Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam prosbe jak gram w nfsmw ful wersja to mam cienie kwatradowe niedopracowane? dlaczego to tak?? pomocy, mam karte graifczna saphire ati radeon 9550 128mb 128bitów

to je wylacz, czesc osob tez tak ma....czekamy na patcha i poprawione stery :P

 

Poza tym gdybys troszke poczytal to bys o tym widzial :mur:

Edytowane przez greg505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawlo

Czym sciagasz ten plik? Sprobuj moze jakims menadzerem pobierania (DAP GetR etc).

Ewentualnie zmien winzipa na winrara. Moze pomoze.

 

Co do gry to skonczylem ja nie dawno. Po wygraniu z razorem jest niezly poscig policyjny :).

 

Irytuje mnie jedna rzecz, ze kiedy tworze sobie autko "twoje auta" (czy cos tam) to nie da sie nim pojezdzic po miescie.

Tylko w karierze da sie jezdzic po miescie :/. Do tego przeszedlem jeszcze "serie prob", ktora wedlug mnie jest trudniejsza od kariery i nic dostalem tylko pare aut w "szybkim wyscigu" :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... po co wracac do grazu. Podczas jazdy wciskacie "b" i wybieracie wyscig ktory chcecie jechac, skonczycie go to znowu "b" i kolejny... wlasnie rozwalilem tego Koreanca... ani jednej fury jeszcze nie trafilem ;/., Poscigi z policja roxuja, ale strasznie mnie nudza wyscigi zwykle. Bo ile to mozne jechac te same kolka? Albo drugi wyscig z koreancem, chyba z 10 minut go jechalem, 3 okrazenia i jedno dlugosci dwoch sprintow.

Oczywiscie wracam do garazu bez jazdy tylko wciskajac Esc, ale to rozwiazanie z klawiszem "b" jest jeszcze lepsze ;)

 

Mnie denerwuje ze czasem nie moge skonczyc tych Eventsow...po prostu gubie policje..i musze albo na nich czekac albo sie wracac :/..do tego nie chca mi robic blokad z kolczatek..a przydalyby sie ze dwie zebym mogl zaliczyc eventa (omin 2 kolczatki)...troche lepiej jest jak sie ma 3 gwiazdki bo mozna jechac caly czas pelnym gwizdkiem i "W miare" policja sie nie gubi..no i nawet blokady z radiowozow sa czesto ;]....ale tez jezdzenie po miescie carem z 3 gwiazdkami to lipa

 

sory za okreslenie gwiazdki..chodzi o ten "plomyk" w lewym dolnym rogu..zostalo mi z GTA :P

Przy jednym czy dwoch plomieniach trudno utrzymac policje trzeba na nich czekac, cofac sie itd. Sytucja zmienia sie podczas poscigu gdy mamy 5 plomieni i do akcji wkraczaja corvetty. Wtedy jest to prawdziwy "most wanted". Wyscigi z gosciami z czarnej listy sie chowaja. Jak zobaczylem jak mnie z 10 corvett goni i co chwila wozy z rozlozona kolczatka [rzede mna to wtedy poczulem moc gry ;) Myslalem, ze nadjezdzajace z naprzeciwka SUV'y sa najtrudniejsze do przejscia lecz sie mylilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Santi, wiesz, mam dokladnie to samo uczucie. Co prawda, nie jestem tak daleko jak ty, ale jednak. Policja w tej grze to jest to, to mnie jara ;ppp. A wyscigi z tymi z listy i ogolnie wszystkie wyscigi sa nudne troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wracam do garazu bez jazdy tylko wciskajac Esc, ale to rozwiazanie z klawiszem "b" jest jeszcze lepsze ;)

Przy jednym czy dwoch plomieniach trudno utrzymac policje trzeba na nich czekac, cofac sie itd. Sytucja zmienia sie podczas poscigu gdy mamy 5 plomieni i do akcji wkraczaja corvetty. Wtedy jest to prawdziwy "most wanted". Wyscigi z gosciami z czarnej listy sie chowaja. Jak zobaczylem jak mnie z 10 corvett goni i co chwila wozy z rozlozona kolczatka [rzede mna to wtedy poczulem moc gry ;) Myslalem, ze nadjezdzajace z naprzeciwka SUV'y sa najtrudniejsze do przejscia lecz sie mylilem :)

dorobilem sie 4 gwiazdek..i gra sie o wiele fajniej :D

Teraz czuje ze jestem scigany ;]]]]]]

 

I kocham ryk silnika Supry...

Jak skopie tylek numerowy 7 lub 6 to kupie se Astona DB-9...i bede nim jezdzil az odblokuje Forda GT..i nim przejde reszte gry...

Porschaki i inne "scigowki" mnie nie bawia..ja lubie ryk silnika ;]..a nie syk ;p

 

Co do Supry...ta pinda powyzej 250km/h staje sie ze tak powiem "nadsterowna"....musialem troche pomanewrowac handlingiem, waga auta i ustawieniem spojlera zeby dalo sie jezdzic, bo normalnie przy predkosci ponad 250 wejscie w zakret to bylo kolo o 360* gwarantowane ;] :P...no ale o to tutaj chodzi ;]]]]

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jezeli o suvach mowa... jade sobie samochodem, goni mnie policja, i patrze - ooo, jedzie przedmna policyjny woz. To se mysle walne go i zaliczy mi zalatwienie 4 samochodow... jakie bylo moje zdziwienie, jak sie okazalo ze to SUV ;) pierwszy raz sie z suvami wtedy spotkalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa akcje gdy jedzie za mna 10 samochodow..i nagle te Suvy...unik...a te SUVy w te radiowozy wbijaja :D:D:D

ale mam wtedy ubaw ;]

 

czy ktos jezdzuil Astonem DB-9 ??

Jak brzmi jego silnik ?

Zblizone do Mustanga czy do Posrche ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek zawsze jest ten pierwszy raz ;) Ciekawe czy za rok wyjdzie sequel Most Wanted? Ja mysle, ze doczekamy sie kontynuacji tak jak to bylo w przypadku NFS:U. Marzy mi sie taka scenka gdy podczas jednego z poscigow wjezdzamy na jakis stadion gdzie akurat odbywa sie przerwa w meczu i przy aplauzie publicznosci przejezdzamy, a za nami cala jednostka policji z SUVami, Corvettami i helikopterem w tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa akcje gdy jedzie za mna 10 samochodow..i nagle te Suvy...unik...a te SUVy w te radiowozy wbijaja :D:D:D

ale mam wtedy ubaw ;]

 

czy ktos jezdzuil Astonem DB-9 ??

Jak brzmi jego silnik ?

Zblizone do Mustanga czy do Posrche ??

 

Ja mam astona zrobionego na maxa+unique.

Brzmi bez wyrazu czyli podobnie jak mazda, może lancer.

Nie syci jak mercedes nie rycze jak Ford, taki średniak

jezeli chodzi o głos ale bardzo szybki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już myślałem, że wtopiłem kasę w lotusa.

Dołączona grafika

Ale pomimo nie zainstalowanych wszystkich dostępnych części(brakło pnieniędzy), podczas wyścigu okazał się w miarę szybkim autkiem. Przynajmniej pozwala na wygranie wyścigu, nawet ze znaczną przewagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam astona zrobionego na maxa+unique.

Brzmi bez wyrazu czyli podobnie jak mazda, może lancer.

Nie syci jak mercedes nie rycze jak Ford, taki średniak

jezeli chodzi o głos ale bardzo szybki ;)

 

Buuu..myslalem ze bedzie brzmial jak Mustang :(

A juz se wszystko tak fajnie zaplanowalem..no coz zobaczy sie jak to bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest za latwa :? Mam gre od tygodnia i juz drugi raz doszedlem do pierwszego goscia... Tylko tryb z gliniarzami jest interesujacy ale dopiero gdy gonia nas corvetty :D Chociaz jak juz mam murcielago pokrecone na maksa to nawet te smieszne corvetty nia maja szans i trzeba na nich czekac :blink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie do tych ktorzy ukonczyli juz tryb kariery:

Jestem po wygranych wyścigach z Razorem i uciekam przed gliniarzami na poziomie 6,po jakis 5-10 minutach ucieczki dostaje smsa od tej laseczki(Mia) ze mam pojechac na stary most zaznaczony na mapie,ale nie wiem gdzie ten most sie dokladnie znajduje,poniewaz podczas ucieczki nie moge wlaczyc mapy.Wiec w zwiazku z tym prosilbym o screena z zaznaczonym na mapce tym mostem.

Z gory dzieki za pomoc.

Edytowane przez bazyl1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jestem zdenerwowany !!! niemoge z murzynem wygrac z 9 listy moim caymanem jego mitshubiszi :D i na każdym zakręci moje autko robi obrót o 360 stopni, i jak to rzejśc, w dodatku przeciwnik jedzie średnio na tych ostrych zakrętach ponad 160km/h LOL na co ja trafiłem, jeny

oto mój problem z murzynem z 9, nonstop to mam od 40 minut !!!!

Ludzie co wy macie za sprzęty? Ja walczę o 8 pozycję na BL i dalej pomykam tylko i wyłącznie Punciakem. Tego Earla i jego biednego Lancera zgniotłem w pył. Już w połowie trasy wąchał mój dymek z odległości kilku kilometrów. Punto to najlepszy samochód jaki jest w MW.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... mam teraz mitchubisi (;p) celipse czy jakos tak... przed chwila wygralem caymana (;p?) i go zaraz sprzedalem, ten co teraz mam o wile szybszy i nie robi koleczek przy starcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! HELP! REINSTALOWALEM WINDE I STRACILEM SAVE!!! Zapomnailem ze w dkomunetach jest. Moglby ktos podeslac proszeeeeeeeeeeee! 30% mialem ukonczone, z tym murzynem teraz bede sie scigal... kto pomoze? :| Fura byle jaka i tak kupie te co lubie ;]

plxor

piorek4@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma pytanie do tych ktorzy ukonczyli juz tryb kariery:

Jestem po wygranych wyścigach z Razorem i uciekam przed gliniarzami na poziomie 6,po jakis 5-10 minutach ucieczki dostaje smsa od tej laseczki(Mia) ze mam pojechac na stary most zaznaczony na mapie,ale nie wiem gdzie ten most sie dokladnie znajduje,poniewaz podczas ucieczki nie moge wlaczyc mapy.Wiec w zwiazku z tym prosilbym o screena z zaznaczonym na mapce tym mostem.

Z gory dzieki za pomoc.

pare postow wyzej jest zamieszczony screen - wystarczy przesledzic watek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś spróbuje pobawić się rejestrem i zwiększy opóżnienie używania pliku wymiany.

I niech szybko odpisze czy to coś pomaga na przycinki w grze NFS : Most Wanted.

Dla 1024 MB RAM przy 90% jest to wartość 943718 wyrażona w kb

Dla 512 MB RAM przy 90% jest to wartość 471859 wyrażona w kb

 

 

Oto treść tematu z pewnego forum....................................................................

Po zapełnieniu około 80% wielkości RAM system zacznie używać pliku wymiany.

Tyle, że te 20% w pewnym sensie się marnuje (nie dosłownie, zostanie użyte, tyle, że nie optymalnie,

bo Windows wcześniej zaczyna "kręcić dyskiem").

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\ Control\SessionManager\Memory Management->

wartość DWORD NonPagedPoolSize (0 = kontroluje ten parametr system).

Modyfikując ten parametr musisz skorzystać ze wzoru: pojemność Ram po której

ma zostać uruchomiony plik wymiany* 1024 (wartość trzeba podać w KB)

np. 230*1024= 235520 (wartość dziesiętna).

Nie wolno przekraczać wielkości Ram-u, bo będzie BARDZO ŹLE.

Parametr można bezpiecznie ustalić na 90% (np. Dla 256MB jest to 230MB),

ewentualnie 95%. 100% tylko dla ekstremalistów.

UWAGA osoba, która opublikowała ten trick- "Powtórzę się ponownie - lepiej pozostawić na 0".

 

 

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?o...=273&Itemid=331

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ściągnąłem sobie demo (dopiero :) ) ważące 557,339 KB. Jest to plik .exe.

Podczas rozpakowywania WinZipem wyskakuje błąd:

 

(...)

Jak zrobić żeby normalnie się rozpakowało do końca i zainstalowało ??

O co chodzi z tym CRC ?

Mam XP z SP1 directX 9.0c

 

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Pawlo

nie pisales czy inne zrodla rozwiazaly sprawe

sproboj odkrecic kompa(przy za duzymOC lubi sie sypac wlasnie CRC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś spróbuje pobawić się rejestrem i zwiększy opóżnienie używania pliku wymiany.

I niech szybko odpisze czy to coś pomaga na przycinki w grze NFS : Most Wanted.

a dalczego Ty tego nie zrobisz sam, tylko czekasz az ktos zrobi to za Ciebie ? napisales nawet co zrobic, wiec ja nie widze problemu, takie to trudne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...