... Dla jednych warto dla drugich nie warto :) Zależy od gustu ;) Lepiej kup Pro Evolution Soccer 5 ;) (pozdro Ojejku :D). A co do chodzenia, to raczej na niskich detalach ale będzie :)

Dzięki za pozdrowienia ;) Wiesz jednak pograłem trochę w karierę i nawet wciąga ;)) chyba mnie tak na poczatku uderzyła ta "arkadowość" nfs'a... Teraz z czasem już bardziej to znoszę i jest całkiem przyjemnie :]]]

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścigam się teraz z lisiczkami i będę walczył o 7 pozycje na liście. W sklepie normalnie nie ma co kupić, mercedesy są drogie i do tego wyglądają jak kupy i nawet tuning nie zmieni ich w auta wzbudzające pożądanie. Interesujące mnie wozy są jeszcze zablokowane a zdobytego lancer'a sprzedałem od ręki.

Przemalowałem więc mazdę, dodałem jej pary i sieję popłoch wśród kierowców w centrum miasta.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po dłuższym czasie gry: wkurzają mnie wyścigi typu 'drag'. Każdego muszę robić po kilka razy, bo jak nie przywale w samochód, to w coś innego :? Raz uderzyłem w niewidzialny krawężnik :? Grając pierwsze wyścigi typu 'circuit' bardzo się cieszyłem, że jeździ się tylko 2 okrążenia .... za szybko :( Już mają po 3 :? Ciekawe czy będzie więcej. Mogli sobie to już darować. W NFS:U2 wyścigi U.R.L. doprowadzały mnie do szału :? 8 kółek, jedno i to samo w kółko. Szkoda że w quick race'ach nie można wybierać prawdopodobieństwa spotkania policji. Brakuje mi tego. Raz udeżyłem w betoniarkę to poszybowała w powietrze :P To było akuratnie śmieszne.

Ja w jednym dragu kilka razy przywalilem w te beczki z woda bo samochod za bardzo scinal :mur:

 

A Circuity to zawsze byl problem nfs'a...bo gdzie w realnym swiecie ci wariaci co sie po nocach scigaja robia okrązenia...za duze ryzyko przejezdzac kilka razy z predkoscia ponad 200km/h w jedna noc :P

 

Ale U.R.L w nfs:u2 bardzo mi sie podobaly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia po dłuższym czasie gry: wkurzają mnie wyścigi typu 'drag'. Każdego muszę robić po kilka razy, bo jak nie przywale w samochód, to w coś innego icon_confused2.gif Raz uderzyłem w niewidzialny krawężnik icon_confused2.gif

To jest akurat najlatwiejsze.

Zawsze sobie powtarzam po 5x aby zrobic jak najlepszy czas i z a kazdym razem robie kazdego. Latwiejszy tryb niz w underground.

 

Ktos mial problemy z pedalami od kierownicy. Tez je mam ale nie probowalem tego rozwiazywac.

 

qqrydza, te efekty swiatla sa najlepsze ze wszystkich gier jaki narazie widzialem.

Juz to mowilem przy okazji wyjscia demka. Jak je pierwszy raz zobaczylem to niemal nie oszalaly moje oczy.

Ale z drugiej strony nie ma tego rozblysku jak sie wyjezdza z tunelu. W demku byl ten swietny efekt i nie wiem dlaczego teraz jeszcze tego nie widzialem. Albo wylaczyli ten efekt, albo mam cos nie tak w menu gry ustawione (sprawdze) albo narazie taki zbieg okolicznosci, ze gdy wyjezdzalem to nie bylo slonca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie ma tego rozblysku jak sie wyjezdza z tunelu. W demku byl ten swietny efekt i nie wiem dlaczego teraz jeszcze tego nie widzialem. Albo wylaczyli ten efekt, albo mam cos nie tak w menu gry ustawione (sprawdze) albo narazie taki zbieg okolicznosci, ze gdy wyjezdzalem to nie bylo slonca ?

chyba masz cos nie tak bo w full tez jest ten efekt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, te efekty swiatla sa najlepsze ze wszystkich gier jaki narazie widzialem.

Juz to mowilem przy okazji wyjscia demka. Jak je pierwszy raz zobaczylem to niemal nie oszalaly moje oczy.

Ale z drugiej strony nie ma tego rozblysku jak sie wyjezdza z tunelu. W demku byl ten swietny efekt i nie wiem dlaczego teraz jeszcze tego nie widzialem. Albo wylaczyli ten efekt, albo mam cos nie tak w menu gry ustawione (sprawdze) albo narazie taki zbieg okolicznosci, ze gdy wyjezdzalem to nie bylo slonca ?

jeszcze chyba na takie warunki pogodowe nie trafiles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat najlatwiejsze.

Zawsze sobie powtarzam po 5x aby zrobic jak najlepszy czas i z a kazdym razem robie kazdego. Latwiejszy tryb niz w underground.(...)

Mi tam akuratnie na czasie nie zależy ;] Ważne żeby to przejechać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrociliscie uwage gdy podczas wyscigu korzystamy z skrotow, a jadacy przeciwnik za nami wybiera normalna droge i za chwile sie cofa by tez przejechac przez skrot przez co traci kilka sekund do nas (widac to dobrze na mapce obrazujacej pozycje wszystkich uczestnikow wyscigu). Za chwile jednak odpala silnik odrzutowy i w ciagu kilkunastu sekund nas dogania. Szkoda, ze tego nie poprawili bo juz w NFSU wystepowalo "nieziemskie" przyspieszenie wozow przeciwnika.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dragi to ekstra super sa omg chyba idiota to wymyslal...

przeciez to chore jest wlasnie 1241413523523 razy przejechalem drag o 9 miejsce i kuFAAAa przeciez sie tego przejsc nieda -.- Jakbym nie robil to ciezarowka ktora przejezdza przedemna (skrzyzowanie) pod koniec trasy to zawsze we mnie walnie rotfl... bez kitu jade szybko to zaczepi mnie tylko kawalek, jade szybciej tez mnie zaczepi!! Staram sie zwolnic przed ta ciezarowka.... zal? ona tez zwalnia (moge tak przejechac ale przeciwnik mnie wyprzedza) najlepsze jest to ze gdybym mogl wjechac na chodnik juz dawno bym wygral. Ja niestety wpiernicze sie w samochod zawsze a komputerek przejedzie sobie chodnikiem i ominie go (ja oczywiscie nie moge)

 

update udalo sie.... -.- ;d

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!].. !!! juz poprostu nie moge, ta gra mnie tak dobija, moze nie tyle sama gra co to co sie w niej wyprawia !! mam ochote powiesic programistow za jaja albo u[ciach!]l.. ktoremus leb przy samej [gluteus maximus]!!! jak mozna tak spier... zarzadzanie pamiecia w grze!! przeciez mozg sie lasuje jak to widze!! to samo bylo z Morrowindem, gra po paru godzinach grania potrafila zrobic taki rozpierd.. w pamieci ze glowa mala. nic tylko restart kompa i na nowo granie :) nfs jest lepszy, jemu nie potrzeba paru godzin, on robi odrazu burdel w pamieci!! i to ze gra tnie w niektorych momentach to napewno nie jest wina zbyt malej ilosci ramu, bo w takim wypadku bylo by widoczne doczytywanie z dysku a tu tak nie ma. scigam sie wlasnie z kolesiem (BL) mam ladnie 30 fps, nic nie tnie a tu nagle hu. zaczyna tak mielic ze mam doslownie projekcje slajdow, ale dysk sobie oczywiscie odpoczywa, musialem zastosowac alt-tab i dopiero pomoglo. takich akcji mam pelno. praktycznie co pol godziny. czy u was tez tak jest?? dodam ze mam 512mb (ramu oczywiscie :) sory za te bluzgi i !!! ale musialem sie gdzies wyzyc bo juz [ciach!]... dostawalem.

u mnie od wczoraj tez się zaczynają takie rzeczy dziać :mur: dzisiaj jakąś godzinke grałem wyszedłem do kryjówki i tak zaczęło zmulac przy przewijaniu opcji ze szok, a jak właczyłem wyscig to po prostu 1FPS :D wyszedłem do windy dalej to samo wychodze 2 raz i juz jest 30FPS, dziwne :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...