Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale mnie pomału ten nowy NFS zaczyna wqża :mur: Kiedy policja jest potrzebna to jej nie ma a czasem jeden znak potrącisz i zwala ci się na głowę odrazu. Parajonia. Albo śmigłowiec. Byłem ukryty (w tym miejscu gdzie to mozliwe) a on i tak mnie widział :blink: To jak mam mu uciec do diabła? 4 poziom poszukiwania: jak cie zbokują lub przebijesz opony to se można już kase odkładać na mandat :mad: Ludzie przecież nie będe ciułał 400 tys. po 400-1000 pkt bo jak chcesz więcej to już nie wiem robi się istne piekło <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RONIN: a nie prawda, ja z przebita przednia opona zwialem im na 4 poziomie, z policyjnymi Corvettami :]

Ciekawe rzeczy :lol: Na czwartym poziomie nie ma corvett :lol: Tylko sa czarne monaro wiec cos jest nie tak z twoja wypowiedzia :lol2: I chce zobaczyc jak zwiejesz na kapciu :lol2: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze dzwieki w gierce to ryk silnika Mustanga GT oraz Porsche Carrera GT <_<

Dlaczego tak uważasz. Ja myslę że muza w gra jest coś warta niż tylko ryki auktek. Muzy warto posłuchć. Jak dobrze pójdzie to w poniedziałek mam gierkę(od kumpla). Ale nie mam DVD :mur: :mur: :mur: :sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='26 Lis 2005, 16:46' post='1779174']

Albo śmigłowiec. Byłem ukryty (w tym miejscu gdzie to mozliwe) a on i tak mnie widział :blink: To jak mam mu uciec do diabła? 4 poziom poszukiwania: jak cie zbokują lub przebijesz opony to se można już kase odkładać na mandat :mad: Ludzie przecież nie będe ciułał 400 tys. po 400-1000 pkt bo jak chcesz więcej to już nie wiem robi się istne piekło

Śmigłowiec nie może widzieć gdy się chowasz, wtedy nie namierzy samochodu pod dachem (pisze o tym w podpowiedziach podczas ładowania).

 

Jeżeli co chwilę pojawia się policja, masz wysoki stopień poszukiwań np 3 albo 4, to przemaluj auto, zmień koła, spojler i jeszcze co nieco, a poziom poszukiwań spadnie do 1 i spokój z glinami przez kilka wyścigów i możesz potrącać znaki do woli.

 

Więc nie narzekaj bo nie ma na co B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy :lol: Na czwartym poziomie nie ma corvett :lol: Tylko sa czarne monaro wiec cos jest nie tak z twoja wypowiedzia :lol2: I chce zobaczyc jak zwiejesz na kapciu :lol2: pozdrawiam

 

Nie zobaczysz, bo nie nagralem. Co do poziomu, moge sie zgodzic - nie jestem pewny czy byl 4, czy 5. Wydawalo mi sie, ze 4 ale corvetty byly na 100% - tych swiatel nie da sie pomylic. Na kapciu udalo sie zwiac bez problemu. Coprawda auto duzo gorzej przyspieszalo i sterownosc byla tragiczna, jednak nie przeszkodzilo mi to w szybkim zakonczeniu poscigu. Moze mialem fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się centralnie przez kolczatkę przejedzie, to nie ma szans uciec, jednego koła natomiast nie udało mi sie przebić, 2 koła tak i jazda była do kitu już, samochód zwalnia i zatrzymuje się.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się centralnie przez kolczatkę przejedzie, to nie ma szans uciec, jednego koła natomiast nie udało mi sie przebić, 2 koła tak i jazda była do kitu już, samochód zwalnia i zatrzymuje się.

 

U mnie rozwalilo przednie prawe kolo (samochod opadl na to strone) - wpadlem w kolczatke w duzym poslizgu, dlatego taki dziwny kat uderzenia. Dalo sie spokojnie prowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczysz, bo nie nagralem. Co do poziomu, moge sie zgodzic - nie jestem pewny czy byl 4, czy 5. Wydawalo mi sie, ze 4 ale corvetty byly na 100% - tych swiatel nie da sie pomylic. Na kapciu udalo sie zwiac bez problemu. Coprawda auto duzo gorzej przyspieszalo i sterownosc byla tragiczna, jednak nie przeszkodzilo mi to w szybkim zakonczeniu poscigu. Moze mialem fart.

Nie wiem jak to u Ciebie bylo to mozliwe, ale ja parenascie razy zlapalem kapcia i max co ujechalem to jakies 100-200 metrow i samochod stawal. Byc moze miales niesamowitego farta. Nie mam zamiaru podwazac Twojej wypowidzi ;)

 

Co do poscigow to prawdziwa zabawa zaczyna sie przy piatym plomieniu. Wczesniej to byla tylko gra wstepna ;) Nie wyobrazam sobie zdobywania 600 000pkt na trzecim czy czwartym poziomie plomienia. Nie dosyc, ze wtedy sie nic nie dzieje to jeszcze musielibysmy z pol godziny jezdzic by "uciulac" potrzebne punkty do zaliczenia kamienia milowego. Dorwalem wlasnie Mustanga GT i sobie nim pomykam. Szkoda tylko, ze nie "ryczy" tak jak jego starszy brat dostepny duzo wczesniej, ale i tak jest wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rozwalilo przednie prawe kolo (samochod opadl na to strone) - wpadlem w kolczatke w duzym poslizgu, dlatego taki dziwny kat uderzenia. Dalo sie spokojnie prowadzic.

Cześć. Powiedzcie mi, jak przejść trzecią trasę ? Jak jedzie się przez ten las i później się z niego wyjeżdża, to przez który most trzeba jechać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

masz wysoki stopień poszukiwań np 3 albo 4, to przemaluj auto, zmień koła, spojler i jeszcze co nieco, a poziom poszukiwań spadnie do 1 i spokój z glinami przez kilka wyścigów i możesz potrącać znaki do woli.

 

Więc nie narzekaj bo nie ma na co B)

w czasie 1 wizyty w warsztacie zmieniam kilkukrotnie lakier (ten za 500$)

nie trzeba sie zastanawiac co zmieniac na co :)

innymi slowy wjezdzam na 5* majac czerwony lakier, wyjezdzam z tym samym lakierem na 1* :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasie 1 wizyty w warsztacie zmieniam kilkukrotnie lakier (ten za 500$)

nie trzeba sie zastanawiac co zmieniac na co :)

innymi slowy wjezdzam na 5* majac czerwony lakier, wyjezdzam z tym samym lakierem na 1* :lol:

 

musze to wypróbować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Greg, dzisiaj byl kumpel u mnie po nfsa, no i mu pokazalem gre... wchodze w ustawienia (mialem reinstal windy) i ustawiam detale... a on: co tak slabo, u mnie bedzie z all na maxa chodzilo.

:lol:

 

Aaa - lol jak mozna zabladzic na trasie lolololol. Na free ride to rozumiem jeszcze, ale zebyu podczas wyscigu? Zarty sie robisz chyba.

 

Co do zmieniania kolorow aby policja nie ganiala itp... w zyciu. Siwetnie sie gra z policja i nie wiem jak mozna "wylaczyc" to z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie śmiać: którym klawiszem wchodzi się np do sklepu po wjechaniu i zatrzymaniu się w tym świetlistym kręgu? :?

 

Gra ktoś kierownicą w tę grę? Przypisałem odpowiednie funkcje do poszczególnych jej przycisków (czerwony logitech) ale gdy zaczyna się wyścig kierownica jest nieaktywna, klawiatura działa a "fajera" nie :/ O so chozi??

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... dlaczego po wczytaniu profilu Bio nie mam kolesia za kolkiem? Kurde wkurza mnie to, przedtem mialem. Ktos wie gdzie sie wlacza takie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy :lol: Na czwartym poziomie nie ma corvett :lol: Tylko sa czarne monaro wiec cos jest nie tak z twoja wypowiedzia :lol2: I chce zobaczyc jak zwiejesz na kapciu :lol2: pozdrawiam

Oj da sie zapewniam, bo mnie się udało. Fakt, że niezłym fartem ale jednak. Miałem akurat na karku tylko jeden radiowóz jak wpadłem na kolczatke, przebiłem dwie opony (lewy bok), zjechałem w utrudniacza pościgu, a potem zaraz do kryjówki.

 

@Sebulo zapewnij karcie jakieś lepsze chłodzenie, może postaraj się o jakiś nawiew, albo otwórz okno, zdejmij scianke obudowy i zobacz czy problem będzie nadal, sprawdź paluchem czy radiator na karcie podczas intensywnego grania jest bardzo ciepły. Przedtem zdejmij swetr i inne elektryzujące się ubranie i dotknij kaloryfera w celu odprowadzenia ładunków. To nie żart.

 

Gre dzisiaj skończyłem, troche się wpieniłem, bo po wygraniu z Razorem już podczas pościgu z policja gra się zwiesiła i musiałem przechodzić jeszcze raz Razora. Powodzenia i cierpliwości życze wszystkim których to jeszcze czeka. Razor oszukuje na całej lini i wyprawia magiczne rzeczy tą (imho słabiutką BMW), potrafi odrobić stratę 30 i więcej sekund nawet jak nie popełniamy zadnych błędów. Polecam czasami zerknąc w tył i zobaczyć jak on pokonuje zakręty. Jak po szynach. Pozatym zacinanie o którym czesto była mowa jest w wyścigach z Razorem wyjątkowo uciażliwe i podejżanie intensywne (moze kolejny utrudniacz gry ;)). No i ten ruch uliczny, który pojawia się przed nami w najlepszych momentach. Aż dziwne że panowie z EA nie zafundowali nam ścigania się w godzinach szczytu w korku ulicznym, ale mało brakowalo. Sam pościg na szóstym stopniu poszukiwań nie jest specjalnie trudny. Szkoda że w tej becie nie można zmienić chociażby felg czy zdjąc tego pantografu co to ma być spojlerem. Nie mozna nawet dostosować jej ustawien.

 

Małe podsumowanie z mojej strony: Grafika 10/10, Dzwięk 9/10, Muza 7/10, Dobór samochodów 8/10 (za dużo porshaków, brak takich marek jak nissan, honda, ferrari), Fabuła, scenariusz i klimat 7/10. Trochę żal o ta optymalizacje korzystania z pamięci co było największym uprzykrzaczem zabawy, ale ogólnie grywalność bardzo wysoka i końcowa ocena w moim przekonaniu 9/10. Podkreslam, ze to tylko moje zdanie po ukończeniu gry. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem podczas instalki

przy wlozeniu cd1 naped odpala jest OK ,ale po tym jak sie pyta czy zainstalowac directX 9 klikam na NIE poprostu znika instalator ? nie mam pojecia czemu

jak dam aby zainstalowal direct 9.0c to reset kompa i znowu to samo

 

prosze pomocy moze ktos z was mial podobny problem ?

 

THX ZA WSZELKIE WSKAZÓWKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

timmon24 spróbuj zainstalować directa z jakiejś innej instalki albo uruchom samego instalatora dx z płyty (dxsetup.exe). Jak nie pomoże to przegraj pliki dsetup32.dll i dsetup.dll z katalogu DirectX na cd1 do folderu c:\windows\system32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos pisze, ze gra na 66gt na 1024 max to pisze bajki. teraz mam w domu semp3000+ s939, gigasyf k8n-sli, 2*256 twinmos i 2*Winfast 6600gt i w 1024 max nie ma opcji na pelna opcje, bo przycina, w 800 juz jest oki. stery do grafy to ostatnie ze strony nv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...